ДЕТСКА ГРАДИНА"ДЕТЕЛИНА"в СОФИЯ

  • 5 926
  • 8
Мили,мами чудя се дали да записвам малкото си момиче там до година,моля ви помогнете с мнения по въпроса Praynig  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Кой номер е тази детска градина,и в кои квартал е.Защото в Овча купел 2 има 84 ОДЗ -Детелина,затова ли става въпрос,или за друго?
Виж целия пост
# 2
не в Гоце Делчев мисля че е 7ма
Виж целия пост
# 3
Хубава е градината, с много добра база и доста се занимават с децата. Моето дете е яслата там.
Виж целия пост
# 4
мерси,но ми се иска повече мнения по въпросааааааааааааааааа Praynig Praynig
Виж целия пост
# 5
Много съм доволна от градината.Моят син е в яслена група Бонбони-първа година.Всичко в яслата е чисто ново,подредено,широко и красиво.Учителките са 4,програмата им е доста разнообразна през цялата седмица,храната също.Работното време е от 07,00 до 19,30часа.Болни и сополиви деца ги връщат дирекно,и без бележка от лич.лекар че са здрави не се приемат.Децата са по 32 в група,но синът ми откакто е там-вече 3 месеца не са повече от 10-12дечица.Ако те интересува още нещо ми пиши на лични,това е което се сещам общо взето!
Виж целия пост
# 6
Моята девойка е вече предучилищна в "Детелина". Аз лично съм много доволна от градината - не съм чула някой от родителите с които вече 4 год. сме заедно да са МНОГО недоволни. Случи се така, че Гери беше в две групи - до сега в една, но госпожите се смениха и директорката реши, че е по-добре цялата предучилищна група да се премести в миналогодишната такава, вместо тепърва новоназначени госпожи да ги опознават и т.н. Решението се оказа много удачно. Та впечатленията са ми от две групи и от двете съм доволна. Всъщност се пада догодина сегашната ни група да е 1-ва. Ние сме "Конче-вихрогонче" и госпожите Тонева и Стойчева са доста добър екип. Предишната ни група като база беше доста по-добра, защото ние бяхме първите в нея - супер ново всичко, но децата това много не ги впечатлява. Директорката е много амбициозна, тича и постоянно прави някакви нови неща. Имаше някаква пробна програма за по-здравословно хранене и две седмици децата се хранеха с кетъринг от Гранд-хотел София. Освен всичко и допълнителните занимания са много и всички преподаватели са доста сериозни! Ако нещо още искаш да питаш - давай!
Виж целия пост
# 7
Здравейте. Моят син от началото на тази година е във втора ясленска група на 84ОДЗ"Детелина", в Овча купел. Много съм доволна засега. Занимават ги, обучават ги. Синът ми ходи с желание на ясла.
Ако някой във форума има дете в същата група, знае ли дали ще празнуват 8ми март в яслата и ако "да", кога ще бъде това? Моят татко води и взима момченцето ни и е забравил да пита Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Здравей tokumbo, аз съм майка на вече първолачка, но винаги ще съм благодарна на 7 ОДЗ Детелина, които ми помогнаха в отглеждането и възпитанието на мойта принцеса. В южните райони това е най-сполучливата държавна градина. Добра материална база, амбициозна директорка и вежливи и възпитани педагожки - просто перфектна комбинация. Чест и почитания на г-жа Галя и г-жа Стойчева от "Конче вихрогонче"! Успех на твоята принцеса!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия