ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО, КЪРМЕЩИ МАМИ!

  • 509
  • 6
Преди малко пуснах отговор в друга тема, и се усетих, че не честитих празника на мамите от нашата "порода"  Grinning!
И така:

Бъдете благословени, вие и дечицата, и всички, които обичате!

И успешно кърмене!   Wink  Laughing
Виж целия пост
# 1
Весела Коледа!
нека няма никакви тревоги, грижи, болки и несгоди, само смях и песни да правят дните ви чудесни!

С пожелания за здраве, късмет, любов
Виж целия пост
# 2
Весела Коледа! Желая на всички здраве и успехи!
Виж целия пост
# 3
И както казах в една друга тема.. Понеже всички поздравяват с Весели Коледни празни-ци..

Аз ви пожелавам Весели Коледни ПЪЛНИ-ци..ци  Mr. Green

Виж целия пост
# 4
 coolcool 10х пожелавам си пълни...
Виж целия пост
# 5
"Преди раждането си дете попитало Бог: Не знам защо ще се появя на този свят? Какво трябва да правя? Бог казал: Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб. Той всичко ще ти обясни; -Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?; -Той ще те научи на своя език и ще те пази; -А как е името на моят ангел?; -Не е важно как се казва, ти ще го наричаш МАМО!"
Виж целия пост
# 6
"Преди раждането си дете попитало Бог: Не знам защо ще се появя на този свят? Какво трябва да правя? Бог казал: Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб. Той всичко ще ти обясни; -Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?; -Той ще те научи на своя език и ще те пази; -А как е името на моят ангел?; -Не е важно как се казва, ти ще го наричаш МАМО!"

Това което си написала е страхотно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ МЕН МАМЧЕТА  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия