От къде хубав,мъжки,автоматичен,алуминиев чадър?

  • 7 481
  • 11
Искам да изпълня едно коледно желание,но за сега не се справям успешно  Rolling Eyes Моля,помагайте  Praynig
Изискването е да е сгъваем и автоматичен, с алуминиева конструкция,за да търпи влага и да не ръждясва и да е мъжки модел.
Открих хубави модели,но не са алуминиеви,или пък не са автоматични,все някое от изискванията не е пълно.
Моля,ако някой е виждал да сподели къде,ще съм доволна даже само на предположение къде би могло да има,т.е. хубави магазини за подобни аксесоари.
Благодаря предварително за отделеното време   bouquet
Виж целия пост
# 1
http://www.ranici.com/index.php?main_page=index&cPath=13& … q7qpl2l9etstc80v1

Не разбрах обаче дали са с алуминиева рамка. Не пише.
Виж целия пост
# 2
AlexaS, мерси   bouquet
Писах на е-майл,понеже не видях телефон за БГ.
Днес разглеждах безуспешно  и в сайтове,но на този не бях попаднала  Peace
Виж целия пост
# 3
В магазините на АРТ.
Виж целия пост
# 4
Предполагам имаш предвид магазините на веригата за колани,ръкавици и др. аксесоари - АРТ-93?
Там имат само най-обикновенни сгъваеми чадъри,снощи проверявах   Peace
Виж целия пост
# 5
Точно оттам имам чадър, напълно отговарящ на твоето описание, само че дамски модел. Затова предположих, че имат и мъжки.
Виж целия пост
# 6
На графа,малко под Славейков ,но от другата страна има нещо като тунелче и агенция за имоти Явлена,пада се точно до една Баничарница голяма под Интайм.
там има магазин за бая скъпички мъжки неща,оттам съм взимала страхотни мъжки ръкавици за 20 лева и още по-страхотни чадъри(също мъжки) за 29 Peace
Бягай там
Виж целия пост
# 7
Предполагам имаш предвид магазините на веригата за колани,ръкавици и др. аксесоари - АРТ-93?
Там имат само най-обикновенни сгъваеми чадъри,снощи проверявах   Peace
Tari Tasartir,ако не си го купувала отдавна би ли казала от кой точно магазин на веригата си взе твоя чадър,вчера влизах в два от магазините им,в ЦУМ и в Халите и нямаха.
Благодаря предварително за вниманието   bouquet
bravy, благодаря още тази вечер ще проверя  Peace
Виж целия пост
# 8
В началото на тази година беше, от магазина на Алабин, до Бонжур.
Виждала съм и в магазина им на пазара в Борово.
Виж целия пост
# 9
В магазините на RONCATO има страхотни , много стилни чадъри и не са скъпи  Peace
Виж целия пост
# 10
В магазините на RONCATO има страхотни , много стилни чадъри и не са скъпи  Peace
Успях  Grinning и попаднах на точното място тази вечер,случайно на път за Славейков влезнах в магазина на RONCATO и купих чадър. Доволна съм   bouquet Научих и нещо специфично,понеже търсих изцяло алумиева конструкция,се оказа,че такива чадъри не са автоматични.Заради усилието при отваряне и затвяряне се налага поне носещата пръчка да не е алуминиева,за да е стабилна.
Купеният чадър е с 1 м гаранция,автоматично сгъване и разгъване и алуминиеви дъги.
Весели празници и страхотно настроение на всички   bouquet
Виж целия пост
# 11
Добър избор си направила  Peace Те са сериозна марка .
Аз имам от тях чадър - вече пета година не е мръднал . Майка ми също ползва нейният много време .
Куфарите им също са много качествени  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия