Кандидатстване 2009 год.

  • 1 320
  • 9
 Здравейте всички. Имаме дъщеря на 2 години. Тази година не можа да се класира за детска ясла. Някой знае ли нещо за регламента за кандидатстване през 2009 година. Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Ами то класирането мина,другото ще е през лятото предполагам,но до тогава може да се променят някои неща.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за бързият отговор. Аз зная, че мина класирането, но понеже догодина ще кандидатстваме за детска градина не зная дали има нов регламент.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
извинявам се че се намесвам така, но и аз имам въпрос за ясла 2009. Искам да запиша дъщеря ми за ясла да тръгне на есен. А в страницата за записване няма опция за родени през 2008. Каква е процедурата?
Виж целия пост
# 4
Ще има нов ред за кандидатстване, но още не е приет.
Rai, не зная защо няма такава опция, може би като се пусне новия ред ще направят.
Можеш да пуснеш запитване на системните администратори.
Виж целия пост
# 5
zdraveite mami.mnogo chesto preglejdam foruma no do sega ne sam pisala.
doide i moito vreme za vaprosi.
sinat mi e na 9 meseca i ot septemvri misla da go izprata v yasla(ako se doredim).
mola kajete kak izbirate yaslata,s predvaritelno obikolka na izbranite yasli po  raioni,(dopuskat li roditeli da oglejdat yaslata)   ili po drug nachin?
blagodara vi predvaritelno
Виж целия пост
# 6
Здравейте,
извинявам се че се намесвам така, но и аз имам въпрос за ясла 2009. Искам да запиша дъщеря ми за ясла да тръгне на есен. А в страницата за записване няма опция за родени през 2008. Каква е процедурата?

ако нямате навършени 10м.,затова ви отххвърля.
Ако имате обаче,има някакъв проблем
Виж целия пост
# 7
zdraveite mami.mnogo chesto preglejdam foruma no do sega ne sam pisala.
doide i moito vreme za vaprosi.
sinat mi e na 9 meseca i ot septemvri misla da go izprata v yasla(ako se doredim).
mola kajete kak izbirate yaslata,s predvaritelno obikolka na izbranite yasli po  raioni,(dopuskat li roditeli da oglejdat yaslata)   ili po drug nachin?
blagodara vi predvaritelno
Първо да питам от София ли си, за да знам как да ти обясня за начина на кандидастване.
Аз лично разпитах мамите в квартала, четох и тук във форума, в "Нашите деца" има теми за ясли и градини.
Относно пускането в самите заведения, въпрос на практика на самото заведение- в някои ще те пуснат, в други може би не. От мен 1 съвет, материалната база не е толкова важна, колкото хората, които ще отглеждат детето - сестрите и помощник-възпитателките  Peace
Виж целия пост
# 8
da ot sofia sam.shte sam ti blagodarna za pomoshta
Виж целия пост
# 9
Ще има нов ред за кандидатстване, но още не е приет...

 Значи ли това, че ще има изцяло ново кандидатстване за тази година и че миналогодишните списъци няма да са от значение?     

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия