Отново за пола на детето(анкета)

  • 4 882
  • 80
Свекърва ми твърди,4е в зависимост на колко години е бил бащата,когато е за4енато детето може да се определи пола.Ако е бил на не4етен брой години (примерно 27) детето е мом4е,а ако са 4етен брой години (30) детето е моми4е.Из4ислявахме и за вси4ки познати се оказа вярно.Как е при вас?


П.С.Знам 4е са обсъждани хиляди формули за из4исляване пола на детето,но ми стана интересно Hug
Виж целия пост
# 1
При нас е вярно - за първи път някаква формула е вярна, може и да е съвпадение но............. мъжа ми беше на 23 когато забременях:) резултата е палаво момченце  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
вярно е само за едно от децата
Виж целия пост
# 3
При мен не е вярно-съпругът ми беше на 24,а имаме момче!!!
Виж целия пост
# 4
В нашия случай не е така.На 29-момиче и на 38-момче.
Виж целия пост
# 5
И в нашият случай не е вярно.А и баща ми като ме е правил е бил на 25год.Не мисля,че има някаква зависимост пол на бебето-възраст на родителите.По-скоро се случват съвпадения.
Виж целия пост
# 6
Разбира се, че не е вярно.  Laughing И много ясно, че при доста двойки се е получило такова съвпадение.
Виж целия пост
# 7
Ами и при нас не е вярно мъжът ми беше на 28 и имаме момче!
Виж целия пост
# 8
НЕ.По всички формули за пола , трябваше да имам момиче. Е, имам момче  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не е вярно при мен.
Съпругът ми беше на 29 г., когато забременях с първото ни дете, което е момиче.
Сега е на 34 г., а очакваме момче.
Виж целия пост
# 10
Винаги е вярно при около 50%  Grinning
Виж целия пост
# 11
Мдаа, най вероятно през четните години от живота си мъжкият организъм произвежда "Женски сперматозоиди", респ.мъжки през нечетните.
Виж целия пост
# 12
Разбира се, че не е вярно  Laughing
Виж целия пост
# 13
Ами и при нас не е вярно мъжът ми беше на 28 и имаме момче!


ей взе ми думите от устата  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
не е вярно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия