Шейново-мения и отзиви

  • 1 226
  • 5
Привет,момичета.Имам нужда от мненията ви за Шейново.Не става въпрос за раждане,а за изследвания,относно женски порблеми.Препоръчаха ми тази клиника и изградиха много добро име в очите ми за нея,но все пак моля да споделете и своите възгледи.Интересува ме дали сте останали доволни от екипа,лечението...Има ли резултат и заслужава ли си патя и другите разходи!?
Виж целия пост
# 1
Скоро ще си правя лапароскопия на миома там, но изборът ми е продиктуван не от реномето на лечебното заведение ,а защото лекарят който ще ме оперира работи там.Ти при някой конкретен специалист ли отиваш или добрите отзиви, които са ти дали се отнасят за целия екип?
Виж целия пост
# 2
Съветват ме да ида при някакъв национален косултант по АГ,който работи там,но име не знам.
Виж целия пост
# 3
Според мен пусни тема с конкретния проблем който те вълнува и тези които са се излекували да дадат отзиви и мнения за конкретни специалисти в тази област.Иначе за Шейново- аз също много рових,има и добро и лошо като за всяка болница, зависи на кого ще попаднеш. Не е лошо първо да отидеш конкретно при някой свестен лекар пък той като си те "поеме" вече все ще има някакъв ангажимент към теб, поне да знаеш защо си дошла.
Виж целия пост
# 4
Здравейте! Може би вече не е за тук темата ми, но искам да споделя мнението си за моите - несвършили - преживявания с лапараскопията и Шейново. Откриха ми киста, лекарят ми ме насочи към една клиника, отидох там, прегледаха ме, насрочиха ми операция, но понеже е частна клиника и не бях запозната с другите цени, реших, че ми е скъпо и трябва да пробвам с направлението си да отида в Шейново. Насочиха ме към кабинета за консултации на първия етаж, прие ме д-р - мисля, че Ненов. Беше мил и любезен.  Аз казах, че всъщност се интересувам само от обяснение за самата процедура и евентуалната цена, че не съм за преглед. Той обаче настоя. Аз пак казах, че искам само да питам за цената. Не, трябва да ви прегледам. След прегледа каза, че сестрата ще ми обясни за цената и си тръгна. Сестрата ми заяви директно, че трябва да си платя за избор на екип 800 лева. Това беше първото й предложение. Когато обясних, че не искам да си плащам за екип, ми каза, че другият вариант /а според мен това би трябвало да е първият вариант!/ е 180 лева, заради консумативите. Но... не се знаело кога ще ме планират, ще има ли свободни лекари, колко ще трябва да чакам... Аз това го разбирам - я по-добре си платете, иначе другият вариант е за хора втора ръка. Почувствах се много тъпо. Накрая всъщност платих 30 лева за прегледа т.е. за да ми кажат, че трябва да си платя 800 лева.
Виж целия пост
# 5
paoulinca, това е разпространен начин на лекарите да взимат пари. Избор на екип се води ВИП услуга в болниците и трябва да ти дадат няколко екипа, за да избереш. На практика ти не избираш, но ти представят един лист (кой номер забравих), за да подпишеш, че си избрала. После по никакъв начин не може да докажеш нищо. Това е таен рекет. Касата съобщи за него, но казаха, че има ли подпис на пациента не мищо не може да направят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия