Какви подаръци купувате за Коледа/Нова Година на половинките си?

  • 2 966
  • 34
До Нова Година има още няколко дни,ние си подаряваме общи подаръци-за Коледа и Нова Година 2 в 1.Още не съм взела нищо на половинката ми и лошото е че нямам и идея какъв да е подаръка му....Вие какво им купувате?
Виж целия пост
# 1
хи хи хи Много сладка тема
аз вече му купих на моят  халат    хем полезно     
Виж целия пост
# 2
Аз купих на моя приятел един халат,много готин  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пък една самобръсначка на жилет и новата серия от мъжките кремчета на Лореал Grinning
Виж целия пост
# 4
уффф халата е добра идея но това беше подаръка за рожденния му ден  Sad
 а принадлежности за бръснене пък най-малко са подходящи в моя случай-бръсне се веднъж на 2-3 седмици и то с машинката си. hahaha
Виж целия пост
# 5
ММ ДА  АмИ ЩОм СИ КУИлА ХАлАТ       Илианка Simple Smile    СЕГА мОЖЕШ ДА го изненадаш с  някой хубав мъжки чесовник
Виж целия пост
# 6
нинка май ще ми е много трудно тази година с подаръка за положинката-часовник той си хареса и сам ще си го купува,а и струва 3000 долара  #Crazy  цяла година после трябва да стоя гладна  Joy Joy
Виж целия пост
# 7
Хм,не сме много оригинални май,и аз се присъединявам към закупилите халат на половинките си Joy
Виж целия пост
# 8
Каквото си поиска. Винаги питам, той пък си казва.
Виж целия пост
# 9
Каквото си поиска. Винаги питам, той пък си казва.

абе то така май е най-практично, но въпреки това аз изненадвам..
Купих му самобръсначка на Филипс, вече я използва и е много доволен Hug Надявам се с нея да се бръсне по-често  Mr. GreenоТколкото с обикновената. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
ново телефонче той си избра подаръка  Flutter
Виж целия пост
# 11
Каквото си поиска. Винаги питам, той пък си казва.

абе то така май е най-практично, но въпреки това аз изненадвам..
Купих му самобръсначка на Филипс, вече я използва и е много доволен Hug Надявам се с нея да се бръсне по-често  Mr. GreenоТколкото с обикновената. Mr. Green

Дано да имаШ повече кьсмет от мен,аз мин год му взех ,но мерака му мина мн бьрзо и сега сабира прах в едно чекмедже и пак си се брьсне 2_3 в седмицата #2gunfire
Виж целия пост
# 12
Абе когато опира до мъжки подарък моите идеи се изчерпват до- парфюм, халат или часовник (не за 3000 естествено). А за женски колко неща мога да измисля лелееее Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 13
ee къкъве този златен чесовник беееее
а знаеш ли какво се сетих Илианка :Можеш да му направеш подарък да го накараш да дойде  с теб  на масаж и да ви метнат двамата на едни масажи и ето ти интересен  подарък  Hug)
Виж целия пост
# 14
А, ще се чеше ли с този чЕсовник?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия