Скрабъл - откъде

  • 7 420
  • 18
Искам да си купя скрабъл на Български но никъде не намирам. Става въпрос за София. Та някой знае ли къде се продава и колко струва? Мерси!   Peace
Виж целия пост
# 1
Имаше в МЕТРО - оригиналният е към 40-50 лв. някъде, но имаше и по 18-20 подобни игри  Peace
Виж целия пост
# 2
Днес и аз купих Скрабъл на български от една книжарничка тук! Peace
Виж целия пост
# 3
В Джъмбо и на бензиностанции ОМВ съм виждала.
Виж целия пост
# 4
В Джъмбо има,в големите книжарници също,Хиполенд.Цената е 50лв. на оригиналния,стига до 60...
Другите са по 15-20 лв с картонените букви,а има и един друг вариант за 18лв мисля,че беше -пак в Хиполенд,но с пластмасови букви.
Виж целия пост
# 5
В Бонжур също съм виждала.
Виж целия пост
# 6
Видях хубав в Марсел - а на Мария Луйза преди 2 дни, цената мисля беше 50 newsm78
Виж целия пост
# 7
В Марсел има оригинален скрабъл, скоро купих от там за дъщеря ми. Струва 50 лв.
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 9
Вчера гледах във Фантастико. В Хаджи Димитър. Но цена? не знам, не видях.

Специално го разглеждах, че си беше с плочки-букви, а не картонени, но цена така и не видях.
Виж целия пост
# 10
Мерси на всички, купих си от българският вариант с пластмасовите плочки, за 20 лв.  Peace
Виж целия пост
# 11
Извинете за невежеството, но какво е това?
Виж целия пост
# 12
Игра на думи, един вид кръстословица
Виж целия пост
# 13
В Джъмбо има,в големите книжарници също,Хиполенд.Цената е 50лв. на оригиналния,стига до 60...
Другите са по 15-20 лв с картонените букви,а има и един друг вариант за 18лв мисля,че беше -пак в Хиполенд,но с пластмасови букви.

Исайкова, този в хиполенд "Игра на думи" ли се казва? Така ли изглежда истинският скрабъл по принцип?
Виж целия пост
# 14
А някой знаели точните правила, че в тая "Игра за думи" са толкова объркани че четири човека не можахме да ги разберем  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия