Паласките ...

  • 7 092
  • 46
...или тъй наречените "любовни дръжки"  Mr. Green ми е питането. Не съм дебела, обаче сигурно от възрастта наблядавам появата на въпросните образувания. Особено се забелязват когато сложа по-стегнати дънки.
Моля ви, препоръчайте ми някакви упражнения за тази част от тялото.   bouquet Предполагам коремните преси са едно от нещата, но ако знаете специфични упражнения ще са ми много от полза.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз колкото и да съм слаба, точно там съм най-зле.
Виж целия пост
# 2
Мда и аз така. С диета няма да стане, трябват някакви упражнения. Нямам време да ходя на фитнес, за това вкъщи, обаче не мога да разбера кои упражнения се торазяват най-ефеткивно в тази област.
Виж целия пост
# 3
С някое кремче дали няма да стане  newsm78.
Тази година два пъти купувах Аура слим, но нямаше никакъв ефект. Май наистина са го развалили
Виж целия пост
# 4
С някое кремче дали няма да стане  newsm78.
А бе да ти кажа само с кремче надали...може би комбинацията крем+упражнения ще е най-доброто. Съвети за кремове също приемам.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Кардио Peace
Виж целия пост
# 6
А, за кремовете - купувала съм и на Нивея, пак нямаше ефект.
В аптеката ми предлагаха и на Виши, но не ми се даваха 60 лв. като не знам дали ще е ефикасен
Виж целия пост
# 7
Може ли малко по-подробно?
Виж целия пост
# 8
Върти обръч,той помага точно за корема и паласките.
Виж целия пост
# 9
От къде да купя хубав обръч? Дървен, щото тия пластмасовите са много леки.
Виж целия пост
# 10
велоергометър,пътека,кростренажор..върти и обръч..бягай в парка...сутрин на гладно
С коремни няма да ги стопиш Peace
Виж целия пост
# 11
От къде да купя хубав обръч? Дървен, щото тия пластмасовите са много леки.
напълни го с ориз Peace
Виж целия пост
# 12
Дървен така и не можах да си намеря,взех си пластмасов и го напълних с ориз.Стана доста добре,но друг е въпроът,че не съм редовна.
Виж целия пост
# 13
За уреди нямам място вкъщи  Sad  а и кг не искам да свалям искам само да се стегна, че на дроб съм заприличала.  Embarassed
Благодаря за идеята с ориза! Нямаше да се сетя  Crazy  Hug
Виж целия пост
# 14
http://www.samozdrav-bg.com/27.433.0.0.1.0.phtml  това определено ще ти свърши работа.!Лошата новина е-паласките се свалят ужасно трудно!Трябва доста труд и упоритост.Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия