Обиколка на бедрото

  • 11 600
  • 36
Много е тъпо наистина ама да ви питам колко ви е обиколката на бедрото в най- широката част Embarassed
На мен по принцип там ми е проблема #Crazy Аз не трупам почти никъде другаде тлъстинки, освен на бедрата и изглеждам много смешно Embarassed Сега като съм бременна съвсем не мога да си прецаня пропорциите, та затова реших да ви питам вас  Confused
Виж целия пост
# 1
Първа се пристрашавам да кажа-54 см!
Виж целия пост
# 2
На мен 53 см ми е бедрото, висока съм 174 см.
Виж целия пост
# 3
Аз също съм 174-175, ама мойто в момента е 56 Cry Лошото е че задържам много вода от бременността и не мога да преценя дали всичко са гадни мазнинки Shocked Нищо де - то ще се види като се пръкне човечето след месец Grinning
Виж целия пост
# 4
Аз 2 седмици след като родих го премерих-тогава беше 57см  Sick.Не смея и да си помисля преди да родя колко е било!!!
Виж целия пост
# 5
не ми се вижда много. Моята обиколка е 55 см в момента, пък съм 160 см и 59 кила в момента.
Виж целия пост
# 6
През първата бременност едреех само на корем.

Затова пък през втората... Още преди да разбера че съм бременна дънките на краката ми отесняха, минах на диета - резултат НИКАКЪВ! Е, намерих си оправдание.

Не споря дали има връзка, но за статистика - първото е момче, а второто - момиче.

Забравих да добавя, че първия път нямах контракции дори след термина, желаейки да родя се качвах по 4-5 пъти до 7мия етаж на Майчин Дом, в резултат на което бедрата ми се стегнаха много добре, но контракции така и не получих, докато не се намесиха специелистите със системи.
Виж целия пост
# 7
Мойто е 50 см, висока 164, тежа - 49 кг Crazy(все още)
Виж целия пост
# 8
Бедро - 49см /168см
Виж целия пост
# 9
Мойто е 50 см.Висока 175.Пилешки кълки дет вика мъжо Mr. Green
Интересно мъжете масово дали обичат бутове????? Rolling Eyesсе иска да хващал нещо.........пък аз толкоз сили да полагам да съм стройна Crazy
Виж целия пост
# 10
Скоро не съм се мерила, а и сега няма как, че на работа сантиметрите са в пълна липса, но последния път бедрото ми беше колкото са на манекенките талиите Embarassed Embarassed Embarassed

Обаче работя по въпроса Simple Smile
Виж целия пост
# 11
49 см бедро/170 см височина/53-54 кг (според случая)
Виж целия пост
# 12
Последно си го мерих преди 2 седмици и това са резултатите:
ръст 165см - 56 см. бедро  Embarassed Embarassed Embarassed, 59 кг.

Обаче сега съм -3кг и трябва обиколката да е паднала  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 13
Ей, само бедрото не си бях мерила до сега. Ама, ей, на, ходих, взех метъра и го измерих - 48 см.
Виж целия пост
# 14
И на мен там ми е проблемът. Сега го премерих - 53 см. ми е бедрото, а иначе съм висока 183.
Не изглежда зле отстрани, но аз си знам, че трябва да са ми по-слаби бедрата Embarassed
Но не вярвам някога отново да стана, каквато бях, все пак ЕГН-то си казва думата.
На килограми съм добре /67/, но вече съм раждала жена на 27 години и обиколките ми няма как да станат пак като на 14 годишно момиче Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия