Споделете 89

  • 23 353
  • 742
 Традицията повелява на 50-та страница да се пусне нова тема.
  Споделяйте, но не прекалявайте, може би не всички имат нуждата да разберат колко незадоволени сте в този момент, нека запазим поне малко магия.
Виж целия пост
# 1
Да заровим томахавките Laughing
Виж целия пост
# 2
Запис. Липсва ми старото Споделете.
Виж целия пост
# 3
О, липсвало им старото Споделете. Мрънльовци.  Simple Smile

Искам сняг.
Виж целия пост
# 4
Писах, писах, видях, че има нова тема преди да публикувам и уж копирах. Да, ама не, голяма бяла птица съм.


Споделям разочарование от хорската злоба, не очаквах такива изцепки от "приятелка", но вече на нищо не се учудвам.

Мечтая си за къща в планината, където по цял ден да правя сладкиши и да пека хляб, навън да вали, а на мен да не ми се налага да излизам. Майка ми прецени, че при такъв режим до месец няма да мога да излизам тъй или иначе през вратата Simple Smile

Не се карайте, бъдете бели и добри, Коледа наближава.

И аз искам сняг, много сняг.
Виж целия пост
# 5
На кое викаш старо Споделете?
Виж целия пост
# 6
Ей на тва "Чета Ви отдавна, страхотни сте, страшно ми е уютно сред вас, но не мога да се престраша да пиша. А! Престраших се. То не било толкова страшно!".
Виж целия пост
# 7
Кво пак стана, бе?
Виж целия пост
# 8
На кое викаш старо Споделете?
Може би намеква за времената, когато е бил по задоволен. Сигурна съм, че има някаква семантика във фразата "старото споделете"
Виж целия пост
# 9
Ей на тва "Чета Ви отдавна, страхотни сте, страшно ми е уютно сред вас, но не мога да се престраша да пиша. А! Престраших се. То не било толкова страшно!".

Ами да, то само първият път боли.
Виж целия пост
# 10
Сел, пак ли ПМС-а, а?

Споделям, че и аз искам сняг; не много, а в рамките на нормалното. Искам и минусови температури - да изтрепят всички вируси, че аман вече.
Виж целия пост
# 11
Подхванах биографията на Лев Толстой. Голямо лекенце е бил на младини, че и дървен философ. Преди да се зажени, написал правила за спазване от бъдещата му жена. Че и ревнивец.
Нищо чудно, че му се е вързало "младо агнешко", всъщност, щерка на негова бивша изгора.
Виж целия пост
# 12
На кое викаш старо Споделете?
Може би намеква за времената, когато е бил по задоволен. Сигурна съм, че има някаква семантика във фразата "старото споделете"

Ква семантика, ква семиотика?!?!?!? Аз да не съм Умберто Еко?
Виж целия пост
# 13
Сели, напрегнат си. Много си препинателен. Направи нещо, не може да няма и друг начин.
Виж целия пост
# 14
Само някое мое бившо гадже да си помисли за дъщеря ми - ще го направя една глава по-нисък.  Crossing Arms
Марадона, айде и аз да се престраша, да не си сам де.
Сняг не искам - качвам колата на трупчета при обилен сняг и съм като затворник.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия