Приготвихте ли вече коледните подаръците? Какво ще подарите?

  • 2 276
  • 44
Споделете с какво ще зарадвате близки, роднини, приятели и тн. тази коледа.
Вярно, че сме в условията на криза, но както казват "малко, но от сърце"! Grinning
Виж целия пост
# 1
Подаръкът, на който най-много се радвам, е един кухненски робот за сестра ми. От няколо месеца ми дърдори за него и сега ще я изненадам здраво Grinning Дядо коледа ще й го достави точно на 25-ти сутринта Hug
На бебето купих костюмче на джудженце, на баткото, разбира се, Спайдърмен и оня грозник Венум Sick Какво да го направя - това си поръча в писмото до Дядо Коледа, нямаше мърдане. Купила съм му още и един дъждобран със Спайди, но него вече го подарих, нямах търпение да го зарадвам.
Мъж ми още не е уреден с подарък.
Виж целия пост
# 2
Ще използвам темата ти, зашото все ми се карат, когато пускам нови теми...ще подарявате ли изобщо подаръци за половинките си? Купихме подаръци за всички деца, родители и приятели с които ще сме заедно по празниците, но с жена ми решихме да не си подаряваме взаимно подаръци - безсмислено ни се струва. При вас как е?
Виж целия пост
# 3
От известно време насам не си подаряваме подаръци с половинката по простата причина, че който каквото иска си го купува... споко, не сте само вие.
Виж целия пост
# 4
Всяка година ми е голям зор с тия подаръци. То бива Коледи, то бива рождени дни, именни дни в рамките на един месец... , доксан докус поводи за подаръци...вече сдавам багажа от мислене на кого какво. Май с мечУ тоз път вместо да разиграем цирка с учудването от  подаръците- уж изненада,ще си вземем това, което сме си наумили (ако ни останат някакви пари в повече покрай цялата залисия) и туй шъ е.
Виж целия пост
# 5
Ние с половинката също не си подаряваме подаръци. За детенце вече напазарувахме. За съжаление младежът ни отне възможността за изненади - продиктува ни съвсем подробен списък на желанията и за Коледа, и за рождения си ден. А на Дядо си Коледа поръча "часовник на Бен Тен". Успях да закупя по интернет това чудо на техниката, ама малко ме е яд, че Дядо Коледа винаги отнася овациите ... От миналата година му се каня, но засега задържам разконспирацията, че помага за манипулиране на крехкото детско съзнание  Mr. Green (сещате се - "Не забравяй, че ДК гледа и си пише! Ако не слушаш, знаеш какво ще получиш...".
Виж целия пост
# 6
Ние не сме пазарували още за родата,но аз държа да си разменим подаръци.Ми много ми е приятно да намеря опакован плик и да не знам какво има вътре.някакси по коледно ми ,защото наистина който каквото иска си го купува,а трябва малко разнообразие д аима
Виж целия пост
# 7
аз държа да си разменим подаръци.Ми много ми е приятно да намеря опакован плик и да не знам какво има вътре.някакси по коледно ми е, защото наистина който каквото иска си го купува,а трябва малко разнообразие  да има
[/quote
Заедно с малкия символичен подарък-изненада си слагаме и пари.
Виж целия пост
# 8
Подаръците за роднините и приятелите почти съм ги приготвила вече. За детето подаръците май нямат край - докато избираме коледния подарък му взимаме и един между другото. Прекаляваме ама.. С мъжа ми подаръци сме се разбрали да не си купуваме вече от няколко години - не ни се отдава мнoго обаче. Миналата година влязох случайно в един магазин за ризи (колежката търсеше за подарък) и видях най-страхотната риза за мъжа ми. Ми не се сдържах. Реших да не му я давам, докато не минат празниците. На Коледа той отишъл да пие кафе с приятелите му и случайно видял на витрината на един магазин малка черна рокличка и страхотни ботуши - точно като за мен. Прибра се с виновен поглед и ми подаде торбичката с молба да не се ядосвам много. Фръцнах се и след малко му тикнах в ръцете ризата. Важното е любов да има. Ама пък бяхме най-красиви на НГ в новите премяни.  Joy Тази година пак така се разбрахме - аз все още нищо не съм му купила.
Виж целия пост
# 9
Ще използвам темата ти, зашото все ми се карат, когато пускам нови теми...ще подарявате ли изобщо подаръци за половинките си? Купихме подаръци за всички деца, родители и приятели с които ще сме заедно по празниците, но с жена ми решихме да не си подаряваме взаимно подаръци - безсмислено ни се струва. При вас как е?
Той вече ми подари палто манго, а аз ще му подаря чанта от CELIO.
Виж целия пост
# 10
Купих подаръци почти за всички вече, пък на мен ще ми подарят пари. Mr. Green
На мен ми доставя удоволствие да купувам подаръци, пък моя много мрази тези суетни и затова така се разбрахме. Whistling
Виж целия пост
# 11
Аз си поисках пари, с които доста добре си напазарувах........ Simple Smile Вчера мъжът ми ми сподели, че май аз най-добре от всички съм направила. Той само мисли и се чуди какво да си купи...... Simple Smile

На децата - дрехи, игри и играчки на най-малката.
На мъжът ми му взех една страхотна книга, която ще е изненада, защото не предполага. Отделно му поръчах някои неща от Avon, както и на мен.

Не успях да си взема качествен и скъп чадър, нещо, което отдавна искам, но ще видим......
Виж целия пост
# 12
Той вече ми подари палто манго, а аз ще му подаря чанта от CELIO.
Нищо лично, но на мен това ми прилича на поръчка, а не на подарък.
Затова предпочитам сама да отида си купя нещо отколкото така да ми го "подарят" - губи се тръпката и момента на изненадата.

Виж целия пост
# 13
Не само че прилича на поръчка, но и на мен лично ми прави лошо впечатление, когато се натъртват търговски марки...И добрият тон започва да ми се губи  Tired
Виж целия пост
# 14
Тази година с близките решихме да не си подаряваме подаръци.Само на детето и ние с мъжо ще си разменим по един.На детето купихме прахосмукачка,пералня,ютия,количка за кукли,мечо Пух и няколко дрешки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия