Комплект на Дядо Коледа?!?

  • 569
  • 3
Нашата поръчка до Дядо Коледа е хиперстранна: #Crazy

Искаме да получим комплект на Дядо Коледа, т.е. фигурки на Дядо Коледа, Баба Коледа, джуджетата, еленчета, ако може...
Прочели им в една книжка, че има и Г-жа Клаус, освен Санта Клаус. Crazy

Е, сега вече, съвсем не знам какво да правя! newsm12

Помагайте! Виждали ли сте някъде подобно нещо, къде да търся?

Виж целия пост
# 1
Помагайте, много ви моля!  Praynig
Виж целия пост
# 2
Ако си от София, може и да извадиш късмет. Grinning
В Джъмбо гледах накаква кукла от типа на барби/ но от по-евтинуте/, обле4ена като дядо Коледа-червена шапка и червена рокля, отстрани покантена с бяло. Беше около 5-10 лв. Не е нещо свръх, но изглежда интересна. И после си избираш един дядо Коледа-може пеещ/ пак там видях/, и няколко Джуджета от серията на Дисни със Снежанка и къщичката. Видях там и коледен влак, но не ми хареса особено.
Вариянт 2 ти е добрият дядко да ви пусне писмо в пощата с някакво обяснение за детето-Извинявай мили4ко, но имам нужда от всичките баби коледи, защото трябват да помогнат с ушиването на принцески рокли, или да правят чай на 2 болни джудета, или... в  забъркването на коледни сладки ..., или , та моля те да си избереш друг подарък, например прекрасен. Идеята ми е дядо Коледа ли4но да се обърне към детето и понеже няма да се справи с желанието му, да предложи да напише ново писмо с нещо друго.
Само не ми се смеите! Embarassed
Виж целия пост
# 3
Вариянт 2 ти е добрият дядко да ви пусне писмо в пощата с някакво обяснение за детето-Извинявай мили4ко, но имам нужда от всичките баби коледи, защото трябват да помогнат с ушиването на принцески рокли, или да правят чай на 2 болни джудета, или... в  забъркването на коледни сладки ..., или , та моля те да си избереш друг подарък, например прекрасен. Идеята ми е дядо Коледа ли4но да се обърне към детето и понеже няма да се справи с желанието му, да предложи да напише ново писмо с нещо друго.
Само не ми се смеите! Embarassed
Как да се смея, това е най-добрата идея, която съм получавала!
Вероятно ще решим въпроса именно по този начин, въпреки че открих нещичко в Аукро. Мисля, че е доста по-умно, от това да събирам боклучави фигурки, за които не се знае ще влязат ли въобще в игра...
Все ще измислим по-хубаво подаръче  Wink

 БЛАГОДАРЯ ТИ, marissha!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия