Млечна каша

  • 1 765
  • 10
 Здравейте,мисля да започна с млечна бананова каша(вече сме захранени с пюрета)но видях на опаковката да пише че се смесва с 135 мл вода за едно хранене(150 готов разтвор),но аз искам да й го смеся с АМ но незнам как да го направа.ако сложа 135 мл вода и сложа определения брой м.л мляко и след това кашата няма ли да стане много гасто.Нямам никаква представа как се прави?Shocked
Виж целия пост
# 1
Щом кашата е млечна не е нужно да добавяш АМ! Peace
Виж целия пост
# 2
Млечна каша се прави с вода, не с АМ; в нея вече си има мляко  Peace
Иначе пропорциите не са стриктни, аз винаги си правя кашата на око - според желаното количество и гъстота  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 Мерси за отговорите....но незнам защо мисля че някъде бях прочела че я смесват с АМ.Добре че сте тук и помагате:peace:
Виж целия пост
# 4
Има БЕЗМЛЕЧНИ каши.Тях можеш да ги правиш с АМ. Peace
Чети внимателно,когато купуваш каши, какво съдържат.За вашата възраст избирай каши без глутен. Hug
Виж целия пост
# 5
 да да това го знам то е написано с големи букви;-)
Виж целия пост
# 6
мисля че някъде бях прочела че я смесват с АМ.

Безмлечната - да  Peace
Виж целия пост
# 7
прави се с водичка Peace
Виж целия пост
# 8
а защо не започнеш с безмлечна безглутенова?  newsm78 бебето е малко, добре е да си пие неговия АМ, дори и в кашата. иначе се смесват неговия АМ и другото мляко в кашата. поне при мен млечните каши са с друго мляко и аз ще давам след годинката. така си мисля аз, де  Peace
Виж целия пост
# 9
Давай безмлечна каша и слагай от АМ,което пие бебето
Виж целия пост
# 10
а защо не започнеш с безмлечна безглутенова?  newsm78 бебето е малко, добре е да си пие неговия АМ, дори и в кашата. иначе се смесват неговия АМ и другото мляко в кашата. поне при мен млечните каши са с друго мляко и аз ще давам след годинката. така си мисля аз, де  Peace

Подкрепям мнението на simplyaven.Иначе мамите са ти казали,че млечните каши се смесват с вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия