90 Италиански рецепти за манджи,красота и ...весело изкарване на празниците !

  • 26 349
  • 287




Предишните ни теми :

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62, Част 63, Част 64, Част 65, Част 66, Част 67, Част 68, Част 69, Част 70,
Част 71, Част 72, Част 73, Част 74, Част 75, Част 76, Част 77, Част 78, Част 79, Част 80,
Част 81, Част 82
, Част 83, Част 84, Част 85, Част 86, Част 87 , Част 88 , Част 89

Виж целия пост
# 1
Dirock, страхотна декорация. Има малко Шотландски привкус. Wink

Да споделя, 4е 4ета рецепти за греяно вино и се каня да направя за празниците, но рецептите са много и все разли4ни...
Има ли някой, който да е правил с изпитана рецепта?
Виж целия пост
# 2
Пиша по молба на Анджи - нейна добра приятелка има нужда от помощ - има възможност да спечели безплатно инвитро, ако повече хора гласуват за нея
Ето тук се гласува, само трябва да се регистрирате
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32330.0;all
Момичето се казва Боба, номер 35
Да дадем ръка..... Praynig
Виж целия пост
# 3
Ха, добър ден с добра новина!

Имаме вече 3 превода))))
Един вчера, днес два!
Кеф, кеф, кеф!

Проблем, че не виждам от кой са, но се вижда откъде са. Рома, Лонато,Ладисполи. ;–)

Виж целия пост
# 4
оф, не знам защо не ми го публикува като линк....


упс, оправих го, сега се отваря
Виж целия пост
# 5
Ще гласувам, да.
Малко ми е тъжно да избирам така между  хора. Ужас.  Rolling Eyes

Да, аз  недолюбвам тийнове, но само непознати;-)))


Виж целия пост
# 6
Сбърках темата, затова ще отправя молбата си още веднъж Simple Smile

Здравейте,

искам да помоля, ако е удобно, за малко съдействие от някоя от вас във връзка с пътуване до Милано.
Ако има някоя мама, която разполага с време и, разбира се, желание за да я разпитам мъъничко, ще се радвам да ми пише на лични и да сподели опита си.

Предварително много благодаря за съдействието!
Виж целия пост
# 7
Все забравям да ви питам, кои от вас имат Фейсбук? Аз съм решила вече само там да публикувам снимки, така ги виждат само приятелите ми, и никой друг.
Виж целия пост
# 8
Все забравям да ви питам, кои от вас имат Фейсбук? Аз съм решила вече само там да публикувам снимки, така ги виждат само приятелите ми, и никой друг.

аз бе)) иска ли питане)))
Виж целия пост
# 9
i kak da te nameria?
Виж целия пост
# 10
Ей ме на и мен  Crazy

Чудничка тема   bouquet

Аз не знам вие как сте,но на мен определено времето преди Коледа ми е малко меланхолично ....някакси еуфорията започва да изчезва....някакси имам чувството,че цялата година ми се върти на лента  Crazy къде весело,къде не  Rolling Eyes  

Май много свободно време имам  ooooh!




Виж целия пост
# 11
Отговорих ти на лични, Деске)))

Аз пак да върна топката към манджата  Laughing Не бях опитвала поркетта допреди 20 мин. Харесва ли ви? Купувате ли..
Виж целия пост
# 12
оф, не знам защо не ми го публикува като линк....

Деска, ето ... http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32330.0;all
Ще разгледам публикациите и сигурно Ще гласувам...
Аз нямам Фейсбук. Наро4но. Смейте ми се, ама не искам да се архивира и помни во веки на някой сървър кой познавам, кой ми е приятел и кой ме познава мен. Малко теория на конспирацията.

Ох, ние с Андреа си хапнахме равиоли, той е в леглото за сиеста и сега пак съм тук.
Винаги, когато ям равиоли, се сеЩам за един ске4 на Geppi Cucciari от Zelig. Тя нали е с малко "по_едър кокъл" и понякога доста разпалено обсъжда проблемите на кокалите и мръвката около тях. Един път беШе направила "превод" на размерите S, M, L по дрехите, който зву4еШе така:
S - не си го спомням, но сигурно е било неЩо от сорта на: Sono 5 settimane che non mangio più.
M - Mi sta bene tutto!
L - Lo so che sono grassa, ma mi piacciono i ravioli! Fatti i cazzi tuoi! Laughing Embarassed


Има ли някъде в Италия подобна инициатива? Libera l'auto: http://www.liberalauto.ch/
И да кажем, дамите от Милано, Рим и другите големи градове, бихте ли се възползвали?
За който не иска да 4ете, да преразкажа, 4е Libera l'auto е идея, която тръгна преди година по радиото и се състои в това хора, които ежедневно се придвижват в една и съЩа посока, в един и съЩи 4ас (т.е. отиват на работа, а после се прибират вкъЩи най_4есто) да се обединят и да пътуват с 1 кола, а не с 4 отделни коли, в които има само по един 4овек. Връзката става 4рез този сайт, където хората влизат и обявяват оби4айните си марШрути и, който го устройва, се свързва и така...
Целта е да се намали трафика и задръстванията, да се намали замърсяването от изгорели газове, да се намалят ли4ните разходи за бензин, а и, 4етейки коментарите на хората от сайта, се оказва, 4е цялото приклЮ4ение май е доста забавно. Wink
Сега, до колкото знам, инициативата ве4е е подкрепена и от кантон Ти4ино и Ще продължи да съЩествува и да се разраства.
Виж целия пост
# 13
Все забравям да ви питам, кои от вас имат Фейсбук? Аз съм решила вече само там да публикувам снимки, така ги виждат само приятелите ми, и никой друг.

И аз и аз.. Peace
Моми от едната палестра излизам във ваканция(дето имах проблем със собствени4ката) и тази последната се направи на ударена 4е беше последния урок,трябваше да ми даде още пари4ки по мои сметки .аз и напомних такти4но а тя дирекно ми казва : рикомин4иамо на 13,01 ...аз и отговорих: ще видим....много ме е яд на нея,4удя се да продължавам или не,ама ме е жал за вси4ките тези жени които идват.
 newsm78
Виж целия пост
# 14
Пиколина, не си само ти....аз рядко качвам снимки в онлайн албуми...само по емайл или скайп....но не само от параноя,а не ми допада идеята и толкоз....който ме иска има как да ми поиска,ако му стиска ахахахахха не шегувка....пращам редовно  Peace

Геппи ни е една от лЮбимките  Peace

Лени, поркетата е супер....ние сме и фенове,както на хапването като цяло  Crazy ,но не навсякъде е хубава....има места,където е толковаааааааааааа солена,че не се яде....

Нямаме....как се мотая само....


ПП Джуф, аз бих започнала докрая на януари и през това време момичетата или си ги пренасочвам към друго място, или ги отказвам от тази палестра....аййй сиктир  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия