Цвички и заешка опашчица

  • 2 067
  • 7
Не ми се смейте, моля, а помагайте.

Много спешно ми трябват цвички за 4 годишна дама и заешка опашка - приемам предложения, защото не ми хрумва какво бих могла да ползвам за целта.

Малкият Зайко утре чака дядо Коледа и съм се видяла в чудо.

Едва намерих бяла блуза и бял чорапогащник. Имаме уши.

Та тъй.

Знаете ли къде се продават цвички?

А заешка опашчица?

 Hug
Виж целия пост
# 1
За цвичките веднага: или в някой балетен магазин или във всеки на Колев и Колев.
Но сега за заешката опашка направо ме уби. Не мога да се сетя въобще от къде може да се купи такова нещо.
Виж целия пост
# 2
Уф, и аз съм се видяла в чудо със заешката опашка.

Когато купувах ушите, имаше комплекти с уши и опашчица, но на картинката на опаковката беше изобразена дама по секси бельо и опашката определено не ставаше за моята цел.  Crazy

Много искам да му измисля опашка, която да зашия на чорапогащника.

Благодаря за цвичките! Предадох информацията вече и са на път към магазин на Колев и Колев  Hug
Виж целия пост
# 3
За заешка опашка можеш да приспособиш помпон от зимна шапка, ако имаш бяла. Пришиваш към поличката и готово. Цвички съм виждала и по пазара - в магазините за пантофи.
Виж целия пост
# 4
Ако не е късно, ето вариант, може и да са Плейбой-зайче, ама опашката все трябва да стане и за дете. Имат магазин при Операта(поне преди имаха), на Раковски
Виж целия пост
# 5
Ако не намериш, опитай да си измайсториш една сама. Дъщеря ми има комплект уши+опашка и опашката прилича на пухена топка. Може да вземеш кълбо от някаква бяла, мека и лека прежда и да го "облечеш"/облепиш с порядъчно количество пухчета от памук, все ще изкара един ден.
Виж целия пост
# 6
цвички съм виждала в един магазин на Пиротска за обувки в посока халите от ляво, има ги на витрината по 8лв мисля че бяха, почват от 26номер, а за опашката в халите долу в сутерена има магазин за парти аксесоари и там може да имат
Виж целия пост
# 7
Страхотни сте, благодаря!  Hug

Таткото е изобретателен - спретнал заешка опашка от прежда. Зашихме я на блузката и стана супер бял заек. Издекламира си и стихотворението и утре чакаме дядо Коледа  Laughing

Цвичките ще търсим в четвъртък. За балерината има още малко време  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия