Отново за маша за коса :

  • 1 968
  • 7

Анкета

Коя бихте си купили, или имате:

Знам, че има няколко теми за това, НО реших да отворя нова и да ви питам кой от тези три модела на маши ви допада най-много.Искам да си купя една от тях, но се чудя коя да бъде.Изчетох другите теми, но така и не мога да се реша.За това, пускам анкета и се надявам да ми помогнете в избора Peace
Виж целия пост
# 1
Здр,мила бих се радвала,ако помогна!Аз имам тази от Зора и смело мога да твърдя,че е много слаба,сега погледнах и тази на Ровента е 32 вата пак е слабичка,но в сравнение с тази от Зора,която е 25 май е за предпочитане Peace Peace PeaceУспех и дано направиш правилния избор  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз съм за третата Peace
Виж целия пост
# 3
 бейбилис-твърдо не
 тази от зора-май е слаба,а и пло4ките ..колко ли са керами4ни...
 на ровента бих си взела-ще докладвам,защото и аз ще си взема тия дни ще видим накрая какво newsm78
 гледах и тази си заслужава май най много
 http://wfeasy.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/r … ultistyler%20.jpg -има 2 приставки за къдрене Crazy,една за изправяне и 1 за навиване...и ве4е е по-силна и с наистина керами4ни пло4ки
 някой ползва ли я?!..(има я в техномаркет-май беше към 85лв.)
Виж целия пост
# 4
И аз.
Виж целия пост
# 5
http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&p … =9024&hotels=
...пло4ките като са бели и не мязат на керами4ни(кафеникавите,..или поне 4ерни-с добавки на др.покрития))
Виж целия пост
# 6
Знам, че има няколко теми за това, НО реших да отворя нова и да ви питам кой от тези три модела на маши ви допада най-много.Искам да си купя една от тях, но се чудя коя да бъде.Изчетох другите теми, но така и не мога да се реша.За това, пускам анкета и се надявам да ми помогнете в избора Peace

Здрасти, ти къде се изгуби  Hug

Не ти препоръчвам НИТО една от трите преси  Rolling Eyes

Все пак ако твъро си решила, третата е най-добра. И все пак, нито едната...
Виж целия пост
# 7
А професионални маши от къде могат да се разгледат и от къде могат да се закупят (от фризьорски салони ли?  Embarassed )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия