Мебели от Арон?

  • 16 353
  • 68
С търсачката не открих специална тема по въпроса.Кои са повече-доволните или недоволните? Hug
Виж целия пост
# 1
Мебели Арон или Явор  - повече  са недоволните?  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз лично съм недоволна от Арон, не изпълниха важно изискване по поръчката и след многократни скандали от моя страна склониха да ми върнат парите, които бяха доплатени за него  ooooh!
Виж целия пост
# 3







Ние си поръчахме легла,а бригадата за сглобяване  беше свободна след 4-5 дена....никаква организация!Много ме дразни и това,че искат пари за превоз,пари за монтаж....Кухнята ми правиха по поръчка (не там), не са ми искали пари нито за оглед,нито за транспорт ( от Берковица),нито за монтаж!!!!!
НЕ СЪМ ДОВОЛНА ОТ АРОН!
Виж целия пост
# 4
мебелирах детската стая на дъщеря си и то само защото тя си хареса комплекта.Мисля ,че не са достатъчно качествени, а напоследък и доста са станали скъпи.не ги препоръчвам!
Виж целия пост
# 5
За монтажа и организацията нямам идея как стоят нещата, но качеството със сигурност мога да кажа, че е ниско. Както и в Лабиринт, например.. Като цяло всички тези огромни мебелни магазини успяват да поддържат ниски цени за сметка на качеството, но за който няма достатъчно средства, това си е добър вариянт. Просто прави компромис с качеството и това е Simple Smile
Виж целия пост
# 6
AРОН-нито добро качество,нито добро обслужване могат да  предложат. Naughty
Даже напротив, отвратителни са!
Виж целия пост
# 7
Арон са некачествени и гадни мебели, които никога повече не бих направила грешката да си купя. Некачествени материали, които не могат да се почистват и поддържат и след известно време не приличат на нищо.
Ето една тема за Арон:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184622
Виж целия пост
# 8
Аз лично НЕ съм доволна Naughty
Имаме холова гарнитура от естествена кожа от Арон, е какво да ви кажа 4000лв на боклука ooooh!, кожата се обели на 2-3 месец Shocked
А да не говорим, че за поръчката на тая гарнитура чакахме повече от 2 месеца Shocked
Никога не бих си купила повече нищо от там Peace
Виж целия пост
# 9
За Бога сестро, не купувай!
Аз лично си харесах едно обзавеждане за детска. Естествено, че никога не бих го купила. Показах снимките от сайта на местна мебелна фирма. В момента ми изработват мебелите. Обещаха да са 1:1.
Виж целия пост
# 10
Е, чак пък толкова некачествени не са. Имаме спалня на Арон от 4 г. и нямям никакви забележки. Беше по-скъпа от останалите, от по-добър материал и не така ръбеста.
 Не съм съгласна, че един махленски "майстор" ще направи по-качествена мебел!
Имам познати, които си направиха сами проекта, поръчаха да им одрежат плоскости и сами си сглобиха цялосто обзавеждане за спалня. Ще изчакам отзиви и ще ви споделя...
Виж целия пост
# 11
И ние си имаме спалня от Арон и нищо лошо не мога да кажа,ползваме я от 1 година.То за транспорт и монтаж,от където и да сме си взели мебели,всички си взеха паричките.
Виж целия пост
# 12
Детското обзавеждане на дъщеря ми е от Арон- някак нестабилни ми стоят констукциите.
Виж целия пост
# 13
tzveteli, защо не пуснеш анкета с 2та отговра и ще ти бъде мн по-лесно да следиш как се движат нещата, въпреки че досега май няма нито един доволен.
Виж целия пост
# 14
 Леглото и гардероба на детето са от Арон.Имаме ги от около 2 години и за сега нямам забележки.С минимална поддръжка изглеждат като нови.
 Нямам лошо впечатление от обслужването, защото предпочетохме сами да си транспортираме и сглобим мебелите.
 Ако сега обаче трябва да купувам обзавеждане няма да е от Арон.В последно време ми харесват доста неща в Еником.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия