препоръчайте ми хомеопат-Пловдив или София

  • 12 163
  • 16
Дъщеря ми има хрема,неминаваща от нищо.Вмомента сме на Фликсоназе,и въпреки него,хремата продължава.Това продължава трета година,и все по трудно се овладява.Последните два месеца е с непрекъсната хрема.Заден ринит,дави се като легне ,кошмарно е.от там се зачервя и гърлото,правила е бронхоспазъм.Никой лекар до сега не се е справил ,а обиколихме доста.Сега надеждата ми е в хомеопатията.Благодаря Ви
Виж целия пост
# 1
За София мога да ти препоръчам Нели Стефанова ние се лекуваме при нея ако искаш мога да ти изпратя тел на лични
Виж целия пост
# 2
Пали, намерихте ли добър хомеопат в Пловдив, аз също се интересувам. Дъщеря ми е с алергичен ринит.
Виж целия пост
# 3
не мила,не открих.исках да е "изпитан",защото при няколко съм я водила,не помагат.при вас как протича ал.ринит?
Виж целия пост
# 4
Запушен нос, много кихане, едно след друго. Започва напролет и до късна есен сме така. Надеждата ми е в хомеопатията, дано да намеря свестен лекар, който и да ни приеме, защото като се поразходих с търсачката, разбирах, че повечето добри лекари вече са пълни с пациенти и не приемат нови.  ooooh!
Виж целия пост
# 5
azira, забелязах, че си писала и в темата за Пловдив, ще отговоря тук.

Когато започнах да лекувам детето с хомеопатия, идея си нямах за съществуването на класици и боароновци. Исках някой да ми помогне да излезем от омагьосания кръг '1 седмица градина - антибиотик - 1 месец кашлица - 1 седмица градина - антибиотик'

Чух добри отзиви за:
д-р Недева, не сме ходили - има много пациенти и не приема нови; беше преди 3 години, можеш да й звъннеш на 0888 694447 (намерих го в нета, защото не пазя координатите, които получих)
д-р Юрукова, не сме ходили - инфо за нея тук
д-р Ненова - допадна ми, но не се задържахме дълго, защото детето плачеше всеки път, когато тръгнехме за преглед; а и преди години приемаше само в интервала 16-18, което бе неудобно за мен; смятам, че от лечението й имаше ефект - справи се с отит, проблем с мембраната, укрепи организма; предполагам, че онези, които разбират, ще я причислят към класиците - не ни е давала готови препарати с много съставки от типа на парагрип, коризалия, тонзилотрен; взимали ли сме повече от 1 монопрепарат, било е по схема и не едновременно
д-р Панайотова - също ми допадна; дава и 'коктейли', справи се с гнойна ангина, конюктивит, редица вирусни

За координати ще се включа допълнително, защото ще трябва да поровя - след скорошен ремонт, преподреждане и т.н. нищо не мога да намеря. А не са ни и трябвали, повече от година не се е налагало. Дано продължи така Praynig
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти за отговора!
Много се радвам за вас че сте се справили - значи има светлина в тунела, дано и ние да намерим решение.
Вчера поразпитах из темите за лекар за дъщеря ми, защото знам, че сега е времето да се започне лечение на сенната хрема, преди сезона.
Днес вече търся и хомеопат и за синът ми - тъкмо си мислех, че се задържа здрав, и в такива моменти така ми олеква, а ето днес е с температура и явно влизаме в ново завъртане на омагьосания кръг.
Ще мисля кого да предпочета, звънях на някои телефони на препоръчвани лекари, но не ми отговарят  newsm78. Ще пробвам пак, сигурно наистина са много заети.
Виж целия пост
# 7
Ралица Трифонова и Федя Дечев са пракрасни хомеопати (класически). Имат кабинети в Пловдив и Пазарджик. Федя е преподавател-супервайзор в Българско хомеопатично общество.
Мога да дам координати на ЛИЧНИ.
Виж целия пост
# 8
Момичета, а знаете ли, че от 21. февруари в София започва курс по хомеопатия за майки? В Добрич вече две години провеждат, а после чух  и за Варна. Сега са решили и в София да проведат.
Виж целия пост
# 9
Вела Това ми се струва много интересно, дай повече информация
Nial , дай ги, моля те.
Виж целия пост
# 10
За курса можете да прочетете тук. С дъщеря ми се лекуваме при тези лекари хомеопати и сме доволни. На курса не съм ходила, но съм чувала от майки, че е много полезен.
Виж целия пост
# 11
На 28 и 29 март започва новият 10ти курс по класическа хомеопатия, организиран от Българско хомеопатично общество. Продължителност две години и половина. Лекциите са веднъж месечно, един уикенд 9.00 -17.30. В рамките на курса се провеждат 3 „летни училища”, всяко по една седмица и 2 „зимни училища”. Повече информация в сайта на БХО:  http://bghomeopathy.org/bg/contacts_bg.php
Виж целия пост
# 12
Здравейте, нямам много опит с хомеопатията, но забелязах, че тук препоръчвате д-р Ненова като добър хомеопат в Пловдив. Аз съм водила детето си при нея и отдавна се каня да споделя какво ми се случи. Много ми я хвалиха и аз отидох , защото детето ми често боледуваше и пиеше антибиотици - на 2 години и половина беше. Ненова лекува с монопрепарати на Боарон и предписва по няколко на веднъж. За всеки симптом по едно. Дори забелязах, че лекарствата са все едни и същи, дори аз сама можех да се сетя какво да му давам след няколко месеца посещения при нея. Така правеха и други майки. Бях доволна и сигурна в лекарката. Но веднъж явно инфекцията се оказа по-силна - много висока температура 4-5 дни. Заведох го при нея още в началото и гърлото му беше само зачервено. Започнахме както друг път. Но аз усетих, че не се подобрява и след 2 дни я посетих отново. Тя каза, че междувременно е развил гнойна ангина, добави ми още едно лекарство и каза да не се притеснявам, ще му мине. Обаче детето не се подобряваше, хвана го и ужасно разтройство, отпадна много. Тя ми добави и препарат против разтройството, така че пиеше вече цял коктейл на Боарон. На петия ден не издържах повече и го заведох на стандартен лекар, който щеше да ме бие, че съм си докарала детето до това състояние. Крайно обезводнен, изтощен... Не искам да си спомням. Веднага ни приеха в болница и го сложиха на системи. Другите деца изкараха по около 1 ден на система, а на моето му бяха необходими 3 дни да се съвземе. На 5-тия ден ни изписаха от болницата, но вечерта детето започна да повръща и пак отпадна, та се върнахме за още 5 дни в болницата. После още около 2-3 седмици бяха необходими докато се стабилизира.
  Не искам никой да преживява ужаса, който аз изпитах! Имам две деца, не съм някоя млада, неопитна майка. Искам да предупредя всички, че д-р Ненова не е класически хомеопат и това лечение, което провежда не може да се нарече хомеопатия. Бих я нарекла дори безотговорна и играеща си със съдбата. Да лекуваш малки деца с хомеопатия е много отговорно и опасно!
Виж целия пост
# 13
Д-р Печилкова-хомеопат,педиатър, гастроентеролог.Цялото семейство сме нейни пациенти. newsm10
Виж целия пост
# 14
Д-р Печилкова и хомеопат ли е ? Не бях чувала. Освен че е добра и е детски лекари е работила във ВМИ, друго не знаех. Във всеки случай, мисля, че не е истински хомеопат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия