Коледа е вече мъничко човече, подаръци милион, ти носи тя с поклон!

  • 18 095
  • 290

Ние сме 181 мами и 1 кака
и имаме

111 момченца                                   и                                   96 момиченца


Много скоро Мелиса на мама  papatya1983 и Симеон на мама  Diadora ще сa си у дома! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Нашите ангелчета



Илиян на мама tina77 Flowers Rose Flowers Rose
Стилиян на мама ilyova Flowers Rose Flowers Rose
Виктор на мама мама милка Flowers Rose Flowers Rose
Тея на мама iff2  Flowers Rose Flowers Rose


Нашите деца


Как да кача и надпиша снимка за колажа?

1. Качвате снимката
2. Връщате се  в албума
3. Цъквате на албума (да го маркирате)
4. После кликвате на Организирай албума (това се намира в ляво където се показва избраният от вас албум)
5. След като ви отвори албума над всички снимки в дясно има едно бутонче "Опиши снимките", натискате го, отивате на вашата снимка, цъквате на нея, пишете си описанието и давате потвърди.
6. Моля в описание да има името на бебето и никът на мама!

Предишни теми:

До майките на недоносени бебчета
Недоносени деца 1
Недоносени деца 2
Недоносени деца 3
Недоносени деца 4
Недоносени деца 5
Недоносени деца 6
Недоносени деца 7
Недоносени деца 8
Недоносени деца 9
Появих се рано-рано! Теб да видя исках, мамо!!!
Поизплаших рано мама, но сега радостта й е голяма!
Исках само бързо да излезна и в живота твой, мамо аз да влезна! 
Бързах аз да се родя, с обич мама да даря!
Късметлийчета са всички, на мама милите душички!
По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени
Девет месеца не чаках, рано-рано аз проплаках
Мънички сме ний родени и от Бог благословени


ФОТОАЛБУМ smile3509

потребител: herobaby
парола: ******


Предложения за заглавия на темата:

Мъничък герой се смее, Дядо Коледа му пее от fashion_lady
Играчки и закачки ще има, ала най вече здраве тая зима! от fashion_lady
Дядо Коледа пристига от далече, носи той подаръци безброй от fashion_lady
Носи Дядо Коледа подаръци безброй, да зарадва малкия герой от fashion_lady
Мила моя мамо, колко те обичам само! от GERI844
Коледа наближава и малките герои, чакат подаръците свои от tony19


Виж целия пост
# 1
 Blush
Виж целия пост
# 2
Здравейте Hug.
Цял ден не успях да пиша,но Мария не ме оставя изобщо Tired. Сега гледа реклами,та използвам момента да се включа Mr. Green. Пустите зъби напоследък ни мъчат много-спи много неспокойно,постоянно мрънка и плаче. Въобще-истински ад #Cussing out. Днес излязохме навън на разходка-че само така спи повече от 30 мин. Преди да заспи обаче такъв рев Cry му удари-умрях от срам Embarassed.
Семирамида-и аз съм ЗА да си направим малко по-коледна темичката. Даже и за колаж със снимки си мисля,но това май е много работа Thinking?
Айде изчезвам,че рекламите свършиха Crazy.
Виж целия пост
# 3
записче от нас Hug
Виж целия пост
# 4
Хоп, и аз тук   Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Бяхме на консултация днес. Алекс вече е 7кг и 68см Simple Smile Пораснал е със 600гр и 4см от миналия месец.
Сега ще направя една сметка Simple Smile за 6 месеца е пораснал с 4,6кг и 23см Simple Smile
Една приятелка се смее, че е слаб и висок, Джони добави - "Пич!"  Joy
Понесе геройски ваксината. Ревна чак когато сестрата извади иглата и веднага започна да се оплаква и нарежда нещо, много ми е чудно какво ли нареждаше, по-добре да не знаем  hahaha

Ще го захранвам чак февруари месец. Следващата консултация ще е към 30ти януари, после ще захранвам, т.е. дребният ще е на 8 навършени месеца. Няма ли да е много късно? Педката рече, че ще започнем с някакво плодово пюре. Не иска да рискува със сокове, защото не се знае колко са нитратни. А не знаела "Ганчев" какво съдържа.

Взех талон за изследвания. Мисля да ходя в "Рамус". Педката каза, че няма значение къде ще отида, важното е да работят с касата. Да видя как ще се справя с контейнерите за урина Simple Smile Ето, какво забравих да купя от аптеката Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ан Мари браво на теб страшна си   Laughing  Аз тъкмо направих снимката на Дядо Коледа и мислех да я сложа и ти си го направила, много благодаря, и лентичките си сложила направо са страхотни нали момичета, аз пробвах ама нещо не се справих с тях, добре че ти си го направила, това чесно не го разбрах как става, те са много и като го пробвах с вмъкни изображение нищо не става, защото са много ти как го направи, как показа, че точно тази линийка трябва да се сложи. Може и камбанките да ги намалим и да ги сложем и тях или ще стане много претрупано!

Момичета харесва ли ви новата ни страничка! Страхотна е нали! Ей добре, че си имаме МОДЕРАТОР при нас, че иначе сме гола вода,  Mr. Green Още веднъж сърдечни Благодарности на АН МАри за новите ни красоти! Hug
Браво на Алексчето много е пораснало детето, съвсем си е добре, продължавайте в същия дух. А защо Ви каза да чакате още със захранването и защо не със зеленчукови пюрета да започнете ами с плодови, странно, сега повечето педиатри препоръчват да се започне с безмлечни каши или със зеленчуковите пюрета, със соковете наистина небързай. А това, че ще е на 8 м. няма значение, не е чак толкова късно, ама то ти ако решиш можеш и сега след Нова година да почнеш помалко да му даваш от нещо от новите неща, защо да чакаш чак февруари, има ли причина която да ти е изтъкнала педката та да не започнете и сега. Ти си знаеш най добре, а и детенцето какво иска!  Hug
Виж целия пост
# 7
Гери, както Семирамида е писала, не бих могла да ви забравя.  Hug
Просто изпитите ми наближават, а имам по още 1 предмет домашно, което трябва да направя и да нося на изпита. Част от него е есе, а през живота си не съм писала (а и хич ме няма по писането). На всичко отгоре видях датите за изпитите - правото е на следващия ден след друг изпит (тези, дето са писали графика са луди  #2gunfire).
Виж целия пост
# 8
Дани гледаш properties на картинката и копираш адреса й.
А за захранването... няма основателна причина. Педката иска да види и изследванията. Каза, че напоследък хемоглобинът на ранно захранените бебета бил по-нисък. Дияна беше така.
Колко е трайността на запечатано пюре? Да взема да си купувам по 1-2, че после да не ми дойде много в минус на бюджета.
Като си спомня Дияна на 8месечна възраст ядеше месни пюрета Simple Smile

Вики есета се учат в гимназията. Но познай аз кога се научих да пиша есета? В университета Simple Smile
Виж целия пост
# 9
И аз мразя да пиша есета newsm11. Но нали казват ,че ако ти върви математиката литературата ти куца newsm12. При мен беше точно така Peace.
Ан Мари-пюретата имат дълъг срок на годност. Така че,ако има къде да ги складираш, не виждам защо да не започнеш да купуваш smile3521. Проблема може да е по-скоро newsm78 ,че Алекс може да не хареса вкуса на марката ,която си избрала. Примерно аз започнах с пюретата на Хип ,но се оказа ,че Мария предпочита Ганчев. А това за хемоглобина го чувам за първи път. Даже съм чела ,че на кърмени или бебета на АМ с нисък хемоглобин се препоръчва по-ранно захранване. Ние започнахме рано с пюретата и Слава Богу Praynig до сега не сме имали проблем с хемоглобина.
Коледното оформление на темичката ми харесва много smile3501. Може би само малко звездички ми липсват Embarassed  love001.
Виж целия пост
# 10
Може би само малко звездички ми липсват Embarassed  love001.

  Mr. Green              AnMary,харесва ми  страничката Hug
Виж целия пост
# 11
 Peace
Виж целия пост
# 12
Добро утро!Да чукна на дърво спи ме от 19ч до 7ч сутринта HugСтраничката наистина е много свежа и приятна Simple Smileа за храненето не знам ние се захранихме от 4мес,защото тя не искаше нищо др освен бананова каша и при нас се получи така че хип не помирисваме newsm78.Веднъж бяхме забравили да и купим пюре и баща и взе хипп,само такива имаше или нещо такова,хем беше умряла от глад,хем не го и помириса даже.Аз от известно време на сам,когато и правя пюре слагам в него една филия,една бучка сирене понякога и малко кашкавал и го пасирам,много и харесва тази комбинация,а и най важното е че и стига,иначе хич не издържа .Айде момичета,ставайте за кафенце,макар че аз ще съм на чайче Mr. Green

я ми къжете,много ли е голямо така,да го намаля ли?
Виж целия пост
# 13
Добро утро! Много ни е хубава темичката! Поздравления за Дани и АнМари  Hug

АнМари и аз не виждам причина ако решиш да започнете още след нова година със захранването. По принцип има 2 показателя (може и повече да са, но аз това знам) за започване на захранването. Единия е детето да може без проблем да яде с лъжичка, смисъл да може да преглъща това кеото му даваш с лъжичката, другия е да проявява интерес към храната, т.е. като седнете примерно на масата и да ви гледа как ядете и да проявява интерес към това което ядете. Ние започнахме на 4 месеца с каша, а пюрета дадох на 6. Аз обаче бих те посъветвала ако започваш да захранваш за започнеш със зеленчукови пюрета, защото много деца които първо ядът плодови после трудно прояждат зеленчуковите, тъй като са по-слладки. Ти си знаеш най-добре детенцето, аз просто давам съвет  Hug
А иначе мерките са ви индеални Simple Smile
Виж целия пост
# 14
е...днес хич ви няма Sadмай е голяма снимката,та ще взема да я махна,доколкото си спомням ние започнахме със зеленчукови,а плодовите въобще не ги иска,само тези за лека ноя хапва.Снаха ми също захрани Юлето след 6мес.но то си е въпрос на личен избор.Ан Мари казвай да махам ли снимката или е добре?Семирамида къде се губиш Crossing Armsхелче как са твой те пакостници?а бе нещо всичко липсвате Rolling EyesВики днес е много кисела,само мрънка newsm78нямам идея защо,уж е добре.Сигурно от зъбките,ама какъв монолог си водя Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия