Майчински след 3я месец?

  • 636
  • 12
Получих болничния лист от педиатърката за след раждане(около 3 месеца). След това трябвало да попълня някакви бланки и да ги занеса на мястото, където работя. Какви са тези бланки и как да ги намеря?
Виж целия пост
# 1
Попитай счетоводителите във фирмата, където се осигуряваш. Там ще ти дадат бланките за попълване, а след това те знаят какво да правят с тях. Същите бланки можеш да изтеглиш от сайта на НОИ.
Виж целия пост
# 2
Счетоводителката ви трябва да ти ги даде да ги попълниш. Мисля, че се искаше и ксерокопие от акта за раждане на детето.
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357503.0
Виж целия пост
# 4
Счетоводителката ви трябва да ти ги даде да ги попълниш. Мисля, че се искаше и ксерокопие от акта за раждане на детето.
да
Виж целия пост
# 5
Извинявам се, че се вмъквам с въпрос в тая тема, но мисля, че ще интересува всички дали има някакъв срок за подаването на тази молба?
Виж целия пост
# 6
Извинявам се, че се вмъквам с въпрос в тая тема, но мисля, че ще интересува всички дали има някакъв срок за подаването на тази молба?
Ами колкото повече се бавиш с подаването й, толкова повече ще  стоиш без пари...  Peace
Виж целия пост
# 7
Извинявам се, че се вмъквам с въпрос в тая тема, но мисля, че ще интересува всички дали има някакъв срок за подаването на тази молба?
Ами колкото повече се бавиш с подаването й, толкова повече ще  стоиш без пари...  Peace

Значи това трябва да стане веднага след последния болничен след раждането. А понеже при мен той е до 21.12 и най-вероятно молбата ще я подам чак след празниците /след 5 януари/, да разбирам ли, че не е проблем?
Виж целия пост
# 8
Извинявам се, че се вмъквам с въпрос в тая тема, но мисля, че ще интересува всички дали има някакъв срок за подаването на тази молба?
Ами колкото повече се бавиш с подаването й, толкова повече ще  стоиш без пари...  Peace

Значи това трябва да стане веднага след последния болничен след раждането. А понеже при мен той е до 21.12 и най-вероятно молбата ще я подам чак след празниците /след 5 януари/, да разбирам ли, че не е проблем?
Значи ти така или иначе трябва да я подадеш Януари, защото в НОИ искат тази молба да се подаде, след като са изплатени заплатите и осигуровките, което знаем, че се прави до 10 число на следващият месец (за предходния)...
Виж целия пост
# 9
Счетоводителката ви трябва да ти ги даде да ги попълниш. Мисля, че се искаше и ксерокопие от акта за раждане на детето.
да
така е.
Виж целия пост
# 10
Извинявам се, че се вмъквам с въпрос в тая тема, но мисля, че ще интересува всички дали има някакъв срок за подаването на тази молба?
Ами колкото повече се бавиш с подаването й, толкова повече ще  стоиш без пари...  Peace

Значи това трябва да стане веднага след последния болничен след раждането. А понеже при мен той е до 21.12 и най-вероятно молбата ще я подам чак след празниците /след 5 януари/, да разбирам ли, че не е проблем?
... в НОИ искат тази молба да се подаде, след като са изплатени заплатите и осигуровките, което знаем, че се прави до 10 число на следващият месец (за предходния)...

Ами аз всъщност не го знаех това. Пък и не е и нужно. Да бях станала счетоводител, ама не съм. Добре, че е интернет и връзката с теб и такива като теб Hug, благодарение на които се информираме Peace. Че иначе аман от учреждения и бюрокращина Stop. Мързи ги да си отварят устите и да ти кажат това, което те касае. Благодаря ти пак Hug.
Виж целия пост
# 11
Ами аз всъщност не го знаех това. Пък и не е и нужно. Да бях станала счетоводител, ама не съм. Добре, че е интернет и връзката с теб и такива като теб Hug, благодарение на които се информираме Peace. Че иначе аман от учреждения и бюрокращина Stop. Мързи ги да си отварят устите и да ти кажат това, което те касае. Благодаря ти пак Hug.
Ами, честно казано и аз не го знаех, докато не тръгнах по мъките и не се сблъсках с "любезни служители", малоумни изисквания и 100 разкарвания на вятъра...
За съжаление, дори когато ти си подал всичко, както го искат, като се заблее някоя от кокошките и ти пак се връщаш отначало...
Дано да имаш късмет и всичко при теб да става от първият път...
Успех и Весели Празници...
Виж целия пост
# 12
Джуличка, точно защото ми се наложи да ходя по мъките два дни заради неиздадени болнични и щото някоя кокошка не си е свършила работата, та и аз понаучих туй-онуй. Специалистка станах. Ама счетоводител няма да стана Naughty, нито пък доктор по същата логика, и какво ли още не. Няма как да бъдем специалисти по всичко. Но, да са ни живи и здрави децата, и ние покрай тях, че да си ги гледаме! Весели празници и на теб и твоето семейство Hug!

Извинявам се на авторката за спама Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия