До кога крихте за бебчо?

  • 19 014
  • 356
Здравейте момичета, аз съвсем скоро разбрах че ще си имаме бебче, даже очаквам прегледа в понеделник. Но ми се иска да ви попитам, вие до кога крихте за бебчо? Нали има такова поверие, че не трябва да се казва до 3-тия месец. Освен това ми предстои и сватба, мисля си, че все някой ще се усети, че съм бременна, понеже ще я правим след 3 месеца. Вярвате ли в тези суеверия. Иска ми се поне на родителите ми да кажем след първия месец примерно. Благодаря ви и весели празници:))
Виж целия пост
# 1
не съм суеверна и не крия от никой-това за мен е +,защото ми помагат Peace
Виж целия пост
# 2
Казах веднага щом разбрах.
Виж целия пост
# 3
Не съм крила. Още щом лекарят потвърди  EFP казах на всички около мен. А бях принудена да съобщя и на работодателя за да ми увеличи сумата в/у която ме осигурява, та и в службата не остана тайна  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Не съм крила, но не съм и тръбяла. Близките ми научиха веднага, не толкова близките - когато взе да ми личи.
Виж целия пост
# 5
Когато лекар потвърди бременността. Не знам защо не се доверих на двата положителни теста и сама не вярвах, че съм бременна.
Виж целия пост
# 6
Аз не съм крила, но знаехме само аз и мъжа ми. Близките научиха след третия месец.
Виж целия пост
# 7
На майка казах почти веднага след  EFP, също и на някой близки и приятели, включително и на шефа (ама той си ми е приятел). В 3ти месец мъжо каза на свеки. Другите разбраха след това като взе да ми личи  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Не съм крила, но не съм и тръбяла. Близките ми научиха веднага, не толкова близките - когато взе да ми личи.

 Peace
Виж целия пост
# 9
На майка казах почти веднага след  EFP, също и на някой близки и приятели, включително и на шефа (ама той си ми е приятел). В 3ти месец мъжо каза на свеки. Другите разбраха след това като взе да ми личи  Simple Smile
и при мен така.
Виж целия пост
# 10
Не съм крила, но не съм и тръбяла. Близките ми научиха веднага, не толкова близките - когато взе да ми личи.

И аз така.
Виж целия пост
# 11
Аз съм от суеверните и казах след третия месец, но мен нищо не ме притискаше и не исках да има по специално отношение към мен.Позаинтересувай се за това майчинство че нещата станаха голямо мазало там и ако имаш полза кажи на шефа си(поне),за да си свършиш работата.Всички различно правят-кой казва, кой не.То май-работата е кой до когато успее да устиска.Както си прецениш ти самата така направи.Така или иначе няма да остане скрито покрито.

               Лека бременност и весели празници!!!
Виж целия пост
# 12
Казах веднага щом разбрах.

На де що познавам  Party
Виж целия пост
# 13
не съм крила ,след прегледа веднага се похвалих Peace Вие с тази сватба трябва да се пазите повече Peace
Виж целия пост
# 14
Не съм крила от никого. Изобщо не съм знаела, че има такова поверие. Като разбрах и веднага го казах , на който се сетих. А за сватбата мисля, че е важно да кажеш или поне сама да си направиш организацията - да не ти е много запушено (може да ти стане лошо, не друго), да не се пуши около теб (пак заради лошото), роклята да си я избереш с корсет, защото ще ти стяга много гадно ако е цяла и ей такива неща.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия