какъв подарък за приятелка

  • 3 540
  • 3
Скоро предстои рожденния ден на много добра приятелка. Ние сме приятелско семейство. Та съм в чуденка какъв подарък можеш на купиш на човек, който си има всичко. Те материално са много по-добре от нас. За поводите ни те винаги ни купуват страхотни подаръци. Много ми е близка тази приятелка и ми се иска да и купя хубав подарък, ще заделя и по-голяма сума, но просто акъла ми не ми стига какво мога да и взема, Rolling Eyes на човек, който букавално иам всичко. Наистина не преувеличавам.  От помощ ще са ми всякакви отговори.
Виж целия пост
# 1
Кутия за бижута, луксозна дамска запалка /ако пуши/, луксозен комплект козметика, ваучер за някаква специална процедура в СПА център, хубав дамски портфейл от естествена кожа, може и бижу /ако познаваш вкуса и/... бижутата никога не са излишни...
Аз за хора, които си имат всичко и получават много подаръци, гледам да не подарявам обемни неща и масивни сувенири, че кой знае колко са ги насъбрали Simple Smile Гледам да е нещо, което може да влезе в употреба.
Виж целия пост
# 2
не и го купувай...направи и го...аз съм правила подарък на мои приятелки...защото каквото и да им купя, няма да значи това, което искам да изразя...

ще ти дам малко примери, дано съм ти полезна...

бях чела някъде, че за зодия телец тази година(това беше 2001/2002г някъде) е хубаво да носят в себе си морска вода с розово листо...нямах време да и купувам каквото и да било, но бяхме на екскурзия по същото време на морето и взех морска вода в една бутилка, когато се прибрах откъснах едно тройно листо от розите вкъщи...сложих ги в една от тези бутилки за мини бар, завързах му едно парче плат върху капачката...и до днес си го пази...
на тази същата приятелка пък след това подарих снимка от тази екскурзия до морето, на която сме двете сърху една скала, оголемена и обградена със изсъханли венчелисчета от рози...просто имах такива подръка...стана като рамка...и е уникална снимката...тя беше очарована от това какво съм направила...

на моя мъж, за първта годишнина пък му подарих 12 подаръка за всеки от месеците през който сме били заедно...бяха малки, но изпънени със смисъла на дванадесетте месеца от нашата връзка...

мога да ти дам и още идеи...много ме бива да измислям такива неща, но ми пиши на лични ако искаш...
Виж целия пост
# 3
Аз също подкрепям мнението на Лорини  Peace
Аз лично бих ти предложила да направиш някакъв интересен колаж с ваши снимки, който да изразява приятелството ви. Или да включва различни моменти от нещата, който сте преживели заедно. Изкарай една такава снимка в голям формат и я сложи в рамка.
Мисля, че това е чудесен подарък ... Аз съм правила такива подаръци и ефекта е бил много голям...
Успех в търсенето на най-подходящия подарък   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия