Подаръци за тинейджърки

  • 15 783
  • 38
Първо искам да се извиня, ако темата не е за тук .......

Но преди малко дъщеря ми ме извести, че утре ще си разменят коледни подаръци в училище.

Та момичета моля ви помагайте......... Praynig

За момичета в 8-ми клас, какво да им се подари????????
Аз на първо четене се сетих, за чаши на NICE или някаква плюшена играчка

Много ви моля да споделите и вие вашите идеи...... ще ви бъда много благодарна
Виж целия пост
# 1
Аз за нашата тийнейджърка купих тази книжка - http://www.helikon.bg/index.php?act=books&do=detailed&id=119311
Виж целия пост
# 2

Много добри книжки има на тази серия...
Навремето на мен ми бяха подарили голяма декоративна възглавничка...остава си за спомен  Grinning
Виж целия пост
# 3
Гледах филма по тази книга, много е смешен Mr. Green
Моето чудо е по-малко, на 11 почти и не знам какво да му купя.
Струва ми се, че не е дорасло до тези книги, а в 8 клас ми се струва, че са ги надраснали...
Ама знам ли.  Crazy
В езикова гимназия ли са?
Може някоя книга в оригинал Simple Smile
Виж целия пост
# 4

Това е добра идея, ще я споделя с пубера

Гледах филма по тази книга, много е смешен Mr. Green
Моето чудо е по-малко, на 11 почти и не знам какво да му купя.
Струва ми се, че не е дорасло до тези книги, а в 8 клас ми се струва, че са ги надраснали...
Ама знам ли.  Crazy
В езикова гимназия ли са?
Може някоя книга в оригинал Simple Smile

Да в езикова гимназия са, ама нали се сещате, че са първа година и няма много да ги впечатли книга в оригинал......... е поне аз и дъщеря ми така си мислим newsm78

Много ви благодаря за идеите
Виж целия пост
# 5
 Shocked Няма ли, брей.
Мен ме впечетли, точно в подготвителен клас .
Ама то и от човека си зависи.
Не е нужно да е класика от 400 страници, де Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Shocked Няма ли, брей.
Мен ме впечетли, точно в подготвителен клас .
Ама то и от човека си зависи.
Не е нужно да е класика от 400 страници, де Simple Smile

Ще го обсъдя с пубера,  newsm78 но точно си зависи от човека, може би сега ми хрумва, че нещо от козметиката може би ще ги впечатли повече.
Адски ми е трудно в избора, че са и първа година заедно и още по трудно е да можеш да им уцелиш вкусовете....
Виж целия пост
# 7
Зависи и до колко пари може да се отдели

има много сладурски комплекти потниче с прашка или боксер в различни цветове и с разни по изчанчени щампи по тях

някакви бижута от масовата бижутерия, хем не са много скъпи, хем има и доста оригинални неща

типично тийнейджърски тефтер с оригинален химикал

кутия за бижута е не стандартните, ами от тези Nice дето си ги написала

книжка с тестове как да съм най-готина или нещо от рода, в Хеликон има всякакви такива

На нашия пубер съм и купила бижу на Сваровски, е не от магазина, ами късмет, че открих някакви нови сребърни бижута английски със сребърен обков и камъни на Сваровски беше около 30-ина лева

Може да посетите заложните къщи там се продават оригинални парфюми на значително по-ниски цени.

Абе сложна възраст, имам чувството, че каквото и да и купя пак няма да е доволна.

А на nice има много интересни джунджурийки за телефон, както и различни ключодържатели

Ами засега толкова се сетих, дано да успеете да намерите нещо подходящо.
Виж целия пост
# 8
аууу Nadina, мерси много bowuu  страхотна си много ми помогна.......

Наистина е много странна възраст Peace

А за отделените пари смятам, че 30 - 40 лв. е нормално за такъв подарък, та и за това не съм сигурна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
бельо прашка сутиен
смятам че най-ще се хареса в тази възраст
Виж целия пост
# 10
Прашки?
На 14 години?
 Rolling Eyes
Вие сте майки, де, вие си познавате децата.
Бельо никога не бих подарила по принцип, камо ли прашки на 14 годишна.
Виж целия пост
# 11
Прашки?
На 14 години?
 Rolling Eyes
Вие сте майки, де, вие си познавате децата.
Бельо никога не бих подарила по принцип, камо ли прашки на 14 годишна.
Ео, много ме умиляваш Hug
Интересен сблъсък се получава: Книги vs. гащи, даже още по-чутовен: книги в оригинал vs. прашки. Като филолог няма как да остана безпристрастна  Wink А на момчетата пак ли прашки, бе?
Виж целия пост
# 12
Стига дееее просто дадох идея, не са толкова малки колкото си мислите, след като могат и да забременяват на по 12 години, какво им пречат прашки,
За щастие имам момче и няма да се сблъскам с подобни дилеми, ( за протокола само, лично аз за нашия пубер съм купувала комплекти с боксерки)
Виж целия пост
# 13
Органайзер! На тази възраст са доста разпилени, така че определено имат нужда от подобни атрибути. Аз съм подарявала два пъти такива на тинейджърки - пожънаха голям успех! По 10-20 лева са - голям бележник с кожена подвързия, химикал, елка, ноято в същото време е и линийка, джобче за лична карта и доста други джобчета също. Определено е доста стилен подарък.
Голяма и широка цветна папка за носене на учебници и тетрадки също е доста подходящ подарък  за тинейджъри.
Навремето в училище бяхме определили лимит до каква сума да се ограничим за подаръците, за да няма неудобни ситуации. Попита ли дъщеря си те дали не са "гласували" също някакви ограничения в това отношение?
Виж целия пост
# 14
бельо прашка сутиен
смятам че най-ще се хареса в тази възраст

 #Crazy  да си разменят в клас прашки и сутиени?

Хелоу Кити много върви тук, също така и Бети Бу ( не знам точно така ли се казваше).
Разни портмоненца, чантички и такива глупости ( които хич не са евтини, обаче). NICI  също.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия