Каква книга да подаря на свеки???

  • 2 298
  • 28
Момичета дойде и моят ред да пусна тема...мислех че няма да ми се случи, поне нямам такива претенции... да си имам тема...но ето че наистина ми дойде реда... Naughty

Та мислъта ми е следната...Искам да подаря на свекървището книга за отглеждане на бебе, но да е съвременна, да пише всичко в нея...и дет се вика в хармония с пиродата, назад към природата...Спомен, че няма да давам на бебето СИ вода до шестия месец и едва не ме изяде жива...и за коледен подарък съм решила, подигравка или не, да и подаря книга с цел образование...стига е седяла в миналия век...сина и е почти на 30г. а тя иска да ми дава съвети...то ако искам ще ги намеря тук...при вас...за което благодаря...

емиииииии, това...който има идеи да дава, който не да се забавлява...знам че ще има и такива...ама така е и аз много пъти се забавлявам в ДиС за сметка на другите...
Виж целия пост
# 1
"Близо до бебето", разбира се Hug По-"назад-към-природата" книга няма да намериш Grinning
Виж целия пост
# 2
аз си я купих преди няколко дни, но още не съм я чела качествено...но ще го направя...
Виж целия пост
# 3
Мисля, че каквато и книга да и подариш ще е все тая. Но belinda ти е дала добър съвет.
Виж целия пост
# 4
За какво книга бе жена Mr. Green Еднопосочен билет до Долно Нагорнище ми се струва по-подходящо Joy
Виж целия пост
# 5
Книгата е по-скоро като подигравка с нея...да види отношението ми към нейните съвети...иначе най-искрено се надявам дядо Коледа да ми донесе подарък много скоро...т.е. да се изнесат свекърите, че си чакат да им включат ток с новия апартамент...ако не ще родя като се изнесат... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Като прочетох заглавието първата ми асоциация беше да смениш книгата с ДВД на филма "Вещиците от Ийстуик" hahaha Но за книга за отглеждане на бебета...де да знам.Аз четох предимно тук,малко Спок /който не е подходящ за случая/ и от още една,не беше моя и я върнах преди доста време,така че изобщо не се сещам коя беше.Ох,супер ти бях полезна,нали Laughing Освен да ти пожелая скоро да се изнесат от вас и леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 7
Не си харчи парите за нова книга защото може и да не я прочете Naughty,по добре и купи от продавалника нещо по изгодно Mr. GreenЗа съкровището и едно левче не ми се дава... Tired
Иначе и аз мисля ,че на Спок не е подходяща за случая,но коя е подходяща не мога да кажа....
Виж целия пост
# 8
Наистина добра идея ми даваш(и аз съм в процес на "измисляне"на подаръци )нооо...струва ми се ..доста очевиден намека.Със сигурност няма да я прочете.Най-много да ти направи някой коментар от сорта :"Аз съм си отгледала децата вече.Тая книжка май е по като за теб"  Crazy
Както и да е....То и аз като Стели не ти бях в голяма помощ,ама ...Не се знае Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Това да не му даваш вода е пълна лудост, но ти си решаваш........
Водата е жизнено важна за всеки организъм.
Без вода щях да уморя домашните си любимци.......

Да не говорим педиатърката как ми се кара, че съм давала малко вода на бебето и това е една от причината за запек.
Виж целия пост
# 10
темата не е за НЕ даването на вода...а ако влезеш в кърмачески ще те светнат, че проблема със запека не идва от малкото вода...
Виж целия пост
# 11
темата не е за НЕ даването на вода...а ако влезеш в кърмачески ще те светнат, че проблема със запека не идва от малкото вода...
Еиииии,изпревари ме Rolling Eyes
И аз не съм давала вода докато кърмех пък и бебка не искаше,но както каза lorini тук темата не е  даването на вода.
Виж целия пост
# 12
Ох,извинявай,изби ме пак на гавра...купи и списание за имоти...да си подбира парцел Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Според мен и да я прочете все тая ще е.

Най-вероятно ще обяви автора за луд и това ще е Mr. Green

Докато е у вас и подхвърли случайно тази книжка която имаш/а тя е най-хубавата/ и ще видиш реакцията и.
Виж целия пост
# 14
 Нека ти се роди здравичко и хубаво бебче, пък то само ще си покаже от какво има нужда. Дай Боже да имаш кърма, да си го кърмиш. Защото ако ти е на АМ, трудно ще е с недаването на вода.
А, преди да се гавриш с жената се сети, че е майка на бащата на бебчето ти. Лоша, добра и тя е майка. Не си избираме родителите. А и вместо да унижиш, ще се принизиш.
Леко раждане.

темата не е за НЕ даването на вода...а ако влезеш в кърмачески ще те светнат, че проблема със запека не идва от малкото вода...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия