Сбъднати форумски мечти

  • 2 674
  • 32
Това викам, да е продължението на форумските чудеса.  Понеже повечето абсурди там звучат  като  горещи пожелания и молитвички нека тук всеки споменат  в темата (и не само) да  демонстрира чудото (да се пофали евентуално).
Ето минзухар например наистина се усмихва (не е спирал между другото)  smile3532, гъзовете за тази година са вече наритани, следва заслужена почивка. Темата за Умберто Еко ще я пусна като се нафиркам, тогава ми идват таквиз музи.
Айде вие сте.
Виж целия пост
# 1
Естер сготви  chef Бананов кекс с шоколад.
Виж целия пост
# 2
Аз наругах Дона, която пък прописа в розов болд.
Виж целия пост
# 3
И понеже Холограмата няма да прояви нескромност да се пофали аз ще споделя неговото (ср.р.) чудо:

Цитат
Превъзбудена ли си Реза? Или симулираш?

За най-сигурно бий едно ЛС да не объркам синхрона?
Тутакси ще заохкам след теб.

Пояснение: Холограмата пише на сексуална тематика   hahaha
Виж целия пост
# 4
Но не в петък. Не се брои.
Виж целия пост
# 5
Не съм си купувала обувки и ботуши от десет дена.
Виж целия пост
# 6
Моите промени са обързани с позитивни чувства към армейците. Никога няма да се сбъднат  Tired
Виж целия пост
# 7
Преброих има-няма 20тина пликчета в пликчето за пликчета, найлонки. Част от тях може да съм взела и аз.
Виж целия пост
# 8
Аз самата съм сбъдната форумска мечта.
Виж целия пост
# 9
Leo спазва хранителен режим и то не от скоро. Надявам се, че и по другите ми мечти ще има развитие.
Виж целия пост
# 10
Сбъдната форумска мечта ми е миналогодишната титла Малинова кобра.Наистина й се зарадвах и я оцених.Сбъдната мечта ми е номинацията в категория Черно злато.Не разбирам защо хората,които дразня,ми доставят такова удоволствие.В момента съм сериозна.
Виж целия пост
# 11
Шанел е Росен Петров.

Аз обичам Росен Петров.
Виж целия пост
# 12
Тук всички ме обичат.Хайде,де,никой ли няма да ме пита кои са Геновева и Бакхус?
Виж целия пост
# 13
Аз питам, Шанел. Имам подозрение само за Геновева.
Виж целия пост
# 14
Добре,щом ме притискаш така,ще кажа:Драматина и Фиркуша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия