Ядох развалено яйце,мога ли да кърмя?Спешно е!!!

  • 4 160
  • 11
После повърнах,правих си и нещо като промивка-изпих два литра посолена вода и я повърнах,взех и активен въглен.В момента мъж ми разнася дребната на ръце докато реша какво да правя(тя заспива докато суче).Педиатърът не вдига телефона.
Виж целия пост
# 1
Сигурно нямаш замразена... аз не те съветвам да кърмиш. На колко месеца е бебка?

Прочетох. Не може ли да й дадеш безглутенова каша от шише?
Виж целия пост
# 2
Ех, ами вземи му дай АМ - не е вредно...доста деца са изхранени така Mr. Green...от един път изпуснато кърмене няма да загуби много  Peace

Недей да рискуваш..застрани отстрани на ситуацията и ще видиш ,4е решението е пове4е от о4евидно...недей да се вманиа4аваш...не рискувай здравето на детето си в целта си да направиш най-доброто за бебето  Peace
Виж целия пост
# 3
Ако кърми активно може да няма у дома АМ, но на тази възраст сигурно са започнали кашите. Аз мисля, че не е добре в такъв напрегнат момент да експериментира с АМ.
Виж целия пост
# 4
Нямам каши,нито пък адаптирано,от шише не може да яде.В такива моменти ми става страшно колко е зависима от мен.Хедра ми писа на лични,благодаря ви за отговорите и лека нощ!
Виж целия пост
# 5
Пиши утре какво те е посъветвала, ако е възможно.  Peace
Виж целия пост
# 6
Каза,че няма проблем да кърмя дори при хранително отравяне,опасност за бебето няма.а и аз се надявам,че с тая промивка съм предотвратила усложнения Praynig
Виж целия пост
# 7
Малко след Великден тази година се натрових с яйца, кърмех, не е имало проблем с Ива.

Аз много пострадах, повръщах цяла нощ, повече от денонощие нито троха не съм яла, не можех и вода да пия, а тя ме дърпаше да суче непрекъснато. 
Виж целия пост
# 8
Tani4ka_04 ,мерси,че сподели!Много ме е страх да не ми се наложи болнично лечение-Виан още е почти само на кърма.Ох,дано се размине тоя път и повече няма да близна яйце Praynig
Виж целия пост
# 9
...дано се размине тоя път и повече няма да близна яйце...
Били, я се успокой, няма да се наложи! Кърми Си спокойно Виан, вземай се в ръце и оздравявай. И защо да не близнеш яйце, разбира се че ще ядеш, просто повече ще внимаваш. Утре Ти желая всичко да е наред и да Си на линия с усмивка и само спомен от преживяното.
Виж целия пост
# 10
Kalida   Hug
Всичко е наред,много съм щастлива GrinningУплаших се снощи най-вече да не вляза в болница,че съм чувала за какви ли не страхотии от натравяне с яйца.Писах едни плакати из дома,че Виан е яла само круша и тиква досега....като че ли могат да я гледат по цял ден на круши Confused
Ядосах се,защото аз много рядко ям яйца,а пък цели сварени почти никога именно защото не може да се види дали се  разлива жълтъка,на това отгоре бях вечеряла снощи,ама за компания на мъж ми седнах пак,пуста лакомия Mr. Green
Благодаря ви още веднъж,най-вече на Хедра за бързия отговор!
Виж целия пост
# 11
Радвам се, че всичко е наред   Hug

За яйцата - познайте дали ям.... Става ми зле само при мисълта за сварено яйце. Дано ми мине до другия Великден Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия