Свинско месце- моля споделете

  • 558
  • 5
Досега нито един отговор в Кърмене и захранване на бебета. Ако и тук няма, освен в Готварски да я пусна..........

питах се вчера докато му готвех на детенце заешко, какви манджи да ми правя, че от август излизат в отпуск кухните. Досега като му готвя за съб и нед винаги правя с такова месо- каквите готвят в кухните- телешко, пилешко, агнешко и заешкото. Аз готвя и риба, защото в кухнята при нас не правят, че се опасяват от кости.

Не са готвили нигока свинско, обаче ми се струв странно до 3 год да не се дава свинско ( става въпрос за филеце или шоу месо, без тлустини). От друга страна в готовите пюрета след 1 год има такива със свинско- шунка.

Та много се чудя какво да правя  , ако знаете нещо компетентно или някой линк.

А яйце от пуйка може ли? 
 
 
Виж целия пост
# 1
На сина дадох свинско още на 1,8м - супер го понесе, въпреки че има алергии към някои Зрънчовци.

Щерката има обаче непоносимост към млякото, на и свинско не понася (почтин а 4 години е).

Та заключението ми е - всичко зависи от самото дете. Чувара съм, че циганки захранвали бебетата си с кебапчета...
Виж целия пост
# 2
извинявам се че я пуснах 2 пъти, нещо ми заби ПС- то и тъй стана, а пък като му дам да изтрие - Грешка! не мога.
Виж целия пост
# 3
Дадох свинско още като захранвах с месо, от пюретата на Ганчев. После съм му готвила, с крехко свинско, разбира се, нямаме никакъв проблем. Но по принцип хапва рядко свинско, през седмицата е на кухня, а събота и неделя гледам да яде постно...
Мисля, че имаше подобна тема преди време, пробвай с търсачката, ще ти изкара много мнения.
Виж целия пост
# 4
свинска шунка....малиииии....да видиш как я мачка:)))
Виж целия пост
# 5
Най-добре е да му даваш най-крехкото месо - бонфиле и контрафиле.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия