за викторината

  • 2 456
  • 12
след като измислих въпросите за викторината идва ред на наградите които трябва да давам
имате ли идея какви неща трябва да има аз съм купила
презерватив боксерки прашка нокторезачка бръснъчка запалка крем но каква още мога да взема че не се сещам newsm78
помагайте
Виж целия пост
# 1
Мисля, че си пропуснала дамските превръзки.
Виж целия пост
# 2
Сапун, сапунерка, боя за обувки, тест за бременност (това се сещам от миналогодишната томбола).
Виж целия пост
# 3
А защо не някое лакомство-от шоколадовите коледни фигурки или нещо подобно?
Виж целия пост
# 4
абе хора не сте ли били на викторина не сте ли правили моля ви помогнете че няма много време за мислене newsm78
Виж целия пост
# 5
Неща от хахо магазините? Или от малките фигурки в магазините по левче, има какви ли не смешни и откровено идиотски неща Simple Smile
Виж целия пост
# 6
А ти била ли си на викторина???
 Белезници с пухче........ Mr. Green
Виж целия пост
# 7
след като измислих въпросите за викторината идва ред на наградите които трябва да давам
имате ли идея какви неща трябва да има аз съм купила
презерватив боксерки прашка нокторезачка бръснъчка запалка крем но каква още мога да взема че не се сещам newsm78
помагайте

Много тъпо ми се вижда! Mr. Green
Виж целия пост
# 8
И на мен ми се виждат леко... да кажем "странни" тези подаръци (особено ако са за служебно парти). Всъщност, на мен и приятелка да ми подари някое от изброените ще ми стане странно и конфузно... поне за мен това са лични неща и са крайно неподходящи за подаръци, без значение от повода...
По-добре някакви коледни сувенирчета.
Виж целия пост
# 9
след като измислих въпросите за викторината идва ред на наградите които трябва да давам
имате ли идея какви неща трябва да има аз съм купила
презерватив боксерки прашка нокторезачка бръснъчка запалка крем но каква още мога да взема че не се сещам newsm78
помагайте

Много тъпо ми се вижда! Mr. Green
аз в темата не съм питала как ти се вижда що за коментар да беше подминала и толкова
Виж целия пост
# 10
Нашето фирмено парти беше вчера. Не сме правили викторина, но организирахме томбола с размяна на подаръци. Имаше много забавни от рода на еленски рогца; уши с лампички; шапка - тип коледна, червна със голяма спирала отгоре, която вибрира като си я сложиш на главата; розови белезници; коледни сувенирчета и преспапиета на коледна тематика; бутилки с алкохол и все от тоя вид. Дано съм ти дала някаква идея.
Виж целия пост
# 11
Нашето фирмено парти беше вчера. Не сме правили викторина, но организирахме томбола с размяна на подаръци. Имаше много забавни от рода на еленски рогца; уши с лампички; шапка - тип коледна, червна със голяма спирала отгоре, която вибрира като си я сложиш на главата; розови белезници; коледни сувенирчета и преспапиета на коледна тематика; бутилки с алкохол и все от тоя вид. Дано съм ти дала някаква идея.
много благодаря за идеите
Виж целия пост
# 12
Моля!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия