Държавни училища с осигурен транспорт

  • 6 695
  • 35
Здравейте
Има ли държавни училища с осигурен транспорт срещу допулнително заплащане, разбира се. Аз знам две - Горнобанското НУКК и Еврейското. Има ли и други?
Интересува ме начално училище за сега Simple Smile)
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Скоро имаше такава тема. Потърси.
Виж целия пост
# 2
98 НУ в Илиенци, има транспорт за Свобода, Надежда, Обеля и Люлин
Виж целия пост
# 3
Ако в едно училище се явят повече желаещи за транспорт, настоятелството доколкото знам организира.
Виж целия пост
# 4
139 ОУ "Захарий Круша" София - "Лозенец" срещу басейна "Спартак"
Виж целия пост
# 5
Не мога да намеря темата. Моля те дай линк
Виж целия пост
# 6
Ще следя темата, че наесен детето ми ще е първолак.
Виж целия пост
# 7
151-во училище Овча купел - вчера научих, но още не мога да намеря подоббна тема от преди.
Виж целия пост
# 8
Ако в едно училище се явят повече желаещи за транспорт, настоятелството доколкото знам организира.
Ако в училището няма утвърдени традиции по отношение на транспорта, риска е много голям - знам го от личен опит. Затова, не е вариант тепърва да организирам транспорт
Виж целия пост
# 9
Ако в едно училище се явят повече желаещи за транспорт, настоятелството доколкото знам организира.
Ако в училището няма утвърдени традиции по отношение на транспорта, риска е много голям - знам го от личен опит. Затова, не е вариант тепърва да организирам транспорт

Лелей  newsm78  , споделяй, че в гимназията където ще кандидатства синът ми ги моля да организират транспорт. Сутрин държа да ги карат, че това обикаляне на децата по претъпкания градски транспорт, направо чудо.
Виж целия пост
# 10
Ако в едно училище се явят повече желаещи за транспорт, настоятелството доколкото знам организира.
Ако в училището няма утвърдени традиции по отношение на транспорта, риска е много голям - знам го от личен опит. Затова, не е вариант тепърва да организирам транспорт

Лелей  newsm78  , споделяй, че в гимназията където ще кандидатства синът ми ги моля да организират транспорт. Сутрин държа да ги карат, че това обикаляне на децата по претъпкания градски транспорт, направо чудо.
За гимназистите може би рисковете са по-малко, но за първолаци - абсурд да започваме тепърва. Докато се установят маршрутите и се обучат шофьорите - ще има да се губите из София и да се гоните по улиците поне един срок. Трябва да има един човек, който да се занимава само с това !!! - да координира, да поправят автобусите, да има мобилна комуникация между автибуса и родителите ..., дежурни учители, които да пътуват с децата по маршрути, а не да са сами с шофьора ..., а какво правят  в автобуса децата - ужас
Ние сме се губили и побелях за два часа докато открия къде е щерката, без някой да може да ми каже.
Училищния транспорт е сложна организация и много отговорна, затова търся училище с традиции и установени маршрути и правила.
Виж целия пост
# 11
Личен опит - избирайте максимално близко училище до седми клас, защото аз се претерепвам да обикалям и за какво. Огледайте се на първо място за хубави училища около домовете ви.
Виж целия пост
# 12
17 СОУ
Виж целия пост
# 13
Личен опит - избирайте максимално близко училище до седми клас, защото аз се претерепвам да обикалям и за какво. Огледайте се на първо място за хубави училища около домовете ви.
Така ме посъветваха и мои познати.
Виж целия пост
# 14
Личен опит - избирайте максимално близко училище до седми клас, защото аз се претерепвам да обикалям и за какво. Огледайте се на първо място за хубави училища около домовете ви.
Така ме посъветваха и мои познати.
Ако имаше добро училище около нас - разбира се, но да я пусна в недобро училище само защото ми е близо - категорично не. Особено от 1-4 клас. е много важно детето да е на добро място (всеки както го разбира), защото в този период се формират много важни умения у човек, които остават трайни навици за цял живот.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия