пиано бар в София

  • 14 087
  • 14
След няколко седмици съпругът ми има рожден ден и този път решихме да поканим компанията в някой пиано бар. Ходили сме в "Джак", "Ретро" и "Камино", но последният път беше преди около година. Може ли по-нови отзиви и впечатления - музика, обслужване, става ли купон. Например в Камино когато ходихме не се танцуваше, беше доста тясно . В "Ретро" в хотел Витоша ни хареса доста ,също и в Джак - там се танцуваше, въпреки ,че имаше малко място.Моля, ако някой има впечатления по -пресни от "Джак" или "Ретро" да каже. За "Синатра" четох ,че много надписвали сметките, не съм ходила.
Виж целия пост
# 1
Джак отдавна е Силикон - т.е чалга пиано-бар.
в Камино се танцува, но винаги е претъпкано..Синатра - също..
В Ретро отдавна не съм ходила, там винаги ми е било полу-празно..
Последното ми приятно откритие е новото Магнито - в НДК..има място, дансинг и хубава музика..
Виж целия пост
# 2
В "Синатра" бях на рожден ден в началото на месец юли - музиката ми хареса, обслужването беше на много високо ниво, пеещите сервитьори изнасят шоу и в нашата компания настроението беше на 6! За надписване на сметки не бях чувала, но определено съм доволна от преживяването там  Peace
Виж целия пост
# 3
Магнито - в НДК, където беше Мултиплекс.
Виж целия пост
# 4
V Sinatra e mnogo hubavo! Obstanovkata e neverojatna, servitjorite sa na nivo, pravjat goljamo show kato se ka4at na bara i pejat. Nikoga ne sym zabeljazvala da mi e nadpisana smetkata, a az izri4no sledja, za6toto sym mnogo 4epata v tova otno6enie- bak6i6a iskam az da go davam, a ne servitjoryt sam da si go vzima Mr. Green .

P.S. Sorry za latinicata. Njamam kiriliza v momenta.
Виж целия пост
# 5
В Синатра, но горе е по-добре, защото има две зали горе и долу  Laughing
Виж целия пост
# 6
 Ще взема да пробвам Синатра, като ги предупредя още отначало ,че ще следя сметката, вярно че мисля да сме към 10 човека и не ми е ясно как точно ще следя тая сметка, но ще се направя на интересна да им взема страха  #2gunfire
Никой нищо не казва за "Ретро" в хотел Витоша. А в Синтара кога е по-добре в събота вечер или в неделя вечер да отидем?
Виж целия пост
# 7
Моят фаворит е Лайм лайт в Изток  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 8
Моят фаворит е Лайм лайт в Изток  Peace Peace Peace

Подкрепям!!!  Peace  Peace  Peace
Харесвам и 'В29', но прекалихме с посещеният и почва да ми писва
'Камино' много ме кефи, но покрай Нора, а и Стефан, е страшна лудница!
За 'Синатра' и аз съм на мнение, че горе е за предпочитане, долу е доста тясно, иначе обслужването е супер, а шоуто на сервитьорите е страхотно!
Никъде не сме имали порблеми със сметките, слава богу!
Заинтрихувахте ме с новият в подлеза на НДК.
Виж целия пост
# 9
Зависи какво точно търсиш.
Ако искаш по-спокойна обстановка - "Ретро"
Ако държиш прекалено много на обслужването - "Синатра"
Ако пък искаш да си в лудницата - "Камино"
Виж целия пост
# 10
Моят фаворит е Лайм лайт в Изток  Peace Peace Peace

Къде се намира?
Виж целия пост
# 11
ул.Тарас Шевченко №3 ; 0885762291 (хубаво е да имате предварително резервацияр особено през уикенда)
Виж целия пост
# 12
Купон става в Limelight, Камино, Синатра и Магнито (в това на Дондуков съм ходила аз). В Ретро не ми харесва музиката и като че ли не се получава купон. В Камино е прекалено голяма търапана и се чувствам като сардина, което за мен го превръща в голям минус на заведението. Но все пак съм и човек на възраст (30 год.)  Joy В Лаймлайт колкото пъти съм ходила, винаги се е получавал купона и съм доволна. Синатра също е готино. И в двете задължително трябва да имате резервация, иначе може изобщо да не ви и пуснат в петък или събота.
Магнито на Дондуков е мъничко и симпатично заведение, отгоре има и bar&dinner, така че може да го комбинирате и с нещо за похапване. Чувах добри отзиви и за Smile, но не съм ходила още.
Виж целия пост
# 13
Бяхме в Лайм Лайт и както всички по-горе са писали за този бар - стана голям купон. Свириха и двете групи нон стоп. Доволни сме, сметката си беше съвсем нормална и всичко беше о.к.
Виж целия пост
# 14
Бяхме в Лайм Лайт и както всички по-горе са писали за този бар - стана голям купон. Свириха и двете групи нон стоп. Доволни сме, сметката си беше съвсем нормална и всичко беше о.к.
  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия