МОЛЯ ЗА ОТГОВОР

  • 1 146
  • 8
Изникна проблем,преди няколко дни си пуснах кръвни изследвания за хламидии и днес резултатите са положителни.Нормата е 1:16 а моите са 1:64 това означава ли че няма за какво да се надявам този месец защото съм чувала че при наличието на тази зараза не може да се забременее-това така ли е? newsm78   
Виж целия пост
# 1
За съжаление това е много неприятно.Отиди на АГ да ти вземе секрет,това е най-достоверното изследване за хламидия.Съвет от мен-направи си изследване за проходимост на тръбите,хламидиите удрят там TiredНадявам се,че нещата ще се оправят,действай възможно най-бързо с изследванията!Успех Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора,тази вечер съм на преглед и ще деиствам по въпроса искам колкото се може по бързо да се  излекувам
Виж целия пост
# 3
Късмет, защото хламидията може да си я влачиш с години ако не се излекува навреме и с подходящата терапия. И да, тя пречи на забременяването.
Успех.
Виж целия пост
# 4
Сега като гледам, че говорите за стойности, гледам, че в моите изследвания има само забележка :няма и едно минусче, туй то... newsm78
Виж целия пост
# 5
Сега като гледам, че говорите за стойности, гледам, че в моите изследвания има само забележка :няма и едно минусче, туй то... newsm78
По кръвен път ли е направено изследването?Тогава трябва да има стойности .При влагалищният тест има само + или - .
Виж целия пост
# 6
Влагалищен секрет беше, явно заради това бяха толкова лаконични изследванията.
Виж целия пост
# 7
Искам само да кажа че на мен кръвните ми показаха че имам хламиди а секрета че нямам.Док ми каза че кръвните в повечето случай не са реални Rolling Eyes
Дано всичко при теб е ок и скоро да се похвалиш с положителен резултат Hug
Виж целия пост
# 8
Виждам, че си пуснала въпроса си и в темата за хламидиите.
Заключвам тази тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия