vuzmojno li e s oskuden cikul da zabremeneia

  • 1 246
  • 3
Zdraveite,blagodaria vi za vnimaniet predvaritelno!
predi pove4e ot godina biah bremenna,no poradi tejuk pielonefrit trqbva4e da mi napravqt abort,za6toto plodut be6e murtuv.biah v 5 g.sedmica!sled aborta imah kista,koqto lekuvaha s dufaston,no ne uspe6no.sled ednomese4en priem na protivozachatuchni kistata se mahna!
ta eto ia i stinskata mi drama-cikula mi sled tova stana dosta oskuden i e v ramkite na ne pove4e ot 3 dni!praviha mi izsledvania na reproduktivnite hormoni i vsi4ko e v normata!hodih na 4d ehograf i kazaha 4e nqmam uslojenia sled aborta!posetih mnogo ginekolozi i spored tqh nqma problem da zabremeneia!no eto,che ve4e po4ti cqla godina se tup4a s dufaston,s malki po4ivki razbira se,no promenq v cikula nqmam,VSETAKA OSKUDEN E!Imam golqmo jelania da zabremeneia i da iznosia i rodia edno zdravo bebe!no ne se poluchava-vse oshte bremennost niama!vuzmojno li e prichinata da e v oskudnia cikul, i ako e taka-KAKVO DA NAPRAVIA ZA DA RAZRESHA PROBLEMA!?
Molia Vi,daite mi suvet!!!
Виж целия пост
# 1
Може би трябва да посещавате един лекар,който е специалист в областта на стерилитета и той да се заеме с Вас в дългосрочен план.
Виж целия пост
# 2
ami ako mojete vie da me posuvetvate pri koi lekar da se lekuva!
az sum ot varna ,ako moje posuvetvaite me pri kogo da otida,zashtoto az ve4e ne znam!
Виж целия пост
# 3
не познавам добре колегите от Варна;в смисъл кой как работи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия