''Дневникът 55'' ~ Весела Коледа и Щастлива Нова Година ~

  • 12 442
  • 338
"Дневникът"

Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

"ПОСТИГАНЕТО НА КРАСОТАТА И ЗДРАВЕТО НИТО Е ТОЛКОВА ТРУДНО, НИТО Е НЕВЪЗМОЖНО, КАКТО ОБИКНОВЕНО СЕ МИСЛИ, НО Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ОСЪЗНАЕ ЦЕЛТА И КАКВО ТРЯБВА ДА ИСКАМЕ ОТ СЕБЕ СИ.
 
ТОГАВА ЖИВОТЪТ ЩЕ ПРИДОБИЕ СЪВСЕМ ДРУГ ВИД И НАСОКА."

/Л. Ковачева/

welcome  Здравейте на всички имащи желание да се преборят с излишните килограми и с постигането на по-добър и здравословен начин на живот. Борбата с килограмите и лекуването на  болестните симптоми не е лесна за никому и пътят към това става много трудно, но не и невъзможно…Историята помни всякакви случаи… Няма жена, която поне веднъж в живота си не е спазвала или пази диети или се лекува от дадено нещо (дай боже всички да сме живи и здрави)… Нека всички споделят, кое и как им е донесло успех!!!

  
              Нека всички желаещи се включат и тук да се сбираме хора от различни режими, да споделяме желания, цели, мъки и постижения – всички заедно… Предлагам тук да се отбелязват постиженията и да се обменят идеи кой какъв режим спазва, как му се отразява това и най-вече да се подкрепяме в момент на трудност и отчаяние… Да се събираме на сладка приказа с чайче и водичка в ръка и да споделяме, защото споделянето с други борещи се е най-важното нещо – така пътят към желаната цел е лесен и реално достижим…   smile3501


Ни щъ ни ляб, ни пасти, ни кифтета
от странна лудост съм обзета,
паласки вред стърчат трагично,
Мъжо ме гледа все критично.

Затуй пудкрепа вий ми дайти,
проблем страхотен е шъ знайти.
Аслъ на всичко съм готова,
да стана Ана Курникова.

Невъзможен глад от днес мъ гони,
ни влизам в никви панталони.
Реших!...Шъ хвърля мазната мекица.
Шъ ставам първа убавица!

/ Triniti /


Събират се тук,
пийвайки вода и хапвайки зеленчук,
девойки красиви
и страшно досетливи.
Обсъждат те диети
и дават всякакви съвети,
но не забравят свойта цел:
Да не ядат торта, дюнер или фалафел,
да отслабнат
и другите да припаднат!
Елате при нас  
да отслабнем ЗАЕДНО завчас!

/kiticat/



Тук сме най-различни,
но много симпатични  
мацки със килца,
с и без деца,
готини красиви и....
мноооого игриви,
със татуировки -
с други опаковки  
ЛаФ и смях да става,
че килата тежки -
пречат ни за дрешки !!!

 
/Scorpi/



  
newsm53  Стига уговорки време е за същинската част! - Нека отслабнем! Има две правила... по скоро условия без които е немислимо да предприемете какъвто и да е процес на отслабване:


    1. Преди да започнете да отслабвате трябва да знаете че това не става за ден или два. Да отслабнеш се изискват много усилия.

     2. Трябва да вярвате че може да отслабнете! Без вяра, надежда и убеденост в това което правите е невъзможно да го постигнете, каквото и да е то.

    Ако не сте наясно с тези условия ще се въртите в един порочен кръг, без резултат. Отговорете на тези два въпроса: " Какво искам? и Какво съм готов/а да дам? " Наистина отделете малко от свободното си време на тях. Сигурна съм, че след като обмислите нещата ще сте напълно мотивирани и ще сте готови да дадете всичко от себе си за да постигнете блестящата фигура за която мечтаете и отлично здраве на духа и тялото.

 
    Наистина не става за няколко дни, но резултата започва да се чувства още на първия ден. На фона на това което получавате (здраве и прекрасно тяло), усилията които влагате са просто нищо. Осъзнаете ли как може да отслабнете веднъж вие никога няма да имате проблеми с теглото и здравето си.

    Трябва да се потрудите много. Но един труд изпълнен със старание и желание е просто забавление. Отслабнете с усмивка! Не приемайте това като задължение, а като забавление.




Готови  ли сте  за голямата стъпка във вашия живот ?

  
    Отслабването не е игра нито пък лотария където се разчита на късмет и на другите. Тук всичко е на вашия гръб и никой няма да свърши вашата работа вместо вас, няма и да се събудите с 10 килограма по-слаби, ако не се трудите постоянно и безотказно.

 
    Отслабването е процес изискващ цялото ви внимание и не може да отслабвате когато имате време или когато не ви мързи. Ако не сте сериозни няма да постигнете нищо освен обратния ефект, неприятен за всички ни, а за да се радвате на напредък ще трябва да вложите много…

  
Ти, който четеш тези редове в момента – с нас ли си???   newsm12

 smile3523Как диетуваме в нашата тема:


  1) Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи. welcome

   2) В края на всяка седмица да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.  goodscale

   3) Всеки да споделя какъв хранителен  eat и двигателен режим  nuts прилага.

   4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и споделена.  smile3529

   5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага и моля без противникови мнения!!!  newsm17

   6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!  

  7) Да си поставим линийка на отслабването с период на започване на диетата (препоръчително) от тук:  Линийка на отслабването  newsm53

   8 ) Актуализиране на данните ви до неделя на ЛС goodscale

   9) Нова тема всяка неделя newsm10


smile3523  Препоръки:

   1) Пиенето на водичка – 2-3 л. дневно е задължително;

   2) Двигателна активност – 45 минути – минимум три пъти седмично;

   3) Препоръчителен е един плодов ден, съобразен с Лунните дни за диета всяка седмица или включване на кратък плодов режим по идеята плодове-чай-мед един път в края на всеки месец 3-5 дни плодове + 3-5  дни захранване;

   4) Водене на дневник на килограмчетата, мерките и теглилките ежедневно или ежеседмично;

   5) За да има равномерен процес на отслабване старайте се да се храните в еднакво часово време и с еднакъв обем калории. При продължителен застой в килограмите – увеличете поетите калории за няколко дена, след което ги върнете в първоначален обем, като по този начин ще раздвижите отново метаболизма си.



smile3523  Естествени цикли на тялото:  newsm60


От 12 до 20 часа –      ПРИЕМАНЕ     – ядене и храносмилане;

От 20 до  4  часа – АСИМИЛИРАНЕ – абсорбиране и оползотворяване;

От  4  до 12 часа –      ОТДЕЛЯНЕ      – на ненужни остатъци от храната и тялото;


В поста са използвани материали от:
http://loseweight-bg.com/index.html
Виж целия пост
# 1
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

И

ЩАСТЛИВА НОВА 2009 ГОДИНА



Добре дошли на всички в празничната ни тема  Hug Весели празници и весело настроение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
пу първа-страхотна тема Миранди   Heart Eyes
Тикве приятно изкарване в България  Heart Eyes
Ая, Лиде, Каприсче, Жедирка и всички дневничета   Hug HugАз последните дни бях нережимна, днес по-леко го давам, а и пия повече вода  Party
Хубава вечер  Hug
Виж целия пост
# 3
Влизам във форума - и гледам - нова, празнична тема, брей, колко празнично и добре оформена!
Да изживеем само хубави мигове по празниците, а ако и свалим някой кирограм - още по-добре!
Лека вечер!
Виж целия пост
# 4
Ч Е С Т И Т А   Н О В А    Т Е М А


Миранди   smile3525  Темичката е супер Heart Eyes 


lideto70  благодаря за кафенцето  Hug


* Боби *  браво за минуса  Hug



♥ iguanka ♥  на теб ти е простено да имаш такива дни  Heart Eyes 




Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен!!! ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА!
МИРАНДИ - изпратих ти мерки и теглилки!
Целувам ви всички!
Виж целия пост
# 6
Как се сгря душата ми при вида на тези коледни картини!Благодаря ти Миранди!
Лека вечер пожелавам на всички!
Виж целия пост
# 7
привет на всички в новата коледна темичка. Нека вместо с коледни менюта в нея се виждат смъкнати /или поне задържани килограми/ Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Честита нова Коледна тема - с минусчета и празнично настроение да си я напълниме! santa2 newsm18 Tada
Миранди, Hug темата е прекрасна и пълна с коледно настроение, благодаря ти за труда newsm51

привет на всички в новата коледна темичка. Нека вместо с коледни менюта в нея се виждат смъкнати /или поне задържани килограми/ Mr. Green
Присъединявам се към пожеланието на Каприсчето Hug

Боби, Hug браво да минуса - Страхотен е!  smile3501 smile3501

Много  lovekiss на всички и приятна вечер!
Виж целия пост
# 9
ето ме отново за отчета


зак. 1/2 активия; 1 ябълка, обяд зелева салата със сирене, следоб. зак. банан; вечеря 2 варени картофа със сирене и 2 моркова  Peace спорт няма  Tired не ми се спортува! Настроението ми хич го няма  Sick


лека нощ
Виж целия пост
# 10
Добро утро! Hug

Сервирам кафето и бягам на работа Wink


Хубав и успешен ден и седмица! Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Добро утро и от мен!
Лиде, мерси за кафенцето и аз днес съм на работа и след шестдневна работна седмица го мразя понеделника, защото в неделя нито успях да свърша всичката къщна работа, нито да си почина!
Снощи ми се провали излизането, а бях си запланувала гала вечеря (хапваш всичко каквото ти душа иска, но в малки количества), а вкъщи - само режимна храна, та си хапнах режимно, само си добавих нережимен десерт - 1 портокал и 6 парченца шоколад
Ще ви изоставям, че организирам коледното парти на дъщеря ми в детската градина и трябва да взема подаръците, да ги опаковам, приготвила съм етикетите.....
Хубав ден!
Виж целия пост
# 12
Добро утро Коледни сладки с канела,

режимна, дори съм си изпратила мерки и теглилки на МИРАНДИ-то вчера.
Кантарът не ме обича много, много, но поне си възстанових данните от линийката. Старият кантар май, беше по-благосклонен към мен - пфу що ли го смених. Поне щеше да ме залъгва за самочувствие.
Вчера ходих по магазините и си харесах една дантелена блузка (многоооооооо секси), а продавачката ми вика "ами тя няма да ви стане". Направо побеснах, защото бях облечена с по дебела и дълга блуза и тя нямаше как да прецени, но въпреки това направи злобна забележка. Аз се заинатих и настоях да я премеря, не че е кой знае какво, но исках да докажа на тази фръцла, че наистина мога да се пъхна ВЕЧЕ  в каквото ми хареса. Тя продължи "ама много внимавайте, че не е много еластична и да не се сцепи..." направо ми идваше да и оскубя перушината... Премерих я и оооооооо, чудеса - блузката направо ми заспа. Нарочно излязох с нея от пробната (въпреки че всичкото ми се виждаше  Joy, че е съвсем прозрачна) и казах на продавачката "е тя пък взе, че ми стана, дори неуспях да я пръсна, даже май ми е широчка около кръсчето..."
А тя успя само да измърмори нещо... Платих блузата и си тръгнах толкова доволна, колкото сигурно никога през живота си не съм била. През целия си дебел период мразех точно такива продавачки и най-вече мразех факта, че в повечето случаи се оказваха прави, но НЕ И ТОЗИ ПЪТ. Дано не съм  ви прозвучала като някаква гадна комплексарка, но винаги много съм се засягала, когато продавачката се опитва да докаже колко е компетентна и те обижда с обръщане на очи и груби подмятания.
Оффф, дано не съм  ви скофтила нещо с този пост, но имах нужда да се оплача.
Силни прегръдки и звучни целувки и от мен Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Добро утро, сладурчетааа!  Hug
lideto70 , мерси за страхотното кафенце!   bouquet
double hot , това, което ни разказа е много хубаво! Това е един страхотен стимул да продължиш все в същич дух, и да натриваш носовете на злобните хора...  Heart Eyes Браво за успеха!  Hug
Аз не съм режимна, а сега се чувствам и като плондир... Май ще ми идва...  Cry А така се надявах този път да не...   Rolling Eyes Cry Sad Просто исках един хубав подарък за Коледа... Та нали на Коледа се случавт чудеса...  newsm78 #Cussing out Ето оплаках ви се!
Лек, усмихнат и успешен работен ден ви желая!   bouquet
Виж целия пост
# 14

Добро утро и от мен.

double hot - страхотно е това, което ти се е случило. Пожелавам го на всички!  Hug

baby@girl - не се отчайвай. На коледа стават чудеса. След Коледа - също!  Heart Eyes

Имам си малките прегрешения, но не обръщам внимание, защото се чувствам добре, а и околните започнаха да забелязват промяната.

Светъл ден и успешна седмица!  Hug  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия