Бременност и танци?

  • 7 359
  • 32
Момичета, рових, но не открих нещо за този въпрос? Предстои ми сватба след 3 месеца, вероятно тогава ще съм към 2-3 месец/съвсем наскоро разбрахме, че съм бременна/. Та въпроса ми е ще мога ли да танцувам на сватбата си, или ще трябва да се пазя, също както казват и че трябва да се пазят бременните при пътуване от друсането. Ох, май не го написах като хората, дано някой ме е разбрал. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Ако нямаш проблеми с бременноста може да танцуваш.
За твое успокоение се консултирай с гинеколога си.
Лека бременност ти желая!
Виж целия пост
# 2
Разбира се,че ще можеш,в умерени граници.
Виж целия пост
# 3
Ако всичко е нормално умерени танци няма да навредят, н аммоята сватба ми бяха забранили всякакви танци, но аз имах кървене,,не мръднах от стола си...но си заслужаваше. Весела сватба ти желая и лека бременост.
Виж целия пост
# 4
Танцувай, проблем няма.
Гледай само да не се преумориш.
Важно е обаче дали бременността ти не е рискова.

Лека бременност и щастлив семеен живот!
Виж целия пост
# 5
може,да,стига да нямаш проблеми
Виж целия пост
# 6
аз се омъжих на 3 месец от сватбата и си танцувах, тоо в същност няма начин да не танцуваш  Crazy Гледай да не си на много ама много високи токове, защото ще те заболят краката и все пак сядай от време на време Peace Весело изкарване   bouquet
Виж целия пост
# 7
Стига да се чувстваш добре,можеш да танцуваш.
Виж целия пост
# 8
И двете братовчедки на мъжа ми се ожениха бременни и не спряха да танцуват през цялото време. На едната сватба и аз бях бременна и не станах от стола. Зависи как ти протича бременността и как се чувстваш.
Лека бременност ти желая и много танци на сватбата!!!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз се ожених бременна в 6-я месец и не спрях да танцувам през цялото време
Виж целия пост
# 10
Аз и на дискотеки ходих и сигурно щях да продължавам но откакто се сбиха 2-3 пъти(за една вечер) пред мен и ме хвана шубето да не ме набие някой-танци само в къщи.Мъжа ми е голям веселяк а и двамата не можем без музика и доста се заиграваме от време на време в дом. обстановка на безопасна територия.
Виж целия пост
# 11
Танцувай си но не прекалявай Peace
Виж целия пост
# 12
Ако нямаш проблеми можеш да танцуваш,но без да се уморяваш.За да си по-спокойна можеш да се консултираш с гинеколог.Иначе пример за бременна която танцува мога да ти дам  русата адреналинка от предаването "Господари на ефира"( не мога да се сетя как се казваше Жана или Яна)
Виж целия пост
# 13
Аз бях на 4 месеца на нашата сватба и не успях дори да поседна от танци  Peace Но бременността ми беше изключително лека  Peace Така хубаво съм раздрусала бебока, че веднага на следващия ден го усетих да пърха в мен  Heart Eyes
Наслади се на този хубав момент  Hug
Виж целия пост
# 14
Ако не е проблемна бременността (което ти пожелавам) няма причина да не танцуваш. Аз се омъжих в края на 4 месец и не седнах. Като танцувах малчо спинкаше и не ми създаде неудобства, но най-важно е да се вслушаш в тялото си, то ще ти каже кога и колко да посядваш! Весело изкарване и щастлив семеен живот!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия