Пропускане на вечерно кърмене

  • 910
  • 5
Здравейте , мами!
Имам едно питане  за кърменето  - при кърмене само сутрин и вечер, сестра ми е пропуснала вечерното хранене ( малката е заспала след като е пила водичка) и свекърва й е казала, че след като е пропуснала вечерното кърмене, не било хубаво да я кърми повече. Без да й даде обяснение защо. Обикновено сестра ми не й се връзва, но този път става въпрос за бебето и се чуди така ли е или не. Някой има ли мнение по въпроса или някакво обяснение.
Благодаря за всички отоговори Simple Smile
Виж целия пост
# 1
  Няма абсолютно никакъв проблем да кърми бебето си  Simple Smile
  Обяснението за което се сещам е единствено едно старо, остаряло и нелепо поверие, че ако не кърмиш едно денонощие и после пак дадеш бебето ще урочасва  #Crazy
Виж целия пост
# 2
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 3
Връзката между майката и бебето нещо невероятно, но факт. Мама усеща кое е най-добро за бебо и не бива да се съмнява в себе си заради бабини девитини. Случвало ми се милион пъти да объркам режима на хранене или да опитам нещо ново в него. Продължавам да кърмя на поискване и не се съобразявам с недоказани съвети.
Виж целия пост
# 4
И 1 седмица да пропусне и след това да и даде, няма да има никакъв проблем  Wink
Виж целия пост
# 5
Може да се пропускат колкото хранения на бебо му харесват и пак да се кърми след това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия