Само с 6 гласа депутатите отхвърлиха проект за фонд ин-витро!

  • 1 458
  • 23
Парламентът отхвърли законопроекта. Само с шест гласа. Фонд няма да има. НДСВ и опозицията напуснаха залата.
Съжалявам, момичета!   Sad
Виж целия пост
# 1
Това сериозно ли? Моля те, дай повече инфо.....Баси!
Виж целия пост
# 2
http://dnes.dir.bg/2008/12/16/news3748249.html

Ето, току що я пуснах.
Виж целия пост
# 3
Чакайте, нали в сряда щеше да се гласува? Защо днес - вторник?
Виж целия пост
# 4
Чакайте, нали в сряда щеше да се гласува? Защо днес - вторник?

Трябваше, ама...
Виж целия пост
# 5
Доколкото разбрах отлага се за догодина разкриването на фондо. Все пак нещата не са съвсем загубени Peace
Виж целия пост
# 6
Доколкото разбрах отлага се за догодина разкриването на фондо. Все пак нещата не са съвсем загубени Peace

Дано!
Виж целия пост
# 7
Доколкото разбрах отлага се за догодина разкриването на фондо. Все пак нещата не са съвсем загубени Peace

Предложението на бюджетната комисия е да се прехвърлят парите от излишъка. Предложението за разкриване на фонда е отхвърлено!

"НДСВ и депутати от опозицията напуснаха пленарна зала, след като беше отхвърлено предложението на Антония Първанова за създаване на фонд "Асистирана репродукция". Вместо това парламентът прие  Министерството на здравеопазването да осигури до 10 милиона лева допълнителни средства по програма "Ин витро" в акредитирани лечебни заведения за сметка на преструктуриране на разходната част на бюджета.
Виж целия пост
# 8
А не беше ли това основната идея - да се създаде фонд, който да управлява парите, а не да са в общия куп!?
Виж целия пост
# 9
Еми ето сега е време за протест. Ама як. Да ги наврем там дето и слънце не угрява/освен нудистите де/. Мале много се ядосах честно. #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Гъзове Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
И аз така мисля, време е за протест.
Виж целия пост
# 12
Няма светлинка в тунела за тая държава.
Виж целия пост
# 13
Без думи съм............как едно нещо измислено не от празноглави чиновници не успя в тази държава..................

Сякаш сме наказани безумци да ни управляват.

Незнам вече къде е изхода.........
Виж целия пост
# 14
Обикновено изходът свети в зелено и на него има нарисувано едно човече, тичащо  по стълби. Язък, че и там лампичката изгасна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия