Летаргия в осми месец?!

  • 4 334
  • 49
Момичета, не ми се смейте, прочетох тази дивотия в отчетните теми и направо си изкарах акъла... hahaha Че бебетата влизали в летаргия между 34 и 36 седмица и спирали да мърдат...

Моето бебе си мърда непрекъснато, но ако спре, направо ще откача! Ще искам да ме приемат в болница и направо да ме израждат сигурно... Joy

Някой знае ли повече за тази летаргия? Нищо не намерих в интернет... newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 1
Може би се има предвид това, че поради тясното място вече не могат да мърдат, а само ритат. Моето си риташе до последно, но не си е променяло разположението. За тотално спиране на движенията не съм чувала, нито пък някоя моя приятелка ми е казвала, че бебето и е спирало да рита последните месеци.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Ох, олекна ми... Hug
Виж целия пост
# 3
Моето не е спирало Rolling Eyes Така ме риташе, че направо откачах, като най-силно я усещах след 8-я
Виж целия пост
# 4
Няма да спре напълно, но доста му утеснява и ритка по-леко! Simple Smile Успех!!!
Виж целия пост
# 5
Риташе до края, дори докато лежах в предродилна. Не се притеснявай.  Hug
Виж целия пост
# 6
мойта ме побъркваше,леглото се тресеше като при заметресение,обаче в 8 месец не беше наддала нищо(по изчисление на лекарката)
Виж целия пост
# 7
Хм, явно се има предвид отесняването и по-малкото ритане съответно.
При мен обаче такова нещо нямаше, дребната ми разпъваше корема яката, толкова бях свикнала, че като родих и ми беше странно, как никой не ме чегърта и рита отвътре  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз към края го усещах повече, отколкото в 6-ти 7-ми месец примерно. Почти не ме риташе през цялата бременност, но в 8-ми, 9-ти месец му стана тясно и постоянно се протягаше да си намери място и ме буташе.
Виж целия пост
# 9
И мен ме риташе докрая. Имаше кратко затишие от 2 дни в началото на деветия месец и аз се шашнах. Веднага се изстрелях при доки за мое успокоение. Дори и да е нормално и да знаеш, че мястото им отеснява всеки се стряска като бебето му не шава.
Виж целия пост
# 10
Симона също риташе непрекъснато, до края. Аз се качвам към операционната за секциото - тя си рита Laughing
Виж целия пост
# 11
Нормално е на бебето да му отеснее в последните седмици от бременността.
И наистина има бебета, които почти престават да мърдат. Такъв беше случаят с племенникът ми, но все пак той се роди почти 5 кг.
Дъщеря ми не спря да рита и след като започна раждането.
Виж целия пост
# 12
Синът ми, по принцип, не беше много подвижен. Но съм го усещала до последно.

А, малката беше като цунами. Особено последните месеци, така ме разпъваше, че направо откачах на моменти. Искало ми се е, да изпадне в летаргия на моменти. Laughing
Виж целия пост
# 13
Моите и двамата намалиха темпото към осмия месец, ама чак пък летаргия...  Thinking Усещала съм ги ежедневно до деня на раждането.
Виж целия пост
# 14
И двамата бесняха до последно, не мога да кажа, че е имало затишие в 8-ми месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия