С празнично настроение,СВИЩОВЛИЙЧЕ чака Новогодишно забавление

  • 10 770
  • 275
 
                                                                 

                                          Малките Свищовлийчета:
      angel_82- Янислав     santa2
 
                                                                     newsm30
      sisi miami- Рая                                    newsm30   santa2
 

      mama mima- Калоян , Димана        Nature Snowman
                                                                 newsm30

    Наталия- Явор             santa2                                          newsm30
 

     rummi pl-     -Лили , Виктория    santa2
 

      Нимфетка - Александър



      Благовеста - Ралица                         santa2
   
                                                                                   newsm30
     dididi - Иван , Дона-Мария     
 

      радос - Деян                                            newsm30
 

     slaveto - Ивайла                     Nature Snowman
 

      Аз съм си(irelena) - Йоанна               santa2


      Габинки - Дими

 
       didish - Мариян                    newsm30                  santa2
 

      mama vili - Александра ,Белослава         Nature Snowman

                                 
    Петя Петрова - Георги , Иван                 santa2
                                                                         newsm30

     ttedi 80 - Криси , Дани 
                      Nature Snowman
 

      MayaPetrova - Леда               santa2
   

     gerrita -Борислав                                          newsm30
                                                                                       newsm30

     zorata - Маюш     

    n alex76 - Христина                santa2                Nature Snowman
 
                                                     
     vh  -  Йоанка                                newsm30 santa2
       

       chels - Мартин          santa2 Nature Snowman

 
      ferrara- Вики             Nature Snowman

                                                 
      ianushkaa - Вилияна        Nature Snowman


                               
      marrie - Пепи


     newsm06                             newsm05                           newsm04                newsm06      newsm05

   
Виж целия пост
# 1
 пу първаааа  Laughing
  Яни браво на теб  smile3501
Виж целия пост
# 2
Е, и втора не е зле  Laughing
Момичета, аз тази година няма да глася вечерята за Бъдни вечер, май за първи път - майка ми ще се вихри. Но минали години съм спазвала канона, а за Коледа съм правила една ужасно готина манджа, при която никога няма издънки - капама. Слагам я от вечерта на 150 градуса и сутринта е готова.
Ние за първи път останаме без храничка от кухнята и аз се чудя какво да готвя на Йоанна. Споделете някоя идея за 1 годишно човеченце.
Целувки на всички и нека новата тема е изпълнена само с хубави новини.  Two Hearts
Виж целия пост
# 3
Айде и аз тук!  Hug
За Коледа до последно плана беше да се прибираме към Българско Сливово, следователно майка ми щеше да готви, каза че ще има пълнена пуйка Mr. Green, бяхме канени и на детско парти в кръстниците с дядо Коледа и много деца.
Да ама плана пропадна, тъй като мъжът ми ще е на работа до девет часа вечерта #2gunfire, надяваше се да ги пуснат по-рано, и не става да пътуваме по нощите.
Сега ще празнуваме в Дебелец и незнам свеки какво ще готви честно казано. Със сигурност ще има и месо...
Миналата година бяхме на гости и ядох пълнени чушки с  боб ( чушките бяха сушени ), бяха много вкусни и така ми се хапват пак, но незнам как се правят. Имаше и сърмички с ориз и маслинки...
vh, моят син на една година си хапваше вече от нашите манджи, иначе спасението ми беше варени картофи, понякога пасирах с печена чушка и сиренце,много ги обичаше Crazy
Виж целия пост
# 4
 Mr. GreenМомичета и аз да си кажа ще ядем врачанско-същита чушки с боб дето ги хвали CHELS ,постни сърми,картофено руло стефани,салата с печени чушки,зелева с царевичка,зелена салата!Наблягаме на салатите ,че обичаме ракийката Mr. Green
Вени,препоръчвам ти манджи с месце!И ние вече даваме от нашите манджи,но най-обича пилешкото!
Ето от нас една снимка!Костюма ни е шит от баба от Враца! Simple Smile

Виж целия пост
# 5
Ей,големи сте бързаци.Викам си сега ще се цопна първа,ама нъцки изпревариха ме Laughing.
Яни,много е сладка малката с тази рокля.Догодина ще помоля вашата баба да ни ушие костюма за коледа
Виж целия пост
# 6
Ау, Яни, Вилиянка е като извадена от приказка!  Heart Eyes
Ние имахме един приятел на гости до преди малко. Голяма игра с Ралица.
А аз днес уж излязох да си направя кефа по магазините, че рядко ми се случва напоследък, и май само за мен не купих нищо.

Хайде лека нощ от нас!
Виж целия пост
# 7
Яни, Вилиянка е страхотна  Simple Smile Браво на бабата  Peace
Вени,  тъкмо днес си мислех за капамата, понеже една мама от Дебелец ми обеща да ми даде рецептата. Трябва и аз да пробвам да я направя за някой празник!
Лека нощ и от нас  Hug
Виж целия пост
# 8
Хайде и ние на хорото,   Mr. Green да се запишем днес, че утре ни чака едно готвене, а после и това с яденето или по скоро с преяждането, няма Коледа или нова година да се изкара без да се натъпчем като за световно  Embarassed Embarassed Embarassed

Яни, майка ти е истински професионалист, дай да отваряме с нея едно дизайнерско студио Mr. Green,  а сега сериозно много красив костюм е направила за Вилиянка,   bouquet ама и тя като принцеса с него    bowuu, и не на последно място темата пак е страхотна поздравления и на теб   bouquet

Весело изкарване на празниците и дано всички сме живи и здрави, останалото ще се нареди    Hug Hug :hug

В случай че не успеем да се включим по празниците, моля да ни извините  hahaha  Embarassed
Виж целия пост
# 9
 Ех че ми е хубава снахата Mr. Green Hug
   А добро утро CrazyАко Ви кажа няма да повярвате-в този почивен ден моите мъже още спят ,а аз понеже немога да спя станах запалих парното,готвя за Явор супа и попара за закуска и пия кафе ooooh!Луда съмммммм hahaha
Виж целия пост
# 10
 Thinking ей днес явно наитина голямо готвене пада никой не се вяска тъдява,само аз поддържам огъня Mr. Green Моя мъж пак е на работа,Явор спи пък аз се чудя кво изобщо да готвя като сигурно ще съм сама.Ние ще се напиваме и ще плюскаме на Нова година Laughing
 Весело посрещане на Коледа Hug Hug Hug
  и само да хапнете месо Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 11
 Hugехееееееееее,здравейте!Ние до сега бяхме на пазар из Плевен!А сега запретвам ръкави!Вилияна е на семото ниво че баба и дядо са тук!Само малко да поготвя и после ще ви пиша!!!! Peace Peace Peace Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 12
Минавам само да Ви пожелая весело изкарване на празника !!!
И ние досега бяхме на пазар в Търново.
Марти и баткото много се вълнуват, ще чакат дядо Коледа да дойде през нощта Crazy Все питат кога ще дойде, казах им че понеже вчера не ме слушаха и бяха подивяли нещо, затова не е минал тази нощ с подаръците. Да видите днес какви са послушни
Вилиянка е много сладка, така исках момченце, а сега като гледам момиченцата какви са сладурани..., ама нищо има време.
Виж целия пост
# 13
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО,  нека бъдем здрави и  децата ни да растат щастливи и усмихнати    bouquet

Натали днес Ви изпреварихме  Mr. Green hahaha
Виж целия пост
# 14
Весела Коледа на всички Hug

Здраве, щастие и късмет!




Хубаво е да си при мама Crazy   В Сищов съм до неделя Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия