"Маркови дрешки от разпродажби"

  • 4 748
  • 47
Много би ми било интересно да показвате новите си маркови придобивки,както и колко пари,на разпродажба или от намаление,коя марка и т.н. Вдъхнови ме за тази тема едни ботушки на найк,които беше си показала една мама в една тема-като видях си викам "и аз отивам да си купя такива" .Всички я питаха от къде и колко,но се каза ,че не са от Бг .
   Надявам се темичката да се хареса,и да бъде полезна,разбира се  Peace
Виж целия пост
# 1
май няма много хора,които пазаруват маркови дрешки и обувки.ще следя темата,защото ще ми е интересно да видя за какво ще стане на въпрос.и аз бих показала нещо,но не знам дали ще се впиша в самата тема...
Виж целия пост
# 2
 smile3523  запис и от мен.
Намирисва ми на женски бой от сега  Wink
Виж целия пост
# 3
Много обичам някой като каже: ама то ми е марковооооо Wink 
Извинете ме, но не се сдържах Mr. Green
Виж целия пост
# 4
а аз обичам,когато някой започне да се хвали с цената  (колко мноооооого е дал за нещо си)
Виж целия пост
# 5
smile3523  запис и от мен.
Намирисва ми на женски бой от сега  Wink

И аз тези мисли пристъпвам тук. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ами целта ми не беше да се бием hahaha .По принцип много малко неща са ми маркови,главно купени от разпродажба по-стари модели.Просто понякога такива модели има,че няма как да не се изкушиш...
  Специално за обувките абсолютно поддържам теорията,че евтиното излиза скъпо,преди няколко дни си купих ботушки за 55лв и се отлепиха точно при 3 носения  ooooh!  Моят приятел има на Пума кецове,които носи цял ден на работа и грам не са мръднали,пък коите спортни обувки вече се обелиха,пък съм все с кола...
Айде борбата да започне  Laughing шегувам се,разбира се
Виж целия пост
# 7
Много обичам някой като каже: ама то ми е марковооооо Wink 
  и струва мноооогооооооо   bowuu
 newsm78 защо ли не си залепя етикета на челото  Joy
  Mr. Green ето торбичката
      hahaha   Joy    (нищо,че вече се е закъсала от носене "фукане")  Laughing

 

                    Има тема за придобивки  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345951.0
Виж целия пост
# 8
Мисля,че тази е достатъчна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345951.0
Виж целия пост
# 9
Ами аз тази тема я знам,ама не мисля,че има нещо общо с тази,тъй като тук става дума само за маркови(не турски,китайски и т.н.).
Виж целия пост
# 10
На мен ми стана много интересно това изкОшаване.  newsm78  Защо аз никога до сега не съм се изкОшавала?
Виж целия пост
# 11
а аз обичам,когато някой започне да се хвали с цената  (колко мноооооого е дал за нещо си)

Странен Български феномен  Thinking

Навсякъде по света хората се хвалят когато са уцелили нещо на разпродажба  са го взели изгодно. Другото си е живо набутване. И народа масово пазарува на разпродажби! Само тук разни еснафо-снобари си купуват скъпо и прескъпо разни съмнително маркови стоки и може би съжаляват, че не мога да с ходят с етикета с цената...Жалка работа Tired

Между другото темата предполага разтегливост, тъй като за всеки "марково" е различно понятие  Wink
Виж целия пост
# 12
А може ли да си покажем марковите бижута? newsm78
Виж целия пост
# 13
На мен ми стана много интересно това изкОшаване.  newsm78  Защо аз никога до сега не съм се изкОшавала?
Ти за това ли се регистрира?За прАвописна грешка не си ли чувала.Аман от такива,знаеш ли,че това е форум и се обсъжда по зададена тема или се правиш на филолог?????
Виж целия пост
# 14
кажи първо дрехите и обувките на кои марки за теб са "маркови" щото малко са различни критериите, тук у форома Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия