Въпрос към мамите, които са раждали скоро при д-р Ризова в Бургас?

  • 11 573
  • 19
Здравейте. Ходя на консултации при д-р Ризова и се чудя при кой да раждам / термина ми е февруари и ще раждам със секцио /-при нея или да търся някой друг. Моля за всякаква информация вкл. и колко вземат в момента за секцио. Благодаря.
Виж целия пост
# 1
аз раждах при д-р Ризова -секцио по спешност.исключително съм доволна.бях планувала друг лекар но нещата се объркаха и така се случи.ако се навия за второ дете ще искам да е пак да е при нея.
P.S. родих на 23 януари 2008г
Виж целия пост
# 2
Аз също раждах при д-р Ризова Мога да кажа че съм доволна макар че видях че има доста недоволни мами от нея Снаха ми също ражда при нея тя беше с планирано секцио струваше 450лв
Виж целия пост
# 3
и на мен ми предстои да раждам само, че термина ми е на 21март и съм при гамишев казват ,че прави много хубав козметичен шев и за сега се очертава и аз да съм секцио но като цена нищо не ми е казал Grinning
Виж целия пост
# 4
аз раждах при Ризова секцио не ми поиска никакви пари всичко мина наред аз съм доволна но при всеки е различно!
мислила ли си за д-р Георгиев много е внимателен  върши си добре работата. раждах на 21 октомври
Виж целия пост
# 5
на мои приятели им взема 600лв. като направо ги рекетира 4е бебето много голямо и трябва да се извади-роди се 2.400 мишле.преди няколко месеца.
мен Ризова ми следеше бременноста но накрая такъв номер ми извъртя 4е още ми се иска да я убия-добре 4е беше Иванов да ме оправи и подготви за секциото-а аз бях с много екстри тоест проблеми,ина4е има много мами дето са доволни.Приготви си 500лв.+ _ 100 на мен 500лв. ми взеха преди по4ти 2г,
Виж целия пост
# 6
3draveite iskam da spodelq s vsi4ki vas kolko dobra e doktor RI3OVA tq e 4ovek koito e 3aslujel istenski svoqta diploma. vse sme xodili na lekar vsi4kite te ni  gledat v pazete no tas jeni4ka vse q pitax kakvo mi stryva no tq vinagi mi otgovarq6e ni6o 4ak na men mi stava6e neodobno.Rodix na 13 .12. 2008 sekzio dtoro mom4enze imax golemi bolki edinstveno kogato ri3ova i ako6erka Stoeva bqxa na smqna ni6o ne me bole6e tolkova sam im blagodarna 4e sigorno 6e gi pomnq ve4no.Ot sarze im blagodarq .
Виж целия пост
# 7
МАМИ,НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР РИЗОВА.ТЯ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ НЕПРОФЕСИОНАЛИСТ ,АЗ РАЖДАХ ПРИ НЕЯ ,НЕ МОГА ДА ВИ ОПИША УЖАСА ,КОЙТО ПРЕЖИВЯХ.ТОВА НЕ Е ЧОВЕК А ДЯВОЛ.РАЗБЕРЕТЕ ПО-ДОБРЕ ДА РОДИШ САМ В КЪЩИ ОТКОЛКОТО ПРИ НЕЯ.НЕПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА,КОЯТО МОЖЕ ДА ВИ СТРУВА МНОГО,ТЯ Е ЖИВОТНОИ СЕ ДЪРЖИ С ВАС КАТО С ЖИВОТНО.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕЯ,БЯГАЙТЕ,КОЛКОТО МОЖЕТЕ ПО-ДАЛЕЧ.ТЯ НЕ Е ЗА БЕСИЛО,А ЗА РАЗСТРЕЛ,И ТО СЛЕД КАТО Я РАЗСТРЕЛЯШ ИЗЛИЗАШ УСМИХНАТ И СПОКОЕН,НЯМАШ УГРИЗЕНИЯ И ЛОШИ МИСЛИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 8
didi_to, аз също ходя при нея на консултации, термина ми е април.
Последните 2 пъти като ходих говорехме за раждането, 1вия път аз я попитах и тя, така на прима виста (без да ми е гледала картона или да ме преглежда) ми каза че няма причина да не родя нормално... 2рия път, тя ме попита как мисля да раждам... на мен ми се стори странно, защото не съм от мамите дето например държат да са секцио или нормално, всичко зависи от това, което лекаря казва че ще е най-добре... След това пак нищо не ми каза...  Confused
Сега се чудя какво да говоря с нея, може би трябва някаква уговорка да се направи, ако каже секцио... или да я питам, ако е нормално дали мога да и се обадя, за да дойде...  Rolling Eyes
Ужасно ми е притеснено и ... въобще незнам какво да правя.
Виж целия пост
# 9
Аз като раждах, съседката ми по легло имаше уговорка с Ризова за евентуално секцио. Е, не дойде  Close
Чуха се с Гамишев, който беше на смяна, той да поеме нещата.
Така , че незнам дали е много сигурна при уговорки.
Виж целия пост
# 10
 Раждах преди няколко месеца при нея. Трябваше да съм със секцио и тя още отначало ме определи за такова. Не ми е говорила въобще за пари.Беше много любезна през цялото време, назначи ми нужните изследвания, насочи ме и към фетална морфология в София. Предупреди ме, ако бебето тръгне по-рано от определената дата, че мога по всяко време да я потърся. Ако не може да дойде, обеща да говори с колега той да ме поеме. Бебето тръгна наистина по-рано. Оказа се, че е в края на смяната си, но сформира екипа за секцио изключително бързо. Всичко мина много добре.
  Иначе за секцио нормалната сума е 500лв. по това, което чувах за уговорките с лекарите.
Виж целия пост
# 11
аз също съм раждала при Ризова със секцио.Много сам доволна.Това е изключителна жена,много внимателна.Всичко мина като по учебник.От шевовете няма и следа.На тази жена трябва ръцете да се целуват.никакви пари не ми е искала,нищо не взе.
Виж целия пост
# 12
didi_to, аз също ходя при нея на консултации, термина ми е април.
Последните 2 пъти като ходих говорехме за раждането, 1вия път аз я попитах и тя, така на прима виста (без да ми е гледала картона или да ме преглежда) ми каза че няма причина да не родя нормално... 2рия път, тя ме попита как мисля да раждам... на мен ми се стори странно, защото не съм от мамите дето например държат да са секцио или нормално, всичко зависи от това, което лекаря казва че ще е най-добре... След това пак нищо не ми каза...  Confused
Сега се чудя какво да говоря с нея, може би трябва някаква уговорка да се направи, ако каже секцио... или да я питам, ако е нормално дали мога да и се обадя, за да дойде...  Rolling Eyes
Ужасно ми е притеснено и ... въобще незнам какво да правя.
#2gunfire
МАМИ,НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР РИЗОВА.ТЯ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ НЕПРОФЕСИОНАЛИСТ ,АЗ РАЖДАХ ПРИ НЕЯ ,НЕ МОГА ДА ВИ ОПИША УЖАСА ,КОЙТО ПРЕЖИВЯХ.ТОВА НЕ Е ЧОВЕК А ДЯВОЛ.РАЗБЕРЕТЕ ПО-ДОБРЕ ДА РОДИШ САМ В КЪЩИ ОТКОЛКОТО ПРИ НЕЯ.НЕПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА,КОЯТО МОЖЕ ДА ВИ СТРУВА МНОГО,ТЯ Е ЖИВОТНОИ СЕ ДЪРЖИ С ВАС КАТО С ЖИВОТНО.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕЯ,БЯГАЙТЕ,КОЛКОТО МОЖЕТЕ ПО-ДАЛЕЧ.ТЯ НЕ Е ЗА БЕСИЛО,А ЗА РАЗСТРЕЛ,И ТО СЛЕД КАТО Я РАЗСТРЕЛЯШ ИЗЛИЗАШ УСМИХНАТ И СПОКОЕН,НЯМАШ УГРИЗЕНИЯ И ЛОШИ МИСЛИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
МАМИ,НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР РИЗОВА.ТЯ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ НЕПРОФЕСИОНАЛИСТ ,АЗ РАЖДАХ ПРИ НЕЯ ,НЕ МОГА ДА ВИ ОПИША УЖАСА ,КОЙТО ПРЕЖИВЯХ.ТОВА НЕ Е ЧОВЕК А ДЯВОЛ.РАЗБЕРЕТЕ ПО-ДОБРЕ ДА РОДИШ САМ В КЪЩИ ОТКОЛКОТО ПРИ НЕЯ.НЕПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА,КОЯТО МОЖЕ ДА ВИ СТРУВА МНОГО,ТЯ Е ЖИВОТНОИ СЕ ДЪРЖИ С ВАС КАТО С ЖИВОТНО.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕЯ,БЯГАЙТЕ,КОЛКОТО МОЖЕТЕ ПО-ДАЛЕЧ.ТЯ НЕ Е ЗА БЕСИЛО,А ЗА РАЗСТРЕЛ,И ТО СЛЕД КАТО Я РАЗСТРЕЛЯШ ИЗЛИЗАШ УСМИХНАТ И СПОКОЕН,НЯМАШ УГРИЗЕНИЯ И ЛОШИ МИСЛИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 13
i az sam rajdala pri  D-r Rizova i sam mnogo dovolna ti kato iskashe da beshe si rodila vav vas ama ne mojesh nali patka zaspala.
Виж целия пост
# 14
и аз ходя при др Ризова и сам доволна. До колкото знам тя изражда само във Ветрен . И аз ще сън секцио за март
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия