Фон дьо тен за под очи

  • 16 909
  • 58
Може ли някой да ме посъветва какъв фон дьо тен да си слгм под очите, защото какъвтои да съм използвала досега, то винаги ми подчертава бръчиците, въпреки че съм минавала към най-скъпите марки. Също така си слагам и много крем преди това. Моля, ако знаете да ми пишете. Или може би нещо, което е специално за тази част на лицето, подобно н афон дьо тен???
Виж целия пост
# 1
Слага се коректор за под очи.
Аз използвам Double Wear Concealer на Ести Лаудер и съм доволна.
Пробвай в магазина  Peace и не забравяй, че трябва да е 1-2 тона по-светъл от тена на лицето ти, освен ако не си от най-белите.
Виж целия пост
# 2
Аз също се интересувам от добър коректор за под очи. При мен се получава същия ефект като този, който ти си забелязала при теб - колкото и скъп и хубав да ми е фон дьо тена - фините линии около очите сякаш изпъкват и се подчертават по-силно, а аз все още бръчки нямам  Rolling Eyes някой, ако може да предложи някакъв продукт, от който не се получава този неприятен ефект ще съм много благодарна Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
най доброто, което съм пробвала  е коректора на тиери моглер... видимо невидимо... единствения недостатък...... цената
коректора лифт лиумиер на 6анел съ6то е много добър не прави фини линии.... и е на доста приемлива цена....
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мен!
И аз да попитам за коректора (защото питах в една друга тема какво да слагам под очите и ме посъветваха да е коректор)
Коректорът трябва ли да е една и съща фирма като ФДТ защото аз ползвам на Виши;и коректорите имат ли степенни за възраст както кремовете за около очи (аз съм на 34год.но вече виждам финни бръчици Close)
Извинявам се ако въпросите ми са неудачни но от скоро полчвам ФДТ и не съм много сръчна като цяло с макиажа.
Виж целия пост
# 5
коректорите имат ли степенни за възраст както кремовете за около очи (аз съм на 34год.но вече виждам финни бръчици Close)
Има разли4ни коректори...., както при ФДТ...
такива на които пи6е лифтинг ефект и такива на които не е упоментато
този който ползвам е
http://www.chanel.com/fb/um.php?la=es&lo=es&re=chanelcom … e%3dchanelcom~~~G!03B27A3EA4DD!5kW0r37g%252brwd%252bKllvg%3d%3d~product~~~@http://syndicator.live.chanel.com/chanel/chanel-um
Виж целия пост
# 6
Това, което съм намерила за себе си са течните коректори. Най-доволна съм от този на Max factor.
Виж целия пост
# 7
Използвам коректора на макс фактор, страхотен е.  Peace

Виж целия пост
# 8
Вече се ориентирах горе долу какво да търся, но тъй като съм от град , в който няма много магазини за скъпи специално коректори, може ли да ми кажете някой онлайн магазин, защото аз се скъсах д трърся например този на Ести Лаудер и без успех.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Това, което съм намерила за себе си са течните коректори. Най-доволна съм от този на Max factor.

Би ли показала снимка?
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам радиант-бял е на цвят-доволна съм Crazy
Виж целия пост
# 11
Диор и Шанел предлагат фон дьо тен ,който може да се поставя в зоната около очите.
Ползвах обаче и на Радиант-много добър и перфектна цена за качество.Май се водят професионална козметика.
Виж целия пост
# 12
да на радиант се водят професионална ама нещо сайт им не мога да намеря Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
http://radiantminerals.com/
Това им е само сайта. Вие от къде си ги закупувате. Никъде не съм ги срещала newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 14
От магазин във Варна.
На пазар "Чаталджа" е единия,срещу Ктедралата на бил."Владислав" е другия.
Цена около 15-18 лв ако не се лъжа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия