момичета нека да поговорим за майчен дом град София и доц. Налбански и правилисе

  • 827
  • 5
 момичета имам проблем от 3 години досега ходих ме в Варна но нещо не съм доволна и сега ми препоръчаха да отида в майчен дом град София но в Варна ми казаха че трябва да направя лапароскопия и имало вероятност направо за ин витро. молиа ниакои които е ходил там и има някакви наблюдения да пише. мхого влагодаря момичета
Виж целия пост
# 1
Здравей теди 1981 . Преди 8 god . аз му бях пациентка . Той ми направи лапарото и след това пластика на тръбите . Моите впечатления за него като специалист са много добри . Е след това до сега нямам забременяване но имаше момичета забременели след операция като мойта . В момента аз живея в САЩ и тук започнах отново . Направих цветна снимка , която покажа че след близо 6 god . от операцията фалопиевите тръби са ми проходими . На доста пати сам пребивавала в , Света софия , , с много от момичетата с които съм разговаряла по това време имаха много добро мнение за него като специалист . Пожелавам ти успех  Peace
Виж целия пост
# 2
Теди, от Варна те пращат при него за лапаро или за In-витро ? До времето до което ми беше лекар , той не правеше in-витро . Поне така си спомням  newsm78 . Някоя от момичетата може би има по прясна информация .
Виж целия пост
# 3
просто ме насочиха там като специалист.в В арна ми казаха че сме за инвитро на мажъ ми спермиграмата не беше добра а и откриха и хламиди първо каза че не можела спермограмата не можела да се лекува после каза че от хламидите може да е толкова понижена и сега ги излекувах ме и трябва да отидем да се изследваме а мен направо ме прати на лапаро а на мен ми се иска парво да направя цветна снимка и тогава ако там покаже нещо тогава да правя лапаро. и дуго и там ако со лоши резултатите и сме за инвитро какво правим тои праве ли или ще ме прати в друга клиника?
Виж целия пост
# 4
ако си от варна,защо не отидеш при кова4ев в аг.той прави цветните снимки.няма да ти откаже.
Виж целия пост
# 5
Той ми прави лапароскопията.Не знам дали е добър специалист, но ми постави диагноза стерилитет.Още си пазя епикризата с подпис и печат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия