Неизплатени майчински

  • 1 164
  • 14
Може ли някой да ми даде информация на къкъв сайт мога да проверя защо не са ми приведени майчинските. От каде мога да намеря подобна информация.
Виж целия пост
# 1
От сайта на НОИ.
Но ако имаш ПИК /персонален идентификационен код/.
Виж целия пост
# 2
Обаждаш се в НОИ и питаш защо не са ти преведени парите и те ще ти кажат каква е причината-дали в тях или в работодателя.
Виж целия пост
# 3
Най-добре се обади по телефона.
Виж целия пост
# 4
Те тия телефони не знам за какво са им,никой не вдига.Аз си проверявам от сайта на НОИ с ПИК.
Виж целия пост
# 5
Аз имам същия проблем дните в картона не са равни на изплатените?!
Следователно ходих и хитах и те казаха като имам въпроси има си и Жалби Shocked
По тел незнам дали ще ти обърнат внимание-опитай на място ако можеш и си вземи ПИК поне да следиш от вкъщи.

Но стигам до извода че д НОИ на глава не се излиза- разминават се с 50 дни и те казват проверете си пак Shocked Rolling EyesАман от смотани администрации.
Виж целия пост
# 6
Ама дори и да се вземеш ПИК,ще можеш да проверяваш само дали и кога са ти изплатени обезщетения, а не ЗАЩО НЕ са изплатени.За това трябва да идеш на място и да питаш.
Виж целия пост
# 7
телефоните ги оставят отворени и е трудно да се свържеш с някой
Виж целия пост
# 8
телефоните ги оставят отворени и е трудно да се свържеш с някой
При мен всичко беше изрядно от страна на работодател,но майчинството за Декември,го получих Август.Така и не разбрах каква беше причината за това.Осигуровките си теглиха всеки месец от НОИ,ама когато трябваше да дават,дори не можех да се свържа С ТЯХ.
Виж целия пост
# 9
Рофелия, разбирам притеснението, но има една бутонче "редактирай" и не е зле да го използваш дори на въпросче от два реда.
Виж целия пост
# 10
Можете да пратите запитване и по мейла
Виж целия пост
# 11
Изпратете имейл
Виж целия пост
# 12
Когато нещо стане,аз звъня винаги.
Виж целия пост
# 13
Те тия телефони не знам за какво са им,никой не вдига.Аз си проверявам от сайта на НОИ с ПИК.
Подкрепям  Peace На мен само веднъж да ми вдигали.А този ПИК такъв зор видях,докато ми го даде счетоводителката.Дано имаш по-малко главоболия и си получиш парите,колкото се може по-скоро.

Весели празници!
Виж целия пост
# 14
Аз ва такъв случай се обръщам към счетоводителката ти, тя да ги пита. И без това по-добре от мен знае нужните документи и закони, на мен и да ми отговорят, после ще се чудя какво са ми казали.
Пък и надали вината е моя, аз съм направила каквото се иска от мен, после счетоводителя движи нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия