Четохте ли писмата на децата до дядо Коледа?

  • 1 425
  • 17
Разбира се, че сте ги чели. Хайде, споделете! Миналата година имаше такава тема и доста се позабавлявахме на детските писания. Моята дъщеря е още малка, за да пише писма, но каза, че искала голям подарък от дядо "Кодела", който да я чакал под елхата, искала го много и "наплавооооо не издължала повече".  Laughing
Виж целия пост
# 1
Писмата за сега ги пиша аз  Laughing, важното е, че вчера получихме отговора от Дядо Коледа, писмото е различно от миналогодишното  Heart Eyes. Много хубаво!
Нашето до него беше стандартно, изброи две -три неща, каза да напиша, да ги носел по -бързо подаръците, че не можела да чака повече  Crazy.
Виж целия пост
# 2
С нетърпение очаквам времето,когато синът ми ще пише писма на Дядо Коледа,дори и с моята ръка.
Засега последното нещо,което го вълнува е Коледа и подаръците Wink
Виж целия пост
# 3
Да прочетох го. Започваше така:"Скпи Дядо Коледа..." и като попитах къде е "ъ" при скъпи детето ми отговори "че защо да слагам Ъ, нали "Къ" си има "ъ"  Стана ми толкова смешно, не се сдържах, а тя се разсърди много. Обясних и грешката и докато се разправяме за правописа подаръците си останаха на заден план, но поръчката я изпълних.
Виж целия пост
# 4
И моят е малък за писма, но на един лист надраска някакви завъртулки и пуснахме "писмото" в нашата пощенска кутия  Wink. После ми обясни, че искал кола, ама мъничка, даже ми показа колко и същата за сестра му. Изпълнила съм поръчката донякъде - купих една голяма кола, но ще купя и 2 малки.
Виж целия пост
# 5
Все още аз и пиша писмата и чакам с нетърпение да започне тя.Ще ми бъде доста интересно да видя какво ще му напише.
Виж целия пост
# 6
Написахме писмото-пожела си самолет с дистанционно и магистрала на Мак куин
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми си нарисува писмото до дядо Коледа- кукла, количка и кошарка....
Само го подписа.
Виж целия пост
# 8
това е писмото   Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 9
Защо не иска подаръци? Да не е сърдита?
Виж целия пост
# 10
Ето го и нашето:
http://storage3.album.bg/119/img_8321_ffe29_9740585.jpg
Виж целия пост
# 11
Ние го писахме заедно, само рисунките за Дядо Коледа си бяха тяхно дело...
Иначе си поискаха нормални неща (нищо неизпълнимо)...
  Wink
И задължително накрая пращат поздрави на Снежанка и джуджетата..  Hug
Виж целия пост
# 12
Защо не иска подаръци? Да не е сърдита?

Зверски се страхува от стареца. Не иска да й се налага да го среща.
Виж целия пост
# 13
Много са сладки и весели писмата! Пожелавам им изпълнение на подаръците и изпаряване на страховете от "деди Коеда"!
Моят още е много малък да пише, но с нетърпение очаквам този момент.
Виж целия пост
# 14
Защо не иска подаръци? Да не е сърдита?

Зверски се страхува от стареца. Не иска да й се налага да го среща.
Миличката стана ми жал като прочетох писмото и.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия