парочистачка на Солак LV 1450

  • 55 387
  • 151
Здравейте момичета,изкам да ви попитам някой ползвал ли от тези парочистачки на солак ,много сам се запалила и изкам да си купя ,но преди това изкам да знам дали са добри и дали си заслужава да си я купя.
Ето това е парочистачката : http://homeshop.bg/index.php?page=shop.product_details&produ … k=1&Itemid=28
Виж целия пост
# 1
Парочистачката е страхотна, аз си я взех от тук. Почиствам стъклопакетите, душкабината, огледала, фугите светват, ламиниран паркет и т.н.  За всичко си има различна приставка. Купувай смело, няма да съжаляваш.  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз си я купих миналата седмица, вече два пъти чистя с нея... доволна съм , наистина сваля всичката мръсотия Simple Smile)
Виж целия пост
# 3
Да ви попитам за кабела, наистина ли е 6м дълъг?
Че за предната ми парочистачка, уж беше 6м, а се оказа 3м.
И тази почиства ли тапицерии?
Виж целия пост
# 4
Да, наистина е дълъг 6 м. Simple Smile)
Пише, че може да чисти, но не ми се е наложило до този момент и не знам на практика...
Виж целия пост
# 5
Май и аз ще я поръчвам. Много съм се запалила, а и както пишете май няма да съжалявам. Ще пиша като я взема  Grinning
Виж целия пост
# 6
Да, кабела е 6м дълъг.  Peace
Виж целия пост
# 7
оххх и аз съм се навила на парочистачка и маи ще бъде тази.от 2 дена ровя и навсякаде препорачват тази.но няма да е скоро,че сега няма много парици...то кога ли има дее   Peace
Виж целия пост
# 8
Имах парочистачка 6 години , но вече издаде багажа и е време за нова.
Толкова свикнах с нея, че сега като трябва да чистя основно и ми тежи без нея. Tired
Та ако тази на Солак наистина е хубава, ще си я взема Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
дами,
моята я взех снощи, работеше и след това не искаше да й светва индикатора, че работи, а пък водата вътре е топла, не гореща... което не мога да си го обясня...(май сгафих като налях вода доакто бе включена в мрежата, а на унструкциит епишеше да се изключва преди да се сложи водата), дали е изгорявл нагревателя поради това?
 сега ще я давам на сервиз. някой има ли идея какво изобщо може да е станало?
 Confused
Виж целия пост
# 10
Правила съм този гаф с ютията, но не е имало проблем....за щастие. Ако си сложила водата при включен режим и след това е работила, надали е от това......Но ако веднага е изгоряла сигурно това е причината. Друга възможност е да е дефектна. Техниците най-добре ще кажат. 

Дано като е в гаранция ти я сменят направо с нова!
Виж целия пост
# 11
да, разбрахме се да я занеса в сервиза им, там я гледал техник на Солак, добре че е в гаранция!
Виж целия пост
# 12
Сменяй Simple Smile) Да си търсим правата... Аз моята я закупих от "Зора" и се опитаха да ми пробутат дефектна, да не ви казвам кой остана дефектен накрая ...  Grinning
Виж целия пост
# 13
Момичета, как с тази парочистачка се почиства пода? Нещо не си го представям... Запалила съм се много да си купувам парочистачка, но към Стийм Моп съм малко резервирана. Имате ли предложения?
Виж целия пост
# 14
Парочистачката има 15 приставки, няколко се глобяват така, че се образува като прахосмукачка, отдолу си има четки и изпуска пара... не смуче, а изкарва пара. Значи преди това минаваш с прахосмукачката и след това минаваш с парочистачката. Има парче плат, което се закрепва на четката отдолу и с нея... Като се захаби, удобно е и да закачиш друго парче плат..., ако това не ти харесва Simple Smile не е на принципа на Стийм Моп-а - да я обличаш, а има две щипки , на които закачаш двата края на плата. Препоръчвам ти тази, защото с другите приставки можеш да чистиш прозорци, тоалетни чинии, фуги , и въобще гладки повърхности , без паркет! Simple Smile
Ако не съм обяснила правилно.. пиши.. ще се опитам по - добре  Crazy    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия