Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема №8

  • 14 322
  • 271

 
01.07.2009
Fortune - втора бременност
инкс - първа бременност, София , 27г.


02.07.2009
cveten prashes - първа бременност
Kasidy - втора бременност, бъдеща мама на близнаци
Сиси ♥♥ - втора бременност, София, 30г.

 
03.07.2009
dzimbi - втора бременност, Стара Загора
Sanitamm - първа бременност, София, 38г. Бъдеща мама на близнаци
irkata - втора бременност

04.07.2009
djidjito - първа бременност
LOTUS - трета бременност , Варна , 38г.

 
05.07.2009
Cuckoo - втора бременност, София, 39г.

 
06.07.2009
didikar - втора бременност, Бургас 27г.

07.07.2009
Emily - първа бременност, 31г.
galeto123 - първа бременост, София
keiti - втора бременност, Варна, 28г.
didon4e - ....  София

08.07.2009
tan - втора бременност, Карнобат, 31г.
А4- първа бременност, София

09.07.2009
bambukita - втора бременност
Usmivka123 - първа бременност, София,28г.

10.07.2009
kote dani - втора бременност, София, 28г.
бадем - втора бременност, София, 27г.
SIRIUS-F - първа бременност, Сливен-София, 23г.
siska0042 - втора бременност

11.07.2009
ivcheto83 - първа бременност, София


12.07.2009
beru6ka - първа бременност, София, 25г.
Manolo Blahnik - първа бременност, София, 31г.

13.07.2009
Ziiika - първа бременност, София

14.07.2009
sisko_75 - втора бременност, София , 32г.

15.07.2009
Mambina - първа бременност, София

16.07.2009
син минзухар - втора бременност, Велико Търново
Safo - втора бременност, Попово, 31г.
momita - първа бременност, Пазарджик

17.07.2009
pepsipasta - втора бременност, Варна
Jillian - първа бременност, София, 29г.
svhristova - втора бременност, Пловдив, 30г.

18.07.2009
Netty - втора бременност, Варна, 30г.
loria1 - втора бременност, Варна

19.07.2009
Virginity - втора бременност, Варна, 25г.
Quasimodo -първа бремнност, Варна, 31г.


20.07.2009
Сладък Бонбон - втора бременност, Варна
мушмул - втора бременност, Шумен, 26г.


21.07.2009
lorka86 - първа бременност, 22г.
bon_toni - втора бременност, София, 29г.
anitsa - втора бременност, Благоевград, 31г.

22.07.2009
marulka_s - втора бременност, София, 32г.
medula - трета бременност, 37г.
karelia79 - втора бременност, Варна
petrova_81 - първа бременност, 27г.
matzko - първа бременност, София
tida flyr - първа бременност, Благоевград

23.07.2009
amanita - първа бременност, Видин, 22г.
Evita - втора бременност, София

24.07.2009
Ral_p - първа бременност, София, 35г.

25.07.2009
pazza - първа бременнос, Бургас, 29г.

26.07.2009
valeria.k - втора бременност, Пловдив, 21г.
Vaninna - първа бременност, София, 29г.
Radina - втора бременност, Варна,  28г.

27.07.2009

28.07.2009


29.07.2009

30.07.2009
snuksiri - първа бременност, 25г.
mia_ata - втора бременност, Варна

31.07.2009
Mishe333 - първа бременност, Пловдив, 26г.
mirolina - първа бременност, бъщеда мама на близнаци
aniru -  първа бременност, София, 30г.
Daniele - втора бременност, София
milan.sis - втора бременност, Шумен


Нашите снимки
потребител: julskimami
парола на лични

Полезно инфо:


Калкулатор
Прегледи и изследвания
Неприятни симптоми
Бременността седмица по седмица
Биология на вътреутробния живот
Здравословно хранене по време на бременност
Да ядеш като за двама и как влияе теглото върху бременност
Витамините през бременноста
Красива бременна
Лечение на простуда и грип по време на бременност
Таблица за теглото по време на бременноста
Сетивата на бебето
3Д календар на бременноста
Списък за новородено бебе
Какъв цвят ще са очите на бебето?
Грижа за новороденото 1
Грижа за новороденото 2
Грижи за бебето и детето - Б. Спок
Кърменето - блогът на Хедра
Кърменето - блогът на Бу
Полезни връзки


Курсове за бъдещи майки
София
Бургас
Пловдив
Велико Търново

ЦЕНТРОВЕ ЗА ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ
Марков - София
Мазнейкова - София
МЦ Фемина - София
Токуда - София
Свети Лазар - София
Селена - Пловдив
Медикус Алфа /Даскалов/ - Пловдив
УМБАЛ Свети Георги - Пловдив
Майчин дом - Варна

Майчинсто, Обещетения, НОИ

Молба-декларация за получаване на еднократна помощ при бременност
НОИ и обезщетения за майчинство

Координати на магазини
www.shop.danet.bg  www.pakostnik.com www.family.com www.simonovi-bgshop.com  Касида

Дрехи за Бременни
София
Стара Загора, Пловдив
Онлайн магазин
София, Бургас
Пловдив
Варна, София, Велико Търново, Пловдив

Четиво за бъдещи мами
9 месеца
Моето бебе и аз
Кенгуру
Мама


Предишни теми:
1 2 3 4 5 6 7
Виж целия пост
# 1
Ами да взема да се запиша Simple Smile
Пожелавам на всички ни късметлийска нова тема  Peace
Виж целия пост
# 2
На всички момичета чули лошата новина една голяма  Hug от мен!
Ще ви е мъчно , тъжно, ужасно , но може би така е трябвало да стане !
По-добре рано отколкото по-късно да е вече прекалено късно!Бог си знае работата - както се вика!

Следващият път всичко ще бъде наред и ви пожелавам това да бъде в най-скоро време!

Аз от понеделник съм с болно гърло и главоболие.Слава богу вече ми отминава!Пих панадол , проповит С, калций с вит.С.Помогнаха ми !

Лек и успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 3
Наде, заради варицелата, която прекарах в първите седмици от бременността. За съжаление, оказа се, че у нас няма лекар, който да е наясно какви точно са рисковете и колко процента - всички ми казват, че рискът бил голям и се препоръчвало прекъсване на бременността. Обаче никой не казва проценти и никой досега не е имал такъв случай - с варицела в първата седмица.

И тук започват вариациите - ама ако имало нещо, тя щяла сама да се прекъсне бременността, всички ти казват за различни увреждания и такива глупости.

Единственият подобен случай, който намерих, е от форума и жената е родила здраво бебче.

Същевременно плодът си се развива съвсем нормално до момента. И така, ние решихме да го оставим. Ако се види нещо на изследванията, тогава вече ще прибягваме до крайни мерки. Затова изследванията ще са много - всички, които се правят у нас.
Виж целия пост
# 4
snuksiri стискаме ти палци
Аз продължавам доста да повръщам и даже снощи през нощта се събудих беше ми много зле - но не мога да обясня точно какво чуствах и взех да се чудя дали да не извикам бърза помощ. Освен това постоянно се притеснявам за пари сега покрай тези нови закони и не мога да спя. А депутатите си гласуват 2000 лв премии щото много били работили  Sad
За сравнение преди няколко месеца в японския парламент депутатите си гласуваха намаляне на заплатите заради кризата!
http://politics.actualno.com/news_208206.html
Виж целия пост
# 5
Здравейте момичета.

snuksiri възхищавам се на смелостта ти! Сигурна съм, че всичко ще е наред с вашето бебче. Ще стискаме палци силно Hug
Аз успях вчера да се видя с доки. Силните болки, които имах два дни не можа да ми каже от какво са, но плацентата била малко не където трябва и това може да е довело до зацапването онзи ден. Важното е, че ме успокои че всичко е наред, плацентата сега се "намествала", така че нямало проблем.

 Hugна всички.
Виж целия пост
# 6
Да се запиша и аз в новата темичка,че наскоро все липсвам.
 HugНа всички момичета чули лоши новини вчера.Дано скоро отново се наредите сред редиците на чакащите и получите своите най хубави подаръци.
snuksiri Дано всичко с бебо е наред.Но щом се развива добре не вярвам да му има нещо.Това ще е едно силно бебенце,което ще те изпълни със щастие.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви много, Емили, Фелисити, Мушмул. Радвам се на всяко положително мнение, защото собственото ми семейство е разединено по въпроса и понякога вижданията им ме натоварват. Но това е решение на мен и на съпруга ми и трябва да го уважават, нали така?
Виж целия пост
# 8
Естествено,че е така.Детенцето си е ваше и щом то е решило да остане при вас ,значи така е трябвало да стане. Hug
Виж целия пост
# 9
 snuksiri, мила стискам палци всичко да е наред и разбира се, че най-важно е какво решение сте взели вие. Сигурна съм, че с положителна мисъл нещата ще са положителни.

На всики момичета с лошите вести пожелавам скоро пак да имат положителни тестчета.

На мен спря да ми се гади, но не изцяло започна изразено само сутрин иначе си беше целодневно. Сега се чувствам добре.

Искам да попитам мамите бременни за втори път как се чувстват вашите вече големи деца. Моят син се е залепил за мен като гербова марка, никой не иска ни баща, ни баба, ни дядо само мама, а аз искам поне малко време за мен, знам че скоро съвсем няма да имам такова. А когато го поискам пък се чувствам гадно, егоистично ...
За детето семейство сме ние тримата, други нямат право на това, когато се родило бебето щели сме ние ТРИМАТА да спим на горното легло, а бебто на долното , да плача ли да се смея ли...
Последно време се прави на бебе/а е на 4/, щукне му нещо и започва да плаче като бебе, ляга рита с крака и реве, пълзи...дали го изживява по - различно, дали си мисли, че ще го обичам по-малко , знам ли и аз ...
Такива мисли ме връхлитат мен.

Желая ви хубав ден   bouquet
ПП сори за дългия пост   bouquet
Виж целия пост
# 10
Аййй, svetly, страх го е... Усеща се застрашен  Simple Smile Внимавайте какво говорите пред него. Трябва да го убедиш, че няма по-хубаво нещо от това да има някой друг на земята, който да го обича колкото майка му и баща му - а именно - братче или сестриче.
Виж целия пост
# 11
Аййй, svetly, страх го е... Усеща се застрашен  Simple Smile Внимавайте какво говорите пред него. Трябва да го убедиш, че няма по-хубаво нещо от това да има някой друг на земята, който да го обича колкото майка му и баща му - а именно - братче или сестриче.
светле,май трябва сериозно да си поговорите с малкия сладурчо.Всичко това ми прилича на ревност и половина,а страха е още по-голям.
Аз като казах на моя дребчо,въпреки ,че е още миничка първите и думи бяха "бебе папииии Mr. Green,т.е. че ще хапи бебо.От тогава постоянно и говоря за него,как ще си играят като порасне и така нататък.Май вече имам някакъв напредък,но все пак най -трудното ще е като дойде и самото бебче.Твоят кандидат батко е по-голям и повече би трябвало да разбира.Според мен в момента трябва да му отделяш изключително внимание и постоянно да му показваш колко много го обичаш.за да не се чувства изолиран и пренебрегнат.
Май и аз се поувлякох,но ми е болна тема. Embarassed
Виж целия пост
# 12
Момичета, искрено съжалявам за загубата ви - имам мъничка представа как се чувствате, тъй като преди време и на мен ми се е наложи да го преживея. Преживява се, бъдете силни.

snuksiri, в една статия попаднах на изказване, че шансът да има усложнения за плода при майка, боледувала в първите седмици е само 25% - при това не е катогоричен процент. Значи вие имате прекрасни 75% за здраво бебе, дори и 100%, защото не е гаранция, че ще  заразено. А когато дойде времето за фетална морфология - намери наистина добър специалист, който да огледа бебо отвсякъде. Peace

svetly,за мен е втора бременност, но дребуса сега е на 1г.3м. и трудно схваща какво ще й дойде до главата... Joy Не е като да не се замислям дали няма да приема бебето като кукла, но това, дай боже, като му дойде времето.
Виж целия пост
# 13
Здравйте и от мен бъдещи юлски майчета Heart Eyesднес не съм ви чела, че имам страшно много работа  (в работата).Влизам само да ви поздравя и изчезвам. Hug
Виж целия пост
# 14
svetly_ Моя приателка имаше доста по сериозен проблем докато роди дъщеря и ги побъркваше крещеше им: Кой Ви е искал гадното бебе... Ако е момиче може да го приберете ама да не го виждам, но ако е момче в зоомагазина и да си го продават...
На изписването имаха драми, но сега всичко е ОК. Те са на 1 месец и го гушка и го целува и казва, че го обича...
Относителна работа... Ама явно трябва да се внимава с децата и да бъдат подготвени някак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия