Нещо за подсилване при мозъчна умора, от което да не се пълнее

  • 2 953
  • 6
Бихте ли ми препоръчали някакъв препарат, добавка, храна за умора на мозъка, стрес, изобщо за стимулиране на мозъка, но от която да не се пълнее ?
Виж целия пост
# 1
Здравей , на моят син му бяха изписали хранителната добавка Брайн Боостер - тя е за подсилване на мозъчната дейност и не е напълнял от нея а той я пи в продължение на четири години.И сега мисля отново да му я поръчам в аптеката.
Виж целия пост
# 2
Бихте ли ми препоръчали някакъв препарат, добавка, храна за умора на мозъка, стрес, изобщо за стимулиране на мозъка, но от която да не се пълнее ?
Знам какво имаш предвид, но за жалост за мен единственото лекарство е бялата захар под различба форма, най-често шоколадена  Blush .  Точно за това съм и с тези килца , не много , но достатъчно за да съм дебела. И като ми кажат спортувай - къде да спортувам като аз съм преуморена от емоции и не мога да си вдигна главата.
Бих те помолила , ако намериш нещо ефикасно да споделиш с мен.  Praynig
Виж целия пост
# 3
Точно затова питам, защото  лецитин, шоколад, захарни изделия, ядки уж подпомагат, но се пълнее. Аз се записах да следя тази темичка, ако искаш запиши се и ти, за да може при нов отговор да те известяват на мейл.
Виж целия пост
# 4
Лекарства на билкова основа с главно действащо вещество - екстракт от Гинко Билоба. Peace
Виж целия пост
# 5
И аз  съм ползвала    гинко билоба  на  таблети , деиствието  и бих       сравнила  с  кафето   мисля  4е  не  се  пълнее  Но  не  зная  дали  е  подходяща  за  деца newsm78
Виж целия пост
# 6
Бихте ли ми препоръчали...храна за умора на мозъка, стрес, ...
Светле, според мен един от най- добрите бреин боостери са комплексните карбсове/ пълнозърнестите храни/ осигуряват критичните Zn, Se, фолати необходими за настроенията ни и помагащи за абсорбцията на Омегите, също самите Омега- 3/ в сьомгата, херингата, сардините, лененото семе.../, боровинките с тяхните антоцианиди/ антиоксиданти/, турмерика с куркумицина Си и разбира се зеленият чай. Така че ако промениш леко диетата Си и вмъкнеш тез съставки няма да стигаш до таз мозъчна умора и съответно няма да има сривове в настроението! Бих внимавала с Гинкото, страхотен е но има противодействия ако се взема с други лекарства като например обикновеният аспирин и ибупруфен. Препоръчват го наистина за хора със заболявания. Успех и повече време за Себе Си намери, за това което наистина Ти доставя удоволствие и Те разтоварва. А захарните източници дават само моментен ефект и чуството за вина после, а Ти не го заслужаваш! И наистина ли намираш в четивата Си само начин да избягаш от самотата, дори и удоволствието ли го няма?!
...като ми кажат спортувай...
Кармен, трябва да го направиш, така ще разтовариш стреса по нормален и естествен начин а и ще се освободиш от килцата, които може би само Ти забелязваш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия