molia vi kajete mi...

  • 1 326
  • 14
Zdraveite,skupi MAMI!
imam edin vupros kum vas-ima li maiki koito sa zabremeneli,s po-oskuden cikul?
Az mnogo iskam da imam bebe no sum stakuv problem!praveni sa mi izsledvania na reproduktivnite hormoni,hodih na 4D ehograf,obikolih mnogo doktori no spored tqh problem niama!
zabravih da kaja ,che vsichko tova se sluchi sled ena neuspeshna bremennost,predi godina! Sad
i tui,kato doktorite mi kazvat 4e oskudnia mi cikul ne e problem,iskam da popitam ima li momicheta koito sa bili s po-oskuden cikul,no sa zabremenia li i sa si rodili zdravi bebeta?!
blagodaria vi za otgovorite predvaritelno!Veseli praznici na vsichki!
Виж целия пост
# 1
Пожелавам ти догодина да гушкаш бебе!
какво разбираш под оскъден цикъл?!-малко количество или 1-2 дена.Според мен щом ДОКИ е казъл, че няма проблем и си правила изследвания-значи е така.
Желая ти успех!
Виж целия пост
# 2
blagodaria ti za podkrepata1
cikula mi e malko kolichestvo nai-mnogo za po 3 dni Cry
Виж целия пост
# 3
Здравей щом са ти правени изследвания и доки е казал че няма проблем , ти пожелавам успех и скоро да се похвалиш с  EFP
Виж целия пост
# 4
Първо ще те помоля да пишеш на кирилица!

Относно проблема ти не мисля,че имаш такъв.Все пак и докторите са ти казали.Не мисля че продължителността на цикъла има нещо общо с репродуктивността.

Желая ти успех  Hug
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай , ще забременееш и ще имаш живо и здраво бебче, оскъдния цикъл не е проблем , сестра ми забременя , не планувано и не навреме а цикъла й не само е  оскъден , а и идва през месец -два,( тя затова, като забременя до 4 месец не знаеше че е бременна, нямаше цикъл но за нея беше нещо нормално). Слава Богу в момента си имам жива и здрава и палава племенница Simple Smile, но дори след като роди не й се регулира и  пак й прескача.
Пожелавам от все сърце , скоро да се похвалиш и да гушнеш живо и здраво бебче  после Hug
Виж целия пост
# 6
Имам приятелка на която цикълът й идваше от дъжд на вятър, но забременя много бързо!
В подфорума "Искам бебе" може би ще ти отговорят по-компетентно  Peace
Виж целия пост
# 7
Здравей и от мен HugТова,че цикълът ти е 3 дни не означава,че имаш проблем,още повече ,че и специалист ти го е потвърдил.Успокой психиката!Това за бебчето не трябва да ти е като фикс идея.Аз съм жив пример.Много искахме да си имаме дете.Година и половина правихме неуспешни опити и в един момент,когато най-малко очаквах видях така желаните  EFP         Весели празници и успех!              
Виж целия пост
# 8
Както са ти казали и по-напред, щом с изследванията всичко е наред, останалото е спокойствие и секс  Wink
Моят цикъл беше нередовен - олигоменорея но след първото раждане се нормализира. Но по време на първата си бременност пих утрогестан в началото. И други лекарства за задържане към края.
Ако при теб достатъчно лекари твърдят, че няма хормонален и гинекологичен проблем - ти желая успех Hug
Виж целия пост
# 9
цикъла едва ли има връзка  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Здравей и от мен!
При мен нещата бяха като при теб. След първа и след това втора неуспешна бременност цикъла ми се промени значително.
Намаля като количество, в началото и в края стана кафеникаво слабо течение. Въобще след тези случки да имаше един два нормални с нормална червена кръв през цялото време 4-5 дни и без кафява.
Стана максимум 2 дни по-обилно и през останалото време кафеникаво.
След като са те преглеждали и няма възпаление или нещо такова не се притеснявай. Забременях нормално, е наистина чак след повече от година, но това забавяне не смятам, че се дължи на цикъла, а на прекалено големият стрес след вторият мисед. Така, че спокойно !
Това не е проблем, естественно щом и лекари са го потвърдили !

Желая ти късмет!

Виж целия пост
# 11
Здравей!
Ами аз цял живот съм с оскъден цикъл - от 24 часа до 3 дни. Не са ми казвали, че е проблем и се надявам, че е така. Вярно, не съм забременявала още, ама там проблема е друг.
Успех и се надявам скоро да ни се похвалиш!
Виж целия пост
# 12
Zdraveite,momicheta!
Tui,kato vsichki veche me uspokoihte,moje li da vi popitam,ot kakvo zavisis kolichestvoto na cikula???
Az si misleh che e ot debelinata na ligavicata na matkta,i suotvetno kato ti e oskuden cikula,znachi neshto s ligavicata ne e nared! Na ehografski pregled hodih na 12-ti den ot cikula,i imah ligavica9.9mm,i folikul 26mm-t.e bila sum pred ovulacia!i DOKI kaza ,che vsichko e nared samo malko po-netipichen mi bil endometriuma newsm78,koeto v nikakuv slu4ai ne bilo problem da zabremeneq(debelinata mu bila normalna inache).
Samo det mi izpisa dufaston i mi kaza da go pia ot 11 den v produljenie na 14 dni,i tova taka dokato zabremeneq ooooh! E da ama kolichestvoto na cikula,ne se promeni ot dufastona,pochti sushtoto e-doide mi na 21.12 i ve4erta na 22 mi beshe pochti svurshilo,kato cqloto kolichestvo beshe prosto-pochti nishtojno Sad
Виж целия пост
# 13
pika , според мен количеството на цикъла не зависи от дебелината на лигавицата на матката.
Аз съм с оскъден и краткотраен цикъл и през последната 1 година всеки месец ми се мери лигавицата, винаги е с идеални размери. Бих те посъветвала да не търсиш проблем в това.
Виж целия пост
# 14
a pri teb problema ot kakvo e,kato ne e ot ligavicata?pravila li si izsledvania?v sledstvie na kakvo se promeni cikula ti?pri men be6e sled aborta Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия