Движение на българските майки ПЛОВДИВ-19 тема

  • 15 917
  • 273
Ако си живял добре, ако си направил щастливо поне едно дете, ако си подал ръка, на нуждаещ се в беда, ако си дал от себе си поне частица душа, то значи си запалил поне една искра, направил си един живот по-лек, зарадвал си Човек.
Старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346195.0


Добре дошли в новата тема на Движение на българските майки-звено Пловдив   Hug


Сайта на движението:
http://fdbm.org/site2/


Координатор за град Пловдив:
Милена Тодорова /mili.m/, тел. 0899858881


Доброволци:
Вяра Илчевска /ВяраВики/, тел. 0887310103
Емилия Тодорова/ emimimi /, тел.0899668012
Росина/ mom4i /, тел. 0889650530
Поля  Спасова/Каспър/, тел.0887767054
Бистра Кутлева/bugaboo /,тел.


Домовете които посещаваме и техните отговорници: 

1. Асеновград  ДОВДЛРГ   "Таню Войвода"(от 7 до 18г.)  - отговорник  Милена Тодорова /mili.m/

2. Нареченски бани  ДОВДЛРГ (от 3 до 7г.) – отговорници Росина/ mom4i / и      Емилия Тодорова/ emimimi /

3. Зелениково  ДОВДЛРГ (от 3 до 7г.) – отговорници  Вяра Илчевска /ВяраВики/ и 
 Милена Тодорова /mili.m/
 
4. Калофер  ДОВДЛРГ "Даскал Ботьо"(от 7 до 18г.)   -  отговорници Милена Тодорова /mili.m/   и     Вяра Илчевска /ВяраВики/   

5.  Широка лъка  ДМСГД  (от 0 до 3г. )  -  отговорници Бистра Кутлева/bugaboo / и Вяра Илчевска /ВяраВики

Виж целия пост
# 1
antom, това е прекрасно стихче, невероятно пожелание.  Благодаря, че го сподели с нас.
Момичета, аз взех една огрооооооомна торба с играчки и дрехи + още една малка чанта с дрехи от ira_d. Една невероятно мила и усмихната мама, която живее в Англия, но въпреки краткия си престой тук е намерила време и желание да ни помогне. Освен това и клиентка на базара ни е била.   bouquet  Благодарим и от сърце. Тя ще е тук до 18 януари и има желание ако дотогава ходим в някой от домовете да дойде с нас.
Дрешките са за бебета и деца до 2г, има и няколко нейни дрехи, но всички са чудесни и много запазени. Аз ще ги сортирам, ще ги оставя при мен, защото ако знаете какво е в Беломорски, а когато ходим някъде ще взема това, което е подходящо за съответния дом.
весели празници и от мен, почивайте и събирайте сили, че какво сортиране ни чакаааааааааа.

ПП: Докато напиша един пост и Мили пуснала нова тема. Поне ще се изтипосам първа тук.
Виж целия пост
# 2
Честит празник!
Честит имен ден на всички именници!
Бистре,  


Виж целия пост
# 3
О, имала съм и имен ден  Laughing
Не знаех, но не отказвам подаръци де  Hug

antom, благодаря че сподели стихчето с нас  Hug
Извинявам се, но моите почерпки и честитки ще са по-късно, че сега съм набързо.
Предлагам дата за сортиране 27.12.2008г.
Мъжа ми и негови приятели-мотористи се организират да ходят в неделя до Зелениково, въпреки някои мои съображения, които изразих, че денят не е много подходящ  Rolling Eyes Но пък таман са се наканили, няма да им секваме ентусиазма на хората. Той и без това е доста, хм, как да кажа, доста крехък  Mr. Green Идеята ми е да имаме сортирани дрехи, които да се занесат на 28ми. Моля, желаещите за сортиране да се записват в темата  Hug
Виж целия пост
# 4

ЧИД на всички именници!
Със здраве да си носите името!
Виж целия пост
# 5
Аз се кандидатирам за доброволец за сортирането. Дано спретнем няколко чувала, които да занесат.
Виж целия пост
# 6
И аз се записвам за сортирането Peace

Да попитам, някой има ли ходене до София? Ще трябва да се изпратят документи и от там да се вземат чорапи и чорапогащници за децата.
Виж целия пост
# 7
Искам да пожелая на всички пишещи и четящи тук, весели празници,безброй  прекрасни изненади и подаръци под елхата, много щастливи детски очички да святкат край вас   да сте здрави , щастливи и удовлетворени от делата си   Hug Весели Коледни и Новогодишни празници момичета! Най-сърдечни благопожелания за вас и вашите семейства Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Весели празници и от мен,вичко най-хубаво  ви пожелавам  Flowers Four Leaf Clover santa2 family  txtlovesи Бистре и от мен честит имен ден   bouquet,макар и късно,ако мислите,че ще съм полезна ,кажете идвам и аз на сортирането от 11 до 12ч само съм заета  261uu
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета.Първо искам да ви честитя коледните празници и на вас и на вашите семейства,пожелавам ви много здраве,късмет и любов и дано през новата година има по малко самотни дечица на които да се помага.
На всички именници честит празник и много късметлийска 2009-та година.
За жалост немога да подам ръка в сортирането защото тези дни имам много лични поводи и кумуване и няма как колкото и да ми се иска.
А виждам че питате за София и се включвам да кажа че ние с мъжа ми сме там междо 30.12 и 01.01.Ако  това време е удобно да се свърши работата само кажете.(поне в нещо да съм полезна)
Виж целия пост
# 10
  

Виж целия пост
# 11
Весела Коледа ,честит първи сняг !
ако има някого ,на когото не сте се извинили ,извинете се сега,
ако има някого когото не сте поздравили ,поздравете го сега,
ако има някого ,когото не сте целунали ,целунете го сега ,
ако има някого ,на когото не сте се обадили обадете се сега ,
бъдете добри !
Виж целия пост
# 12


                                 Честита Коледа!
Виж целия пост
# 13
Весела Коледа, момичета!
Нека доброто, което правите ви се върне стократно.
Много здраве и щастие за вас и семействата ви.
Виж целия пост
# 14
Честита Коледа!

Ако бъдем хора, вместо победители,
Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравявам Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия